İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6123.jpg

bende yaptım bir tane umarım uygundur.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
1z55gnm.png

Eklerseniz sevinirim hocam..

Günlük Gezintiye Başlıyorum..

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar ılk defa bugun baktım sayyac da referanslara
iyinet ı goremedım KUL HAKKI yemeyın dıyorum baska bısı demıorum

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
YENİ UYGULAMAMIZI NASIL BULDUNUZ ARKADAŞLAR. AK VE KARA BELLİ OLMAYA BAŞLADI ARTIK... BU ŞEKİLDE MANUEL ADRES YAZARAK SİTEYE GİRMEK YA DA GOOGLEDAN KELİME ARATARAK GİRMEKTE HERKESİN SİTESİNE AYRICA FAYDA SAĞLAYACAK...TÜM DÜRÜST KATILIMCILARA İLGİSİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİM

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
YENİ UYGULAMAMIZI NASIL BULDUNUZ ARKADAŞLAR. AK VE KARA BELLİ OLMAYA BAŞLADI ARTIK... BU ŞEKİLDE MANUEL ADRES YAZARAK SİTEYE GİRMEK YA DA GOOGLEDAN KELİME ARATARAK GİRMEKTE HERKESİN SİTESİNE AYRICA FAYDA SAĞLAYACAK...TÜM DÜRÜST KATILIMCILARA İLGİSİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİM

Uygulama çok harika ve çok daha fayda sağlayacak..

Ama sanki grupta ilk günlerdeki gibi aktif olan yok gibi.

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Uygulama çok harika ve çok daha fayda sağlayacak..

Ama sanki grupta ilk günlerdeki gibi aktif olan yok gibi.
ilk günlerde aktif olanlar sitesini yazıp bi daha gelmeyenlerdi 10 kişi bize kalsın sağlam olsun yeterli:)
/////////////////////
dolaşım şimdilik tamamlandı (banner werensieler dolaşılmışır eklenen olursa ekstradan dolaşılacak)

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
14:00 Gezinti başlamıştır .
///////////////////////////////////////
Gezinti tamamlanmıştır !

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ARKADAŞLAR FORUMA YAZANLAR LÜTFEN BU MESAJIMI ALINTI YAPARAK PAYLAŞSINLAR.BANNERLI DOŞAIM UYGULAMAMIZ İÇİN GEREKLİ OLAN BANNER TASARIMINI KONUDA ANLATTIM.LÜTFEN PSTANE VE KONVEYOR SİTELERİNİN BANNERLARI GİBİ BANNER HAZIRLAYINIZ.HERKES ALA BULA KOSKOCA HARFLERLE BANNER HAZIRLAMASIN LÜTFEN ARTIK UYARMAYACAĞIM.UYGUN BANNER HAZIRLAMAYANI LİSTEYE ALMAYACAĞIM

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu iş bozulmaya başladı ben yokum.Şimdiye kadar siteme giriş yapanlara çok teşekkür ediyorum ve bu işin hakkını verdiğimi düşünüyorum Allah'a emanet olun.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dolaşım yapıyormuyuz beyler. gördünüzmü bir banner uygulamasıyla bile dolaşmayanları anında eledik.adamlar meğer foruma bile uğramıyormuş... umarım yarın sitelerinin listeden kalktığını görüp banner gönderirler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5