İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 USD ödül...

K

Kara

Misafir
Google AdSense ile görüşmelerimize aracılık edip yapılacak anlaşmada rol alacak kişi yada kuruma 10.000 USD ödül verilecektir. Bu görüşmeler Telefonda yapılmalı ve 100% Google tarafından onaylanmalıdır...

Kesinlikle FAKE/INVALID click olmayacaktır... Gerçek anlamda ilgilenenler PM atsın lütfen.

NOT: Bu anlaşma bir arkadaşımın firması ile yapılacaktır benimle bir ilgisi yok

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle FAKE/INVALID click olmayacaktır... Gerçek anlamda ilgilenenler PM atsın lütfen.
iyide bu ne alaka

eyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim jeton düşmedi. Ne aracısı, niçin aracı, olay nedir? Biraz detaylı bilgi lütfen...

K

Kara

Misafir
Fake ve invalid click olmadığı halde banlandı bu firmanın hesabı... O alaka :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu olayı detaylı anlatsan ya :) sanırım arkadaslar atıldı fake clickde yok paralarını kurtarmaya calısıyorlar içerdeki mebla ne kadar pm atarmısın

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar özür dilerim yeteri kadar açıklayıcı olamadım. Şimdi bu firma daha evvel de Adsense kullandı ve invalid click olmadığı halde banlandı. Günlük getiri $100 falandı. Google ile telefon görüşmeleri yapıldı ancak Google da telefona çıkan bayanlar aradığınız kişinin ismini bilmiyorsanız bağlayamayız sizi telefona diyorlar. Avrupa Headquarters (Irlanda) ile de telefonda görüşüldü ve değişen birşey yok. Google da Adsense konusunda yetkili olan kişi veya kişilerle irtibata geçmemizi sağlayacak kişiye anlaşma sağlanması durumunda belirttiğim rakam ödenecektir... Umarım açıklayıcı olmuşumdur. Yine de açıklamamı istediğiniz şeyler varsa elimden geldiği kadar anlatmaya çalışcam arkadaşlar..

İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranın bize ödeneceği garantisini nasıl verecen içerdeki meblayı lütfen yazıver pm e

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer legalpara ettiğiniz gibi invalid click yoksa, bu durumu açıklayıcı bir maille de çözebileceğinizi düşünüyorum. Telefonla bir sonuç elde edebilceğinizi sanmıyorum...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aramızda googleden tanıdığı olan varmı yardım etsin :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikincisi günlük 100 usd x 30 =3000 dolar bu adam kaç ay içerde bekletmiş parasını da 10 000 usd acıktan para verecek pek inandırıcı gelmedi

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme garantisi olursa ilgineriz. 1.000 $ olsaydı daha inandırıcı olurdu da. 10.000 $ !!! :S

K

Kara

Misafir
Hocam ödeme yapılacak. Nasıl garanti vereyim ki? yer belli adres belli. Zaten bu işi yapacak kişi şirkete davet edilecek orada konuşulacak...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala uzatıyorsunuz, böyle bir şey olmaz arkadaşım.
çek senet mafyası mı sandın buradakileri?:)

- google şiişşt, laa, ver çabuk adamımın parasını. allooo kime diyom.:)

- olur abi kusura bakma ben senin adamın olduğunu bilmiyordum; hemen. bir daha bu arkadaşların hesabına kesik atmıycazi söz..

- haşşöleeee aferim..

...

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:

- olur abi kusura bakma ben senin adamın olduğunu bilmiyordum; hemen. bir daha bu arkadaşların hesabına kesik atmıycazi söz..

- haşşöleeee aferim..

...
muahaha

Komik ama gercekse yardım etmek de gerekmez mi?Nasıl edecez bilemem ama..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:

- haşşöleeee aferim..

...

aynen katılıyorum... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5