İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ikinci dolaşımımda googledan aratmadan girdim.sayacından ilk dolaşıyorum yazdığım zamanki girişlere bakarsan ilkinde googledan girdiğimi göreceksin.ayrıca bannerımı sil lütfen,hit için yalancı durumuna düşmek istemem.kolay gelsin size

İLK DOLAŞIM YAPIYORUM DEDİĞİN VAKİT FORUM MESAJINDAN BAKTIMDA BİR ÖNCEKİ SAYFADA Bugün, 15:42 DE...OYSAKİ O PAYLAŞTIĞIM RESİMDE O VAKİTTEDE KONVEYÖR KELİMESİNDEN SİTEYE GELEN BAKAN YOK... BAK İSTERSEN O RESME DİĞER ÜYELERİMİZDE BAKSIN LÜTFEN. ADAM HALEN YALAN KONUŞUYOR... RESİMDE HANİ 15,42 DE GELEN KONVEYÖR ARAMASI İLE SİTEYE GELEN ?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LÜTFEN BU MESAJDAN ALINTI YAPIP DİĞER ÜYELERİN GÖRMESİNİ SAĞLAYINIZ...
ALEXA GRUBUNDAKİ TÜM ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN.HEMEN HEPİMİZDE SAYAÇLAR VAR DAHASI BU İŞTE KİMİMİZ ÇOK YENİ KİMİMİZ ÇİFTE KAŞARLI DİYECEK TARZDAN WEBMASTER. O BANNERLARA ANAHTAR KELİMELERİ GOOGLEDAN ARANARAK SİTELERE GİRİLSİN DİYE KOYDUK.HERKES KENDİ KAFASINA GÖRE RASTGELE SİTEYİ AÇAR DOLAŞIR VEYA DOLAŞMAZSA YA DA SAYFAYI AÇIK BIRAKIP KAÇARSA SONRA GELİP BURDA FORUMDA DOLAŞIM YAPIYORUM YAPTIM FİLAN DERSE BU GRUBUN NE ANLAMI KALIR Kİ? LÜTFEN BANNERLARA BAKIP ANAHTAR KELİMELERİ ARAŞTIRARAK SİTELERE GİRELİM VE DOLAŞALIM... İYİ ÇALIŞMALAR... YALAN DOLANLA HİÇBİR BİRLİKTELİK YÜRÜMEZ...

9953.jpg

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Beyler ban cezası almıştım listeden neden silindim öğrenebilr miyim ?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Regstar arkadaşım; yeni uygulamamız bannerlara site adları ve anahtar kelimeleri yazıp bannerdan bakarak aratarak sitelere girmek.... konuyu takip edenler ve dolaşım yapanlar zaten değişikliğin farkına varıp bannerlarını gönderiyorlar.listede sadece banner gönderenlerin sitesi var.diğer herkes silindi.ne tuhaf adamların ismi cismi yok meydanda demekki dolaşım yapmıyorlarmış.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes 2. sayfa 3. sayfa vermiş. Çokzahmetli ve işin kötü yanı 1 2 kişi dışında dolaşmıyor. Bu aksamda girdim sitelerinize ama listeden cıkarın beni. Bundan sonra dolaşmayacagım. Bosa emek. Çoğu girmiyor.

sledgeab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
LÜTFEN BU MESAJDAN ALINTI YAPIP DİĞER ÜYELERİN GÖRMESİNİ SAĞLAYINIZ...
ALEXA GRUBUNDAKİ TÜM ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN.HEMEN HEPİMİZDE SAYAÇLAR VAR DAHASI BU İŞTE KİMİMİZ ÇOK YENİ KİMİMİZ ÇİFTE KAŞARLI DİYECEK TARZDAN WEBMASTER. O BANNERLARA ANAHTAR KELİMELERİ GOOGLEDAN ARANARAK SİTELERE GİRİLSİN DİYE KOYDUK.HERKES KENDİ KAFASINA GÖRE RASTGELE SİTEYİ AÇAR DOLAŞIR VEYA DOLAŞMAZSA YA DA SAYFAYI AÇIK BIRAKIP KAÇARSA SONRA GELİP BURDA FORUMDA DOLAŞIM YAPIYORUM YAPTIM FİLAN DERSE BU GRUBUN NE ANLAMI KALIR Kİ? LÜTFEN BANNERLARA BAKIP ANAHTAR KELİMELERİ ARAŞTIRARAK SİTELERE GİRELİM VE DOLAŞALIM... İYİ ÇALIŞMALAR... YALAN DOLANLA HİÇBİR BİRLİKTELİK YÜRÜMEZ...

9953.jpg

Ben dolaşımı tamamladım arkadaşlar,

bu gün anahtar kelimeden 3 kişi giriş yapmış siteme.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yukarda Allah var ben ılk 3 sayfada cıkanlarınkıne gırdım cıkmayanlarınkıne sonuna .com veya bısı ekledım ole gırdım.
Kul hakkı yemeyin arkadaşlar ne yazıorsa onla girin.

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolasıma basladım gec oldu ama anca nete oturabıldım

dudukodu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar web sitemde sorunlar var, ancak yarın çözmüş olabileceğim sorunları siteyle uğraşıyorum yanlış anlamayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5