İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Özgün PR3 Siteden Ücretsiz Tanıtım Yazısı.

frmnettr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlış duymadınız arkadaşlar site tamamen (%100) özgündür ve PR değeri 3 tür Tanıtım yazısı alabilmeniz için illaki web sitenizin olması gerekmiyor. Web siteniz olmayabilir, ürününüzü, hizmetinizi tanıtabilirsiniz. Tanıtım yazılarınızın özgün olması önemli. Özgün olan tanıtım yazıları sitenize daha çok fayda sağlayıp, arama sonuçlarında daha ön sıralarda olur. Tanıtım yazınızın içerisinde en fazla 3 Link bulundurabilirsiniz.

Ayrıca birçok kategoride yayınlayabileğiniz tanıtım yazılarınız sayesinde kelima bazı olarak yükselme şansınız daha çok artacaktır ayrıca Facebook, Twitter ve yazarkafe yede eklenecektir hizmetten yararlanmak için acele edin
Tanıtım yazınız 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde indexleniyor.

Not:Özgün olmayan 3 den fazla link içeren marez,hek ve a*****t siteler kabul edilmeyecektir. wordpress site sahipleri yazı etitörlerinde resim ekledikten sonra HTML formatında gönderirlerse daha iyi olur teşekkürler

Söylemekte fayda var bilgilendirici olmayan 3-5 kelimeden oluşan kısa yazılar silinecektir bilgilerinize
Arkadaşlar yazılılar anında onaylanmaktadır eğer yazılarınız onaylanmıyorsa kural ihlali yapıyodur makaleleriniz en az 100 kelimeden oluşmalıdır öyle 3-5 kelimelik yazıları onaylamıyorum yazılarınızı html editörde resim ekleyerek gönderirseniz onaylanması daha kısa sürecektir.

Tanıtım yazısı göndermek için www(.)eniyifrm(.)com

Moderatör tarafında düzenlendi:

frmnettr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam sitenizde marez içerikler var o yüzden kabul edemeyiz anlayışınız için teşekkürler

jaxon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajım bulunsun, blogumu taşıyorum inş. yardımınız dokunur. şimdiden teşekkürler.

frmnettr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pm ler gönderildi arkadaşlar yazıyı verdiğim adresten yollayacaksınız yazırarınız en az 100 kelimeden oluşmalı bilgilendirici ve özgün olmalıdır

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla beraber pm yada site adresi yada msn adresi alırsam sevınırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5