İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Türk Facebook Sayfa Çekimleri Çok Uygun Fiyatlar

Uykulu Yazar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaştan tekrar kasım yapıldı arkadaş güvenilirdir hiçbir problem olmaz fazlasıyla üye gönderiyor tavsiye de ediyorum.

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vereceğim facebook sayfasına deneme 1 k cekerseniz sonuc olumlu ise 100 k alım yapılacaktır.Not:Sizin belirtiniz işi gecen gün birisi daha aynı işi ediyordu deneme istedim ozel pm attım adam kayıplara karıstı once deneme istiyorum başarılı olursanız 100 k alacam kolay gelsin

RooTsGhosT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vereceğim facebook sayfasına deneme 1 k cekerseniz sonuc olumlu ise 100 k alım yapılacaktır.Not:Sizin belirtiniz işi gecen gün birisi daha aynı işi ediyordu deneme istedim ozel pm attım adam kayıplara karıstı once deneme istiyorum başarılı olursanız 100 k alacam kolay gelsin

Hocam Arkadaşa güvenebilirsiniz. daha yeni işlem yaptık örnek sayfaya bakabilirsiniz üye çekimi hala devam ediyor benim sayfamdır...

http://www.facebook.com/ATGPARKBinicilikOkulu

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorunsuz Alışveriş İçin Teşekkür Ederim :)

Biz teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz...

Güvenilir , uygun fiyat . Hızlı dönüş . Kesinlikle öneririm.

Teşekkür ederim. Tekrar bekleriz...

Hocam Arkadaşa güvenebilirsiniz. daha yeni işlem yaptık örnek sayfaya bakabilirsiniz üye çekimi hala devam ediyor benim sayfamdır...

http://www.facebook.com/ATGPARKBinicilikOkulu

Eyvallah hocam teşekkürler...

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar çok uğraştım. bu sektörü dolandırıcıların elinden kurtarmak için ama yok arkadaş bitmiyor. O yüzden alnımın akıyla bu işleri bırakıyorum.
Ben de kimsenin parası kalmamıştır. Olan varsa da mesaj atsınlar hemen ödenecektir. hayırlı geceler.

Adminler konuyu kapatırsanız sevinirim.

By_OuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam, size birşey sormak istiyorum. Burada üye çekimi nasıl oluyor. Bir program yardımıyla mı üye çekiyorsunuz, yoksa kendinize ait sayfalardan verdiğimiz sayfayı yayınlayarak mı üye yolluyorsunuz?

ReListiCa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ilgili satıcı yalnız fiyatlara zam gelmeseymiş iyi olurmuş

By_AreS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 k ve 20 k için detaylı bilgi alabilir miyim hocam.

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eyw Hayırlı Satışlar

Teşekkürler...

Arkadaşlar panelini kullandığım bayi CHROME versiyonu yenilendiğinden dolayı user kasma işlemi başlattığı için şu an beğeni işelmi beklemededir. Aldığım bilgiye göre en kısa zamanda user kasımı bitecek olup biz de beğeni işlemine yeniden aynı hızlı modda devam edeceğiz. Bu aşamada ben de linkleri olanların beğeni kasımı devam edenler başka panelde yavaş kasımda devam ettirmekteyim. Yine de ben beklemek istemiyorum diyenlere kalan kasım değeri kadar paraları iade edilecektir. İsteyenler PM atabilirler...

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar panelini kullandığım bayi CHROME versiyonu yenilendiğinden dolayı userleri çökmüş olup user kasma işlemi başlatmış bulunmaktadır. Bu işlem bitene kadar kasım yapılmayacaktır. Kasım işlemi az kalanlar yavaş çekim yapılan bayide kasımları devam etmektedir. Onun dışında ben de parası kalanlar pm atsın kalan kasımları mükabilinde hemen paraları iade edilecektir. Bizden kaynaklı bir durum değildir. Şu an paneller çökmüştür. Benim yazımda da okumuşsunuzdur. Dolandırıcılığın önüne geçmek için burdayım. Şükür çok kısa sürede sağlam çevre edindim güvenilirlikten dolayı. Kasım işlemi başlayınca tekrar devam edilecektir. Pm atanlar ne kadar gönderdiğini ve linkini atmalarını istiyorum. Hayırlı günler...

osmanerbasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendileriyle çalıştım. çok memnun kaldım. o yüzden ikinci bir anlaşma daha yaptık. ikinci çalışmanın yarısında bir sorun çıktı ve hemen paramı ben istemeden geri iade ettiler. çok dürüst çalışıyorlar tavsiye ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5