İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni arkadaşlar grubumuza eklenmiştir.Lütfen yeniler içnde dolaşım yapalım.Yeni ARKADAŞLARIMIZDA DİĞER SİTELERİ GEZİNSİNLER LÜTFEN

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
TIKLAYARAK KAZAN DA listeye eklenmiştir.lütfen site sahibi diğer sitelerin dolaşımına başlasın.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
TÜM UYARI VE DAVETLERİ LÜTFEN BENDEN BEKLEMEYİN.ASALAK SEZDİĞİNİZ ANDA BİLDİRİN PATLATALIM.DAVET ETMEK İSTEDİĞİNİZİDE DAVET EDİN Bİ ZAHMET...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Son Eklenenler Gezildi.
hocam gereksiz mesjaları sildirseiz ilk günden böyle konu uzarsa bir hafta sonra post sayısını merak ediyorum :)
gezintileri aksatmayın dileyen sitelere üye olup yorumda atabilir..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar gereksiz diye mesaj olduğunu sanmıyorum forumda.sonuçta bu forumu buluşma noktası olarak kullanıyoruz.konuyla alakalı olan hiçbir mesaj silinmesin.bakarsınız hak yiyen . ... yer gibi tipler çıkar burdan katılımların ne kadar olduğunu takip ediyoruz.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Tur tamamlanmıştır 45 dakika sürmüştür kolay gelsin..

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar gereksiz diye mesaj olduğunu sanmıyorum forumda.sonuçta bu forumu buluşma noktası olarak kullanıyoruz.konuyla alakalı olan hiçbir mesaj silinmesin.bakarsınız hak yiyen . ... yer gibi tipler çıkar burdan katılımların ne kadar olduğunu takip ediyoruz.

hocam konuyla ilgili mesajları demedim. öreğin ; bu arada dostlar, alexa trafikleri güncellemedi mi benim halen aynı da şu gibi mesajlar. anlamında dedim sayfa sayası uzuyor gidiyor ondan. sadece bilgilendirme yazılsın birde katılmak istiyorum vs gibisinden demek istemiştim hocam.

cyber_link

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5