İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100Mbit Port değil 1Gbit Port'ta reseller imkanı

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lütfen mantıklı olalım ,
FDC yi savunan arkadaşlarımız neye dayanarak savunduklarını bir anlayabilsek herşey çözülecek aslında madem hızlı FDC e görelim yok hızlı değil kaliteli serverlarınız var test edelim siteleri yok normal bağlantınla hızlı olmaz illa serverdan bağlanman gerek diyenlerde vardı zamanında :D ozaman ne işe yarıyor bu FDC ??
Mp3 , Adul ,marez , Download dışında FDC yi Profesyonel anlamda tercih eden kaç firma,şahıs vs vardır??
http://www.ev1servers.com/Dedicated/100Mbps.aspx buyrun Ev1Server 100 mbps unmetered için 1995 dolar talep ediyor sebep nedir sizce Layered 33 Tb için 2200 Dolar talep ediyor ,
FDC bu iki firmadan daha büyük ve toptan aldığı için (bunların 100 katı mesela hat çıkışı varda) özel anlaşmalar yaptıda ondan dolayımı bukadar ucuza satış yapabiliyor??
Web hosting Talk a gelince burayıda FDC cilerin sevmemesi gayet normaldir ,ciddi yerlerle ticaret yapmaya ve iletişim halinde olmadıklarından dolayı Ev1servers , Layered ve Web hosting Talk u beğenmelerini beklemiyorum zaten ,
Sonuç istiyorsanız sonuç şudur FDC alanlara hayırlı olsun Şirketlerinin siteleri koysunlar , Prestijlerini FDC server larında artırsınlar...

S

sinangunay

Misafir
IndexServers' Alıntı:
yok daha yola çıkmadım ayın 27 sinde çıkıyorum.foruma gelmemin sebebi pc nin işlemcisi yandı :-D

Geçmiş olsun.
İşlemci lazım mı? :D XEON 2,8 var 1 tane kullanmıyoruz onu gönderiiim

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrik ederim konuyu açan arkadaşı. Erken tespit yapmış. Neyin ne olduğundan haberiniz yok kalkmışsınız burada yorum yapıyorsunuz. Hata da bizde ki size laf anlatmaya çalışıyoruz. Ne biliyorsanız o doğrunuz kalsın ama bunları insanlara doğru bilgiymiş gibi yansıtmayın. Dürüst olun, çok şüphesi olan adam gelir bakar. Raks edemem sizinle, işim gücüm var. Burada illa referans mı verelim? Kendimizi ne konuştuğunu bilmeyen 3-5 kişiye mi kanıtlayalım? Daha fazla merakınız varsa lütfen başka bir konu başlığında yapınız şovunuzu. İnsanların sağlıklı bilgiler almalarını engellemeyin, bu da iyinet in kullanım sözleşmesinin bir maddesi. Ağır konuşmak istemiyorum daha, çünkü alınmaması gereken insanlar sözlerimden alınıyor. Olan yine dürüstlere , gururlu insanlara oluyor. Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum. Bu yüzden birşeyler bilmeden konuşan arkadaşlarımız, biraz daha mesleklerini öğrensinler. TÜRKİYE'nin işi bilen insanlara ihtiyacı var. Yine de saygılar, Cihan KIZILGÜL...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FDC'yi mi tartışıyoruz :)
Mesajların hepsini okudum sanırım.Kimseyi iyi bir şekilde tanımıyorum..1-2 şey de ben yazayım..

