İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cankurt senin siteye st petersburg olarak ulaşamıyorm googleda petersburg emlak olarak aratıp girdim. ve tüm sitleri 2 saatten fazla dolaştım.akşamüstü tekrar dolaşım yapacağım...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni gelecekler haricinde kimse tekrar çıkarıldığı listeye alınmayacaktır. dolaşım yapmayanları eledik gitti. demiştim daha öncede yalancının mumu yatsıya kadar diye...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Elektrik kesintisinden dolayı nete anca girebiliyorum dolaşım başlamıştır

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
akşam dolaşımına başlıyorum.... 2 saat kadar daha siteleriniz dolaşılacaktır. anahtar kelimesinde bulunamayan sitelere doğrudan site adını googleda aratarak giriyorum.

not: arkadaşlar konveyör tv sitesi konveyör şeklinde aratıldığında tahminen birinci sayfada altlarda bi yerde yada ikinci sayfada tepede bi yerde. lütfen konveyör kelimesini aratarak siteme giriş yapınız. çok rekabetli bi sektörel site olduğundan konveyör kelimesi ile giriş yapmak hayati önemli bu siteye... iyi çalışmalar...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dolaşımlar tamamlandı..

petersemlak olarak aratıldı..
pastane web google aramalarında bulunmadı direkt site ismi ile giriş yapıldı

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
8675.jpg

Bannerimin değişmesini talep ediyorum. Bu günün 2. Turunada başlıyorum

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acaba

2.kez dolaşmaya başlıyorum.petersemlak'da sorun var st petersburg olarak aratınca çıkmıyor.

arkadaşım dolaşıma çıkıyorum demişsin ama benim sitede aynı anda gelen gideni takip eidyorum.konveyör kelimesinden siteye gelen kimse olmadı.acaba anahtar kelimeleri googleda aratmadanmı dolaşım yapıyoruz? lütfen düzenli dolaşım yapalım...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşım dolaşıma çıkıyorum demişsin ama benim sitede aynı anda gelen gideni takip eidyorum.konveyör kelimesinden siteye gelen kimse olmadı.acaba anahtar kelimeleri googleda aratmadanmı dolaşım yapıyoruz? lütfen düzenli dolaşım yapalım...
sayacta problem olabilir şu an girdiorum bakbakalım
///içerdeyım

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet

sayacta problem olabilir şu an girdiorum bakbakalım
///içerdeyım

anında girdiğini gördüm konveyor yazmışsın arkadaşım ve bu da ip numaran ve giriş vaktin 18:08:10 95.173.183.28

demekkki kamburu sitesinin sahibi bizim sitemizi gezmiyor.neyse özel mesaj attım bakalım dö nüş yapacakmı. yapmazsa silerim olur biter.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kamburu adlı arkadaşımızın dolaşım yapıyorum dediği vakitten bu yana siteye gelen anahtar kelime aramasını ve dolaşm ip leri takip ediyorumda kamburu nun demesi gibi birşey göremiyorum.arkadaşım neden yalan söylüyorsun ki... özel mesajda attım cevap vermedin dolaşıyorum diyorsun,forumda senin hakkında konuşuyoruz online görünüyorsun ama konumuzda yoksun... neyse sen bilirsin.... bannerini listeden siliyorum....

kamburu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kamburu adlı arkadaşımızın dolaşım yapıyorum dediği vakitten bu yana siteye gelen anahtar kelime aramasını ve dolaşm ip leri takip ediyorumda kamburu nun demesi gibi birşey göremiyorum.arkadaşım neden yalan söylüyorsun ki... özel mesajda attım cevap vermedin dolaşıyorum diyorsun,forumda senin hakkında konuşuyoruz online görünüyorsun ama konumuzda yoksun... neyse sen bilirsin.... bannerini listeden siliyorum....

silebilirsin arkadaşım 3-5 hit için acizlik yapacak değilim.özel mesajlarına cevap verdim diye hatırlıyorum acaba sen mi görmüyorsun? site dolaşımı yaptığımı diğer takip eden arkadaşlar bilir..ama böyle yalancı durumuna düşüreceksen bannerımı sil lütfen

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
buyur kamburu arkadaşım nerde senin benim siteme konveyör yazarak googledan yaptığın dolaşım...
9953.jpg

kamburu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyur kamburu arkadaşım nerde senin benim siteme konveyör yazarak googledan yaptığın dolaşım...
9953.jpg

ikinci dolaşımımda googledan aratmadan girdim.sayacından ilk dolaşıyorum yazdığım zamanki girişlere bakarsan ilkinde googledan girdiğimi göreceksin.ayrıca bannerımı sil lütfen,hit için yalancı durumuna düşmek istemem.kolay gelsin size

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5