İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

remsinay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün dolaşım yapılmadığıyla ilgili şikayetler aldığım için yine kendini uyanık sananları listeden kaldırmak için bi değişiklik yapacağız bu hafta sonu cumartesi sabahı itibariyle.Lütfen bu mesajı görenler hem bunu paylaşsın hemde sitesine giden farklı anahtar kelimeleride bulup bir banner hazırlasın bannerlara bu hafta 3 anahtar kelime yazalım isteyen istediği kelimeden girsin.Bulduğunuz kelimeler lütfen 3. sayfadan geride olmasın.hem dolaşımlarımız daha verimli olur böylece hemde dolaşım yapmayanları haftada bir eleriz içimizden... ne yazıkki banner yapmayı bilmiyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hala katılım devam ediyormu acaba?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LÜTFEN BU MESAJIMI ALINTI YAPARAK CEVAPLAYINIZ
Bugün dolaşım yapılmadığıyla ilgili şikayetler aldığım için yine kendini uyanık sananları listeden kaldırmak için bi değişiklik yapacağız bu hafta sonu cumartesi sabahı itibariyle.Lütfen bu mesajı görenler hem bunu paylaşsın hemde sitesine giden farklı anahtar kelimeleride bulup bir banner hazırlasın bannerlara bu hafta 3 anahtar kelime yazalım isteyen istediği kelimeden girsin.Bulduğunuz kelimeler lütfen 3. sayfadan geride olmasın.hem dolaşımlarımız daha verimli olur böylece hemde dolaşım yapmayanları haftada bir eleriz içimizden...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SİYAH KAN DOLAŞIMINIZLA İLGİLİ ÖZEL MESAJ GÖNDERDİM.BU TARZ DOLAŞIMINIZA DEVAM EDERSENİZ TEKRAR UYARMAYACAĞIM VE LİSTEDEN SİZİ ÇIKARTACAĞIM... İYİ ÇALIŞMALAR...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LÜTFEN BU MESAJIMI ALINTI YAPARAK CEVAPLAYINIZ
Bugün dolaşım yapılmadığıyla ilgili şikayetler aldığım için yine kendini uyanık sananları listeden kaldırmak için bi değişiklik yapacağız bu hafta sonu cumartesi sabahı itibariyle.Lütfen bu mesajı görenler hem bunu paylaşsın hemde sitesine giden farklı anahtar kelimeleride bulup bir banner hazırlasın bannerlara bu hafta 3 anahtar kelime yazalım isteyen istediği kelimeden girsin.Bulduğunuz kelimeler lütfen 3. sayfadan geride olmasın.hem dolaşımlarımız daha verimli olur böylece hemde dolaşım yapmayanları haftada bir eleriz içimizden...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
dolaşıma başliyorum dün siteleri dolaşan 8 siteyi dolaşmaya başliyorum gerisi umurumda değil yarında dolaşım yaptığımda bu gün dolaşım yapanları gezeceğim

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolaşıma başlıyorum.. yeni bannerim eklenmemiş göremedim..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
suat ksk kamsis bannerı listenin en altında yerinde bugün 3 ayrı pc den girdim siteye üçündede bannerını gördüm.sanırım sizin pc de bir sıkıntı var. arkadaşlar suatksk nin kamsis bannerını başka göremeyen varmı?

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolasıma bende baslıyorum anca vakıt bulabıldım

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konveyor.tv google da 1. sayfanın sonuna düşmüşsün haberin olsun. 2. sayfaya düşürmemek lazım :)

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pvpserverlerfrm da 3. sayfanın sonunda o da 4 e yol almış
benim site toplu sms sayfasında ilk sayfaya cıksın hepinizi yemege gotururum :D

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kamsis seni yeniden aramızda görmek de güzel belki 1-2 ay içinde senden kamera alabilirim rahatsız ederim

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
konveyor.tv google da 1. sayfanın sonuna düşmüşsün haberin olsun. 2. sayfaya düşürmemek lazım :)
dalgalanma var googlede bu çalışmaların karşılığını dalgalanma bitince göreceğiz
çoğu arkadaşımız gurubun faydası yok dıor ama aynı arkadaşlar dalgalanmanın etkisini göz ardı ediyor her dalgalanma zamanında çalışan siteler emeğinin karşılığını fazlası ile alır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5