İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende katılmak istiyorum
sitem:www.cigdemogretmen.com

14000.gif

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bugun cok yogunum dolaşım yapmayacagım lutfen kusura bakmayın

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zar zorda olsa googlede bütün siteler bulunmuştur. Sorf başlamıştır. Bu arada benim gezintilerim Rusya olarak görünecektir Rusyadan giriş yapıtığım için.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
baslıyorum
tum sıtere googledan ıstedıklerı kelımelerle gırdım
yaklasık 5-10 sayfa gezdım yaklasık 15 dakka durdum ve cıktım
aynı sekılde herkesden duyarlı olmasını ıstıyorum ıyı forumlar

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günaydın arkadaşlar.listeye 2 banner daha eklendi. gün içinde tekrar dolaşım yapanlar bannerlardan bakarak sitelere girmeyi ihmal etmesinler. kimi arkadaşlar bu yöntemi beğenmediğini söylüyor ama 2 katılımcı bile olsa bence en iyi sistem bu.hem manuel arama yaparak sitelere girmek hemde elle dolaşım yapmak. ne hit programları verebilir bu faydayı sitelerimize ne de paralı seo yaptırmak.biliyorum arama motorundan kelime aramak zor geliyor ama düşün tüm liste 100 kişi bile olsa tüm siteleri açmak adamın 10 dakkasını almaz.lütfen hayıflanmadan işimizi severek yapalım.üç kağıtçıları eledik dürüst katılımcılar kaldı grupta ve yenileri geliyor hergün,dün bizi eleştirenler bugün bizide ekleyin diyor.lütfen gayret....

bu arada bugün arkadaşımın internet kafesine bakacağım.saatlerce sitelerinize dolaşım sağlayacağım... herkese iyi çalışmalar...

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu gezinmeler çok uzun ve yorucu oluyor bi düzenleme yapalım bence böle 1gün 2 gün 3.gün yapılmaz yani dolaşıma başladım bakalım ne zaman biterse:D

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1- düşes moda asla öyle bir banner eklemiyoruz gruba.lütfen katılmak istiyorsanız diğer katılımcılar gibi 468*60 banner hazırlayınız.

2-cutter arkadaşım.elbetteki herekese bu yöntem zor geliyor ama istedikileri kelimede yükselmek için özelllikle sanayi ve ticaret şirketlerinin kelime başı 250*300*500 euro paralar ödediğini biliyormusun..? buradaki yöntemleri uygulayarak binlerce dolarlık-euroluk masraf yapanları nasıl solluyoruz ahh bide bunu bi bilsen acaba pc başından kalkarmıydın.Lütfen özverili çalışalım.Şirket siteleri ve marka haline gelmiş genel içerikli siteleri arama motorlarında aşmanın en iyi yolu bu.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaman zaman çıkıp bilmem ne hit sitesi bilmemne icadı hit motoru ,programı hitotuboku gibi şeyler var diyenler olacaktır.Aldırış etmeyin onların kendine bile hayrı yok.2001 den beri google a kafa yoruyorum.bunun 6 senesi aralıksız seo üstüne webmasterlıktır.ister inanın ister inanmayın googleda en iyi sonuç daima manuel yapılan işte oluyor... Manuel yapılan işleri organik sebze meyveye benzetin,organikse faydası saymakla bitmez,GDO luysa hormondan şundan bundan yamulur gidersin...websitesi işleri insan hayatı gibidir...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evett arkadaşlar kafeden dolaşıma başladım.görüyorum ki 1 günde bile anahtar kelimelerinizin arandığında siteleriniz yükselişe geçmiş... lütfen anahtar kelimeleri aratıp sitelere gireliöm zaten nerdeyse tüm siteler yükselişte....

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugün en az akşam 6 ya kadar tüm siteler dolaşımdayım... 6 saat kadar dolaşım eminim tüm sitelere ilaç gibi gelecektir haftasonu.... haydi arkadaşlar haftasonu en uygun vaktimiz dolaşımlar için... coşturalım sitelerimizi.haydi nerde üyelerimiz bugün en yoğun günümüz olmalı...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
dolaşıma başlıyorum faka sobot kardeşime ufak bi uyarım var daha önce listede olupta bu gün ve bundan sonrakı günlerde değişikliği farkedip benı ekleyın diyenleri listeye alma kendi adıma o siteleri dolaşmayacağım onlarda benım sitemi dolaşmasın zaten hiç bir siteyı dolaşmayacaklarda:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5