İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 hit'e 1YTL ödüyoruz!

M

murat27

Misafir
Merhaba ;

www.1000hit1YTL.info olarak webmasterlara yönelik bir çalışma yapıyoruz.

Yollamış olduğunuz 1000 ziyaretçiye 1 YTL ödüyoruz.

Bu arada Ödeme yapmama gibi bir durumumuzda yok.

Çünkü Ödemeyi Peşin Yapacağız. Yanlış Değil Ödemeyi PEŞİN Yapacağız.

Sahtekarlık Yapanlarada Kesinlikle Taviz vermiyeceğiz.

Hepinize Şimdiden Bol Kazançlar.

Not: Aşırı Yoğunluktan dolayı başvuruların onaylanmasında biraz gecikme olmaktadır. Şimdiden ilginize teşekkürler...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
murat27' Alıntı:
Merhaba ;

www.1000hit1YTL.com olarak webmasterlara yönelik bir çalışma yapıyoruz.

Yollamış olduğunuz 1000 ziyaretçiye 1 YTL ödüyoruz.

Bu arada Ödeme yapmama gibi bir durumumuzda yok.

Çünkü Ödemeyi Peşin Yapacağız. Yanlış Değil Ödemeyi PEŞİN Yapacağız.

Sahtekarlık Yapanlarada Kesinlikle Taviz vermiyeceğiz.

Hepinize Şimdiden Bol Kazançlar.

Not: Aşırı Yoğunluktan dolayı başvuruların onaylanmasında biraz gecikme olmaktadır. Şimdiden ilginize teşekkürler...

Hit derken sanirim tekil ziyaretci sayisindan bahsediyorsunuz.
Gonderilen ziyaretcileri nasil sayiyorsunuz?
Proxy vb hileleri nasil engelliyorsunuz?
Ziyaretcinin gelip gelmedigini nasil kontrol ediyorsunuz?
Yani gercek insan ile makina/hile yi nasil ayirdediyorsunuz?

M

murat27

Misafir
Gerekli önlemler tarafımızca alınmıştır.Başvuru Yapacaklarında böyle bir şeye kalkışacaklarını sanmıyorum. çünkü yeterince kazanacaklar

M

murat27

Misafir
Gerekli tüm bilgiler sayfamızda yinede isterseniz açıklıyayım;

Ödemeler PEŞİN olarak yapılacaktır. Webmasterlar 1000 ziyaretçi için kazanacağı 1 YTL PEŞİN olarak Hesaplarına Yatırılacaktır.1000 hit limiti dolduktan sonra tarafımızca yine 1000 hit parası olan 1 YTL PEŞİN olarak ödenerek reklam gösterimine devam edilecektir.

M

murat27

Misafir
Onlara yönelik bir çalışmamız şu an için yok ama düşünüyoruz. Aklımızdaki düşünceyide kısaca söylemek gerekirse onlarada tavsiye ederek para kazandırmayı düşünüyoruz. yeniliklere açığız isterseniz aklınızdaki düşünceyi bize yazın

M

murat27

Misafir
en geç 24 saat içinde . bu arada ricam boştan boşa başvuru formunu doldurup yollamayınız.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
tüm webmaster'lerin kazanmasını isterim tabi ki ama bu site pek uzun vadeli olacağa benzemiyor açıkçasını söylemek gerekirse...
Allah yardımcınız olsun ne diyim...

I

iyiyiz

Misafir
1000 tekil 1 ytl :) 1 dolar bile degil yahu,biraz fazla düsük degilmi ücret?

M

murat27

Misafir
Farkındayız ama şu an için bu fiyatı yükseltemeyiz çünkü reklam kampanyaları vs. bütcemizi zorluyor. Kısa sürede güvenilir bi sponsor olduğumuzu anlayacaksınızdır.

I

iyiyiz

Misafir
Tamma insallah basarili olursunuz,ancak siteyle ilgili ufak bir tavsiyem var,menü yazi fontunu degistirirseniz daha iyi olur gibime geliyor.

saygilar.

D

doLob

Misafir
para kazandirmayi vaat eden bir sitenin heryerinin sponsorlarla dolu olmasi beni kotu yonde etkiliyor

yanlisim varsa duzeltin

M

murat27

Misafir
Para kazandırmamız için parada kazanmamız lazım, yanlışım varsa düzeltin :D. Bu arada kimseyi kandırdığımızda yok ödemeyi PEŞİN yapıyoruz. detaylı açıklama sitede

D

doLob

Misafir
bircok sponsor var ama ben bu kadar amatorce yapilmis bir sponsor gormedim

yorum ve goruslerim sadece daha iyi bir site olusturulsun diye yanlis anlasilmasin ben kimseyi kandiriyosunuz demedim zaten.

ayrica .info domain pek guven vermiyor bence daha iyi bir domainle daha iyi is yapabilirsiniz.

M

murat27

Misafir
.info uzantılı siteler ticari siteler olarak gözüküyor tercihimiz ondan. Görüşlerinizi değerlendireceğiz. teşekkürler

D

doLob

Misafir
tam tersine en buyuk sirketlerin ceo lari bile konferanslarda .info uzantili domainleri spam olarak kabul ediyor. hic .info uzantili ticari bir site gormedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5