İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Gezinti başladı notlar konveyor.tv bende konveyor aramasında 5. sırada çıktın.
Pastane web ilk 3 sayfada bulamadım seni malesef
pvpserverlerm.com bende ilk 5 te sende çıkmadın
laterit.net 12. sırada çıktın tıkladım
hemyaz hem ara hem tıkla yoruldum diğerlerini sırayla geziom verdiği sırada çıkanlara tıklıom çıkmayanlar malesef tık yok :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acaba

arkadaslar gruptta kendını akıllı hıssedenler war 3gundur sadece 9kısı googlede beat indir diyerek benım sıteye gırmıs yanı 3kişi sadece dolasım yapıyor

merhaba arkadaşım.birkça uyanık hariç kimsenin bu dediğini yaptığını sanmıyorum...gerçi bende konveyör yazarak siteme girin diyorum halen dinleyen yok...
senin sitenle ilgili şüphem şu; siten blogspotta olduğu için mahkeme kararı yazısını görüyorlardır yani demem o ki daha open dns nedir bilmeyenler dolaşım yapıyor olabilir o yüzden siten es geçiliyordur.bu biraz kendi bahtsızlığın aslında...
katılımcılara özel mesaj yollayarak durumu açıkla istersen.open dns yaparak girsinler sitene...

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
böyle banner olunca tıklanmıyo ki banner a tıklayınca resim açılıyo google a yazarak mı yapıcaz ?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
BAKALIM KİMLER GRUBU AKTİF TAKİP EDİYOR KİMLER AKTİF DOLAŞIMCI... BU HAFTA SONUNA KADAR HERHANGİ BİR GÜNDE LİSTEDE DEĞİŞKİLİKLER OLACAKTIR. BANNERINI LİSTEDE GÖREMEYEN NERDE BENİM SİTEM DEMESİN.GRUBUN AKTİF TAKİPÇİ VE DOLAŞIMCILARI NEDEN-NE ZAMAN DEĞİŞİKLİK OLDUĞUNU BİLİR ZATEN...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Günlük gezinti başlamıştır..

Kusura bakmayın bugün biraz geç oldu..

# Şuan gruptakilerin hepsinin sitelerine anahtar kelimeler ile giriş yapmış bulunuyorum kontrol edebilirsiniz..

# Gezintiye devam

# Günlük Gezinti Bitmiştir.. Yaklaşık 20 dk gezilmiştir.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır Sİyahkan... Arkadaşım bannerları açıp üstündeki anahtar kelime neyse googledan o aratılacak ve sitelere öyle giriş yapılacak. bu şekilde senin dediğin gibi linke tıklayarak sitelere girilirse bu işin faydası değil zararı olur... LÜtfen dolaşım kurallarına özen gösterelim...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LÜTFEN BU MESAJIMI PAYLAŞIP DİĞERLERİNİNDE GÖRMESİNİ SAĞLAYINIZ...

BUNDAN SONRA BANNER ÜSTÜNDEKİ KELİMELERE BAKARAK SİTELERE GOOGLEDAN GİRİŞ YAPMAYANLAR TESPİT EDİLDİĞİ ANDA GRUPTAN ÇIKARILACAKTIR.LÜTFEN DOLAŞIM GRUBU KURALLARINA ÖZEN GÖSTERELİM...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende bi 5 dakka kadar önce günün ilk dolaşımına başladım.bugün yine birden çok pc den ve farklı ip numaralarından sitelerinize dolaşım sağlayacağım.herkese iyi çalışmalar

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
unlem.jpg

LÜTFEN BU MESAJIMI PAYLAŞIP DİĞERLERİNİNDE GÖRMESİNİ SAĞLAYINIZ...

BUNDAN SONRA BANNER ÜSTÜNDEKİ KELİMELERE BAKARAK SİTELERE GOOGLEDAN GİRİŞ YAPMAYANLAR TESPİT EDİLDİĞİ ANDA GRUPTAN ÇIKARILACAKTIR.LÜTFEN DOLAŞIM GRUBU KURALLARINA ÖZEN GÖSTERELİM...

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bugün dolaşıma geç başlıcam biraz . ama dün yazdım bi kaç not arkadaşlar yazmış kelimede googlede 12 sıradayım die nedense bense çıkmayanlar var. dns lerden olabilir die en az 5 sayfa arıyorum çıkmayınca tıklıyamıyorum.
dun 9 kişi ziyaret etmiş anahtar kelimem düşes moda 5 kişi düşeş moda die aratmış :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5