İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bu maille adsense ye başvur denilmiş ya en başta o nasıl oluyo ? gmail adresi almamız gerekmiyo mu?

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
S.a arkadaşlar ben üye olmaya çalıştım her defasında sorun verdi. Sorun nedir acaba. İlk başta yapıyorum yeşil oluyor hepsi ardından kodu giriyorum basıyorum en başa dönüyor. Yardım edebilecek var mı ?

T

themaniac

Misafir
valla ben 2 ayri sitem icin iki ayri hesap acip iki ayri basvuru yaptim. ikisi de onaylanmadi

FuLubbeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı yöntemi bende denedim ama onaylanmadı nesense :(

hastesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesabı onayladılar sağolsunlar. :D Alamayan arkadaşlara yardımcı olabilirim...

SelimCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi ben herseyi yaptim ama kabul edilmedi. iki tane sitem vardi ikisi icinde iki ayri hesapla basvurdum
ikiside kabul edilmedi

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
SelimCan Bir yerde yanlış yapıyorsunuzdur dikkatli okuyunuz. 1,5 saatde adsense hesabım onaylandı. Bu yöntemin dışında hiçbir şey yapmadım.

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiçbişeyle alakası yok düzenli içere sahip siteniz varsa zaten %100 adsense onaylıyor hesabınızı ben bunların hepsini yaptım zamanında hiçbiri onaylanmadı ama biraz duzen ile çalışılmış bir site olunca hemen onay verdi 2 gun surmedi bile

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense' den daha önce banladım. buradan da olsa, aynı adresle başvuramam dimi?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben öğlen başvuruda bulundum akşam onaylandı.4-5 saat içinde.

Gece Yolcusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende başvuracağım ama bir defa banlandım ben. Aynı adres ve isimle başvurursam alınma şansım olurmu. aynı zamanda seçerken türkçemi seçeceğiz

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bende bu şekilde başvurmuştum 2-3 ay önce, bu konuyu referans alarak. Ama adımız çıkmış vermedi adsense :)

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ya benim adsense te bişi var bi gün gürüyor bi gün onaylanmadı diyor formu doldurtturyo sonra 1-2 gün içinde gözden geçirilcek diyo... abimin bilgisayarında giriliyor ne iş :D

Gece Yolcusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende başvurmayı düşünüyorum ama bir defa ban yedim. banlandığım google adresini bilgisayarımda devamlı kullanıyorum. Sizce bu ip den bağlansam fark ederlermi? başka bir ip denmi başvurmalıyım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5