İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese kolay gelsinn bu günlük bu kadar aksama yine burdayımm

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
unlem.jpg

LÜTFEN BU MESAJIMI PAYLAŞIP DİĞERLERİNİNDE GÖRMESİNİ SAĞLAYINIZ...

BUNDAN SONRA BANNER ÜSTÜNDEKİ KELİMELERE BAKARAK SİTELERE GOOGLEDAN GİRİŞ YAPMAYANLAR TESPİT EDİLDİĞİ ANDA GRUPTAN ÇIKARILACAKTIR.LÜTFEN DOLAŞIM GRUBU KURALLARINA ÖZEN GÖSTERELİM...

KURAL GÜNCELDİR...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk vadisinin en cok sevdıgım yanı burclar bolumu :D

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
berlin sms admini arkadaşım ... dün akşamda mesaj göndermiştim konuyla ilgili. bak yine benim siteye konveyör yazıp girmek yerine konveyör.tv yazarak girmişsin.Lütfen biraz diikkat dolaşımlara...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google a yazdıgım kelıme konveyör.tv yeter ama bune yalancı muhamelesı yıyoruz!!! tamam kardesım biz sahtekarız sen tek dürüst adamsın! hergun suclaman ayıp açık açık yazıyorum

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konveyör yerine google a konveyör.tv yazınca mı yalancı olduk??? sonuçta google da aratıp girdim.

konveyör yazınca göremedim .tv ekledim bumudur sıkıntı yani www.konveyör.tv yazıp girmedim.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende geç başlayacağım bu gün klavyem arızalandı gidip klavyemi değiştireceğim umarım bulurum klavye :((notbook klavyesi((

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sayafa sıralamalarında 1 tek beat mahzeninin sırası tutuyo diğerlerini ara ara vala offf

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar pvpserverler forumu admini hemato özelden bildirdi pazar gününe kadar aramızda yok.pazar sonrası aramızda olacak.düzenli bir katılımcı olduğu için bannerını listeden geçici bile olsa kaldırmıyorum. ziyaret edip etmemek size kalmış...

birde soneday adlı üye lütfen siteniz için konunun başındaki gibi banner hazırlayıp paylaşırmısınız burdan.aksi takdirde siteniz eklenmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5