İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşım bu dediğini başka gruplarda denedik ama yorumlama yapmayanlar yüzünden gruplar dağıldı gitti. burda maksat onlarca grupta toplanıp dolaşım yapmaktansa tüm gönüllüleri tek grupta toplayıp kısa süreli dolaşımla daha iyi trafik sonucu almak.

tamam öyle diyosan öyledir.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Diğer az üyeli alexa gruplarndaki arkadaşlarıda bekliyoruz...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
katılımıcılara şimdiden dolaşım yaptım... isteyen start verebilir... ciddi arkadaşlarınızı davet ediniz lütfen

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
karakral sitesi adres ve sloganı düzenlenmiştir.site sahibinin bilgisine... eee hadi katılımcıları görelim beylerrrr

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumunuz eklenmiştir.hemen dolaşıma başlayabilirsiniz.start için yeterli sayıya ulaştık.ama 100 üyeye kadar alımlar devam etmektedir.herkes sitelere günde birkez girip bikaç dakika dolansa ziyadesiyle iş görecektir.herkese iyi sörfler...

• Like
Reactions: Own

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı şekilde tarafımdan tüm siteler 5'er dk boyunca dolaşıldı.

Webteyiz.Biz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Saçma.Her Üye Günde 100 Siteye Girecek 3-5 Dk Sitede Dolaşacak. En Az 3 Dk Dursa Günde 300 Dk Yapar. Biraz Mantık lütfen. Bu Gruba Katılanların Çoğu Siteleri Gezmiyecektir Bile...

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tüm sitelerde dolaşıldı ve 100 kısı olmasada olur yanı 20 kısıde yeter

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nesi saçmaymış arkadaş.adamlar bir seferde tüm siteleri ayrı pencerede açıp bi link tıklayacaklar peşinden diğer site diğer site derken en fazla 15-20 dakkada tüm sitelerde birden çok sayfa dolaşılmış olcak zaten. sen sanıyormusun ki diğer 5-10 kişilik gruplarda adamlar oturup tek tek inceliyolar her sayfayı... ben biliyorm ki macro yazıp siteleri dolaştıranlar bile var fare imlecine... git sen başka konuyu baltala.katılımcların hevesini kaçırma.takip ediyoruz işte admin panellerinden dolaşım yapan ip numaralarını. koy siteye bi sayaç kim nerden gelmiş gör hepsi bu...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Saçma.Her Üye Günde 100 Siteye Girecek 3-5 Dk Sitede Dolaşacak. En Az 3 Dk Dursa Günde 300 Dk Yapar. Biraz Mantık lütfen. Bu Gruba Katılanların Çoğu Siteleri Gezmiyecektir Bile...
mantık şöyle işlesin o zaman :) zaten 100 sınırına ulaşması biraz zor bunu 100 olarak algılamayın maximum sınırı zorlayacağız 100 kişinin fazla olduğunu düşünen zaten katılmayacaktır katılanda o süreyi göze almış demektir :)
site gezme olayına geline şuraya siteler gezildi diye post atan vijdan siteleri de gezer post atmayanda elbette farkedilip silinir:)

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
siteler dolaşılıp 15 er dk beklenildi..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kamsis - suat ksk ekliyorum listeye dolaşıma başlayınız lütfen.

Webteyiz.Biz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mantık şöyle işlesin o zaman :) zaten 100 sınırına ulaşması biraz zor bunu 100 olarak algılamayın maximum sınırı zorlayacağız 100 kişinin fazla olduğunu düşünen zaten katılmayacaktır katılanda o süreyi göze almış demektir :)
site gezme olayına geline şuraya siteler gezildi diye post atan vijdan siteleri de gezer post atmayanda elbette farkedilip silinir:)

Okadar Siteyi Gezmektense Post Atma İşi Daha Kolay Olacaktır. Üye Hergün Postunu Atar Ama Sitelerde Dolaşmaz Böylece Diğer Üyeler Tarafından Gezdiği Sanılacaktır. Gruba Bir Şey Demiyorum Diyememde Zaten Sadece Daha Düşük Bir Sınır Koyulup İşi Doğru Yapan Kişilerle Birlik Olmak Daha Doğru Olacaktır. ''Benim Fikrim''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5