1 sene önce falan FDC kullanmıştım.Bağlantısı kötüydü.5-6 ay kullandım.Almanya'dan internete bağlanan bir kişi 25-30 kb/sn arası bir hızla download yapıyordu. (2 mbit bağlantısı var.Bilmiyorum anlık bir sorun mu vardı yoksa..) Ben Türkiye'de 256k adsl ile 15-20 kb/sn download yapıyordum sunucumdan.Bunun üzerine Layeredtech'e geçtim.Almanya'daki kişi ve ben full hızla download yapabiliyorduk.(Almanya'daki 170-190kb/sn, ben 23-25kb/sn ile.Demek ki, sanırım bulunduğumuz bölgeye göre de download hızı farkediyor.)
Trafik sorunu yaşadığım için, FDC'den 2.sunucumu kiraladım.(Layered'daki sunucum duruyor, FDC'dekini 2 ay süreyle kullandım) Her ikisi de 10mbit'ti.Ama belirgin bir hız farkı vardı, LT daha iyiydi.

FDC bir ara bağlantılarda baya bir sorun yaşadı.Sonra düzelttik dediler vs.Bundan 2 ay önce, 2 ay süreli FDC kullandığım süre boyunca 2-3 defa ciddi kesintiler yaşadım, ama kısa sürede düzeldi. (Kesintilerin bir bölümü T.Telekom bağlantılıydı)

Yani bir daha FDC'den sunucu kiralar mısın diye sorsanız, sağlam bir alternatif bulamazsam mecbur FDC'ye geçerim.Ama şuan başka bir DC'den VPS hizmeti alıyorum, gayet de memnunum.(İsim yazamam, reklam olmasın : ) )

FDC'deki sorunları herkes biliyor.Bazı kişiler bağlantında sorun varsa, FDC'ye söyle sunucunu değiştirsinler vs diyorlar.Bilmiyorum her sunucuya verilen bağlantı farklı mı oluyor ya da odanın x bölümünde bulunan sunucunun bağlantısı kapıya yakın olan sunucununkinden daha mı yavaş oluyor, bir fikrim yok açıkçası :)

Dediğim gibi, kimseyi iyi tanımıyorum.Sadece şu 2 yıllık sunucu serüvenimde kullandığım FDC ve Layeredtech'i kendi çapımda değerlendirdim..

İyi çalışmalar

Cümle düşüklüğü olabilir, elektronik sınavından çıktım, anca bu kadar..

D

deja-vu

Misafir
DURUSTLUKTEN BAHSETMISIN 2 3 MESAJ ONCE O DC NE KI SEKLINDE YAZI YAZDIN

Immunity' Alıntı:
Tebrik ederim konuyu açan arkadaşı. Erken tespit yapmış. Neyin ne olduğundan haberiniz yok kalkmışsınız burada yorum yapıyorsunuz. Hata da bizde ki size laf anlatmaya çalışıyoruz. Ne biliyorsanız o doğrunuz kalsın ama bunları insanlara doğru bilgiymiş gibi yansıtmayın. Dürüst olun, çok şüphesi olan adam gelir bakar. Raks edemem sizinle, işim gücüm var. Burada illa referans mı verelim? Kendimizi ne konuştuğunu bilmeyen 3-5 kişiye mi kanıtlayalım? Daha fazla merakınız varsa lütfen başka bir konu başlığında yapınız şovunuzu. İnsanların sağlıklı bilgiler almalarını engellemeyin, bu da iyinet in kullanım sözleşmesinin bir maddesi. Ağır konuşmak istemiyorum daha, çünkü alınmaması gereken insanlar sözlerimden alınıyor. Olan yine dürüstlere , gururlu insanlara oluyor. Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum. Bu yüzden birşeyler bilmeden konuşan arkadaşlarımız, biraz daha mesleklerini öğrensinler. TÜRKİYE'nin işi bilen insanlara ihtiyacı var. Yine de saygılar, Cihan KIZILGÜL...

deja-vu' Alıntı:
DAHA DUNE KADAR ADINI STEDE SOYLEMEK ISTEMEDIGIN (NIXCON) BARINIYODU WEB STENIZ BI DE KALKIP FDC OVUYOSUN AMA OVMEN DOGAL FDC NIN TURKIYE BAYISISINIZ NE DE OLSA EKMEK YIYOSUN O ZAMAN NEDEN STENIZI NIXCON UZERINDEN CALISTIRIYOSUNUZ ?

http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=224569#post224569
[email protected] hersey ortada

http://uptime.netcraft.com/up/graph?site=www.dakikhost.com

HER SEY ORTADA

SIMDIDE CEVAP YAZMIYOSUN ??????????????????

