İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 uptime liquidweb vps..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bizde tartışmıyoruz :) Birşeyler paylaşıyoruz.Aktif olmam kötü mü :)

İyiniyet sahibiyiz .Tartışmayalım.Bende yoruldum . :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%99.9 uptime oranını nasıl garanti edebiliyorsunuz peki?

Ya bu %99.8'e düşerse?Ya da %99'a veya da %98'e??

O zaman ne yapacaksınız?Yapacağınız geri ödeme değiştirecekmi olanları?Müşteri memnuniyeti zedelenmeyecek mi?

Lütfen artık ona buna laf atmak için bahane aramaktan vazgeçin.Başkasının hizmetini eleştirerek batırmaya çalışmaktansa kendi hizmetinizi kaliteleştirerek onun hizmetinin üstüne çıkarmaya çalışın.

Dikkat ederseniz herkes sıkılmaya başladı sizin bu türdeki mesajlarınızdan.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
''%99.9 uptime oranını nasıl garanti edebiliyorsunuz peki?

Ya bu %99.8'e düşerse?Ya da %99'a veya da %98'e??

O zaman ne yapacaksınız?Yapacağınız geri ödeme değiştirecekmi olanları?Müşteri memnuniyeti zedelenmeyecek mi?''

Bilhost yazdığın mesajın içeriği benim fikirlerimle uyuşuyor birebir oturmakta ?

Bana karşı tavır almış sanırım 5 kişi var .Sadece konuşmakla yetiniyorlar.Sanırım onların bir çıkarına dokunduk.Yada son mesajda HostBank24 kelimesini görmekten rahatsızlık duyuyorlar.

Bir yanlışım olduysa Çekinmeden gerekeni yapın.Yetkili arkadaşlara rapor edin.

Ama böyle konuşmaları pek ciddiye almadığımı bilmenizi isterim.

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emrecim aynen sana katılıyorum buu 3,4 kişi forumda fazla zıplıyor hadi hayırlısı..kardeşim gir liquidweb.com a bak network garantisine oke? bana iki sunucunun başına geçipte yorum yapmayın.. size cvp vermiyorum bundan sonra kardeş %100 uptime tamam ? kullananlar var kendilerini istersem buraya getiririm fakat bunlara hiç gerek yok eğer bunu yaparsam senin seviyene düşerim ve ben senin seviyene düşecek bi adam değilim..bence siz bakın işinize belki dar kafalılıktan çıkıp geliştirirsiniz kendinizi milletin işiyle uğraşcağınıza kendi işlerinize bakın..

S

Sephiroth

Misafir
yahu matematik bilen adam 100% diye birşeyin olmadığını bilir zaten niye hala adam sizi karalıyormuş gibi hissediyorsunuz sen hala 100% diye ısrar ediyorsan matematik diye birşey bilmiyorsun demek e oyle ise matematik bilmeyen adamdan ben olsan host almam.

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim ozaman liquidweb gibi usa nın en kral data centerı matamatik bilmiyo bunu mu demek istiyosun .. adamlar networke %100 uptime veriyolar diyorum bana hala konuşuyolar ya gir kardeşim matematiği felsefeyi edebiyata döküp konuşmana gerek yok gir www.liquidweb.com herhangi bir sunucu özelliklerine gir benbu adamlarla iş yapıyomuyum yapıyorum bana bu garanti opsiyonunu veriyolarmı veriyolar eeeee???+++ben hosting satmıyorum kardeş sunucu kiralama işi ile uğraşıyorum.. yanlız matematik konusuna çok güldüm hakaten çok komiksin bu alanda bir şeylere yönelmeye çalıştınmı ileride başarılı olursun bence..

teşekkürler
saygılar..

S

Sephiroth

Misafir
bak kardeşim kötü düşünmüyorum emin ol şöyle düşün 12 ay boyunca 11 ay hiç kapanmadı %100 gitti 12. ay 1 dk kapandı açıldı bu bile %99.9999 yapar uptime yi ondan bahsediyrum ben

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Turkeyservers ,

Arkadaşım birilerinin gazına gelipte bilinçsiz yazılar yazdın bak :)

Ben senin firmana şirketine sitene sunucuna vs. hangisi ise hiçbir söz söylemedim

Dedimki onu düzeltiver(iyiniyetle)

%100 diye birşey yoktur.Network verdi tamam birşey demedimde .

Hadi hastalandın,1 gün birşey yapamadın.Makinan kastı .CPU1500 oldu .bişeyler oldu .Reboot atamadın .e ne olacak kardeş.

O zaman demezlermi hani %100?

Tekrardan hatırlatırım.Ben bütün iyiniyetimle sana bir öneride bulundum ama sen bunu yanlış anladın.

