İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100lerce Kaliteli Kolay Backlink Kazandıran Sistem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3rylc.jpg

3rym8.jpg

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu voltrankta sitemizde kaçtane link gösterdiysek okadar puan mı kazanıyoruz.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ama maksimum on tane alabiliyorsunuz, sitenizin kalitesine göre değişen oranda alırsınız pr 3 bir site için 10 linkle 1200 civarı link alırsınız.

olkunmustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo konusunda çok çok tecrübem yok ama ben bile bunun uzun vadede siteyi sanboxa sokabileceğini görebiliyorum....

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo konusunda çok çok tecrübem yok ama ben bile bunun uzun vadede siteyi sanboxa sokabileceğini görebiliyorum....

Bence sistemi incelemeden karar vermeyin, sistemde backlink limitleri koyabiliyorsunuz zatem gunde max 100 veriyor limit koymasanız bile ve konunuzla alakalı sitelerden link alıyorsunuz. Ayrıca en fazla 10 link çıkışı olan sitelerden link geliyor. Ben 6 aydır kullanıyorum, sandbox bir yana istedigim her kelimede birinciyim.

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiç link yayınlamıyorum ama benim link 81pages yazıyor :) birde bu prime class ve standat class nedir aynı duruyorlar.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiç link yayınlamıyorum ama benim link 81pages yazıyor :) birde bu prime class ve standat class nedir aynı duruyorlar.

Siteniz bu ise http://zopzor.com/ ben footerda linkleri görüyorum, prime ve standart class linkleri eklediğinizi sitenin kalitesine göre sınıflandırmadır. Prli siteye ekelrseniz sizde prli sitelerden yani prime class linkler alırsınız.

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı bir sitem daha kayıtlı ama onda linkleri göstermiyorum. Nedense diger siteme prime class 410 verirden buna standar class verdi.

Prometya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de sitemde deneyeceğim umarım güzel sonuçlar elde ederim.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr değerine göre veriyor prime veya standart class seklinde. Ekleyip silmiş olabilirsiniz. Linkleri kaldırırsanız 2-3 gün içinde sistem devre dışı bırakıyor ve linkleriniz siliniyor.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğim gibi ben 6 aydır kullanıyorum zararı değil büyük bir yararı oluyor. Google bu linkleri reklam linki olarak algılıyor. Benim aldıgım 6000 farklı domainden link için normalde 8000 dolar gibi bir para ödemem gerekirdi. Bu sistem bunu ücretsiz sağlıyor.

djpaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar faydasını görenler yazsınlar da biz de kullanalım. sitemin hiti yüksek ve anahtar kelimeleri de sağlam yer edindi. Yine de hedefe ulaşmadı ama riske atmak istemiyorum. inşallah işe yarıyordur.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar faydasını görenler yazsınlar da biz de kullanalım. sitemin hiti yüksek ve anahtar kelimeleri de sağlam yer edindi. Yine de hedefe ulaşmadı ama riske atmak istemiyorum. inşallah işe yarıyordur.

Genelde faydasını görenler yazmıyor, gerekçeleri rakipler de öğrenir oluyor :) Ben pr 3 sitem için uyguluyorum, hersey cok guzel gidiyor. İstediğim her kelimede ilk 3 teyim. Problem yasamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5