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde böyleki zaten bukadar iyi ise server neden kendiniz kullanmıyorsunuz ? Başkalarına satıyorsunuz ...
Bırakın kalitesiz mal satmayı ya ucuz etin yahnisi olmaz diye boşamı söylemiş atalarımız...

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ucuz et, sizin yedikleriniz. FDC'nin serverlarının ucuz olduğunu kimse söyleyemez. Örneğin 100 mbit portlu sunucum var demişsiniz türkiyede, daha ne aldığınızın farkında olmadan kalkmış burda fdc şöyle fdc böyle diye atıp tutuyorsunuz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
100 mbit paylasim port 109 dolar civarina bir fiyat hatirliyorum ben Batu, ben soyluyorum ucuz oldugunu? Amerika'daki adam biliyor ne aldigini, buradaki adam bilmiyor, tek problem bu. 100 mbit paylasim port alan ondan sonra hosting sitesi acip 200 - 300 GB'i 4-5 dolara veriyor. Bu problemin ana kaynagi bu yanlis bilgilendirme. Cunku siz limitsiz olarak reklamini yapiyorsunuz bu servisin. Kabullenin bitsin, 100 mbit port alinca en fazla ayda cekeceginiz data 2500-3000 GB'dir deyin, herkes rahatlasin. FDC budget servistir, premium olma gibi bir hedefi zaten yoktur, bunu bizden cok sizin iyi bilmeniz gerekir. Hicbir zaman mission-critic uygulamalarin barindirilacagi bir yer olmamistir. Boyle ingilizce yaziyorum cunku bu terimlerin turkce karsiliklari pek saglikli degil.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
100 mbit port alinca en fazla ayda cekeceginiz data 2500-3000 GB'dir deyin, herkes rahatlasin.
fdc den yeni bir sunucu aldım şuan dosyaları upload aşamasındayım trafik çok yoğun olacak belirtiğiniz trafiğe gelirim büyük ihtimal aylık bakalım kapanacakmı ?

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 7-8 TB trafik kullanan sunucular mevcut. İşte bu da sizin kullanmadığınız için bilmemenizden kaynaklanıyor. Sadece yorumluyorsunuz. hatta biz kendi imkanlarımızla bunu limitsiz de sağlayabiliyoruz. Zira istanbul büyük şehir belediyesinin yeni trafik kameraları yayınları için sunucularını test aşamasındayız şu an test zamanında bile 2-3 TB trafiği aşmış bulunuyor. Kullanacak kapasitesi olan sunuculara biz trafiği limitsizleştiriyoruz, bunun aksini hiç kimse kullanmadan iddia edemez. Siz de sadece okuduklarınız karşısında yorumlarsınız.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
100 mbit paylasim port 109 dolar civarina bir fiyat hatirliyorum ben Batu, ben soyluyorum ucuz oldugunu? Amerika'daki adam biliyor ne aldigini, buradaki adam bilmiyor, tek problem bu. 100 mbit paylasim port alan ondan sonra hosting sitesi acip 200 - 300 GB'i 4-5 dolara veriyor. Bu problemin ana kaynagi bu yanlis bilgilendirme. Cunku siz limitsiz olarak reklamini yapiyorsunuz bu servisin. Kabullenin bitsin, 100 mbit port alinca en fazla ayda cekeceginiz data 2500-3000 GB'dir deyin, herkes rahatlasin. FDC budget servistir, premium olma gibi bir hedefi zaten yoktur, bunu bizden cok sizin iyi bilmeniz gerekir. Hicbir zaman mission-critic uygulamalarin barindirilacagi bir yer olmamistir. Boyle ingilizce yaziyorum cunku bu terimlerin turkce karsiliklari pek saglikli degil.