Umuyorum bir yanlış anlaşılmaya daha yol açmazsın.

Bütün iyiniyetimle.

Saygı ve Sevgi ile..

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seni anlıyrm zaten seninle bir sorunumda yok olmasıda gerekmiyor.. senin dediğin doğru bir şey tabiki fakat benim anlatmaya çalıştığım olay bu sunucuda network kesilmiyorrr eğer bi itirazı olan varsa bu konuda url yi kaç oldu veriyorum. fiziksel olarak tabiki sorun çıkabilir ama ben bu konuda böle kesin bir uptime değeri veremem networkten yana adamlar sorun olmaz diyolar 30 gün içinde para iade diyorlar.... bu kadar büyük iddalı bu kadar büyük data center bunu yazıyor bende evet %100 uptime network garantisi veriyorum yani budur olay.. ha benim hatam şurada var belki oraya not düşebilirdim network die ama bunu kaç msj oldu izzah etmeye çalışıyorum tabi bazı arkadaşlar bunu anlamıyor .(senden bahsetmiyorum)...(sephirot)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hiçbirşeyin %100 ü yoktur .Ne farkeder hocam :)

(iyiniyetliyim.Tekrar tekrar hatırlatıyorum.)

S

Sephiroth

Misafir
canım kardeşim bizim insanımız anlamaz bazı şeyleri sen oraya %99.9 yazsa kendini garantiye al ondan bahsediyorum.

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm ozaman ben liquidden baktım bu bilgiye demekki adamlar yalan sölemişler hiç ummazdım liquidden bunu wayy be yalancı çıktı koskoca data center ..
ben zaten o tür sorunlara %100 uptime demedim hani reboot falan ama reboot bile yemiyor artık ona bile diyebilirim ama her zaman bir aksilik payı vardır o yüzden o yönden %100 demem ben
neyse artık yazmıyacağım yarın sabaha artık hala devam ettirmek isteyen arkadaşlar varsa yazabilir ben çok rahatım :)
dediğim gibi liquidden baktım o bilgiye ama yalancı çıktı data center :D zaten diğer sebebe öle bir uptime vermem çünkü veren data center bilmiyorum diğer sebeplere...
saygılar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hocam ne yapsak kötü oluyoruz :)

%100 onlar sana verdi.Hadi orası yandı diyelim:) bu bir ihtimal değilmi evet ?

o zaman bunun oranı 0,0000000000000001 olsun ..yada daha düşük bir oran olsun.

NE oldu ? gitti senin %100 :)

(iyiniyetliyim.Gene yazıyorum : ) )

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilemem ele aldığımız data center liquidweb 10 kere düşünmek gerek önce :=)
neyse zaten benim asıl işim dedicated satış ve destek 3.sunucu vps sunucusu olarak bundan sonra vps ile uğraşılmıcak zaten..saatin 2 si olmuş.. ben çıkıyorum daha bu konuyu devam ettirmek isterseniz no problemo :=) her zaman varım gerçekten ısınmaya başladım böle tartışmalara bundan sonra her yere dalıcam hakaten zevkli oluyo millete kızıyodum sanane die sen ne karışıyosun die ama gerçekten bi zevki varmış :=) forum.iyinette çok değişik ya bin bir çeşit insan var .. (sözüm meclisten dışarı :=))

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki şaka ömrümü böle forumda geçiremem benim zamanım çok değerli sadece bu gece boştum :) yoksa cvp bile vermezdim neyse bence bu konuyu tadında bırakalım.. daha fazla ilerlemesin millet hit görmek için falan zannedicek gerçi neresi hitse haha :=)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%100 uptime veremez veremez diye kendini yırtmışssın hostbank. adamlar %100 uptime garantisi veriyorlar bunun matematikle alaması yok kaç tane omurga var o datacenterda haberin var mı ? yok tabi olsa boş boş aynı şeyi savunmazdın yada post mu kasıyorsun nabıyorsun takıl sen neyse

Ekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam diyorki %100 uptime garantisi veriyorum, her saat downtime icinde pa$a pa$a parasini alir LiquidWeb'den - isteyen mu$terilerinede oder saat ba$i downtime parasi - adam makine cokmeyecek surekli acik kalacak demiyorki? %100 uptime GARANTI ediyor, etmessede cezasini kendi cebinden oder.

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet eğer liquid herhangi bir sorun çıkartırsa uptimedan şaşan bir şey olursa geri ödeme yapıyor .tabiki böle bir olay çıkarsa bende müşterilerimi mağdur bırakıcak değilim.. tabiki bende ödeme yaparım..baştan beri sölüyorum fazla uzatmak istemiyorum bu konuyu çok uzaklara gitti iice olay :=) bana cvp yazdıkça banada cvp hakkı doğuyor ister istemez..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5