ciddi tükendim artık. Ne demek premium değildir? Ne demek budgettir? Anlatmak istediğin : Güvenilir değildir. Siz kimsiniz? Ne demek güvenilir değildir? Kaç yıldır kiralıyorum birgün verikaybı ya da herhangi bir problem yaşamadım? Siz hangi mantıkla bunları yazıyorsunuz? Kalkıpta 2 tane server ile kendini işletme sayanlarla FDC'yi nasıl bir tutuyorsunuz? Kalkıpta müşteri dosyalarına mı baktıklarını sanıyorsunuz da güvenilir değildir diyorsunuz? Var mı böyle bir saçmalık. Sizin yaptığınız FDC ile uğraşmak değil. Sizin yaptığınız olay tamamen karalama kampanyası. Azıcık konuştuğunuz lafları iyi seçin. Karşınızda çocuk yok sizin. Mission-critic uygulamalarıymış. Mission-critic derken CIA, FBI için mi bu kavramı seçiyorsunuz? mission-critic uygulaması neymiş? mission-critic herkesin kendi dosyalarına vereceği önemin sonucudur. Herkesin site oluşturmada bir amacı vardır ve herkesin verisi kendisi için önemlidir. Türkçe karşılığı yok deyipte hatalı bilgi verip durmayın şurada. Budgetmiş her şirketin temel mantığı budgettir, premium olmalarını sağlayan verdiği hizmettir. Müşteriye düşmez premium değildir lafı. Öyle bir niyetleri de yok ne demek? Ufak datacentermış. Elli kere söyledim, gitmediyseniz yerine Google Earth ten bakın Chicago'da. Hani belki görme imkanınız olmaz, kullandığınız internetin niceliklerinden yararlanın. Yeter bu kadar kendini bilmez konuşmalar, herkes haddini bilsin. Bilip bilmeden kimse konuşmasın. Konuşacaksa bu doğrudur demesin, yorum yapmak için bile bilgi gerekir. Konuşacaksanız konuşun.

Msn : [email protected]

Herhangi bir problemi olan gelsin bire bir direk ilgileneceğim. Bu konu kirliliğine lütfen buradan son verelim. Konunun ne başlangıç ne de sonuç ilişkisi kaldı.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
Ucuz et, sizin yedikleriniz. FDC'nin serverlarının ucuz olduğunu kimse söyleyemez. Örneğin 100 mbit portlu sunucum var demişsiniz türkiyede, daha ne aldığınızın farkında olmadan kalkmış burda fdc şöyle fdc böyle diye atıp tutuyorsunuz.

Batu bey,
ben Tr deki sunucu için 300-400 gb için FDC server ların 3 katı maliyete katlanıyorum yurt dışı sunucumuzda aynı şekilde 2 server parasıdır FDC nin , Beni geçelim benim gibi TR de server ı olan , Layered da,Ev1 de server ı olan , The Planet ta server ı olan kişiler neden FDC den almayıp okadar para verip diğer Dc lerden alıyorlar ?? iyinet admini de aynı şekilde Trafik konusunda oda sıkıntı yaşamaz onuda ikna edinde FDC ye geçsin The Planet ı bırakıp. Hostbul sahibinide ikna edersiniz siz bu laflarla onada söyleyin Ev1 i bıraksın ne gerek var okadar para vermeye...
FDC madem bukadar kalite bir DC onlarda çalışmaktan zevk alacaklardır Profesyonel kişilerle söyleyin bakalım size ne cevap verecekler,

Profesyonel kişiler parası varsa profesyonellerle çalışırlar,
Parası yoksa mecburiyetten FDC gibi yerlerle çalışır ,

FDC den Server ı olupta benden Reseller alanlar (beni geçelim diğer serverlardan reseller alanlar) neden alıyor ??

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyu başından beri takip ediyorum.Ve tarafsız kalmak istiyorum.Çünkü ben FDC ile bugüne kadar hiç çalışmadım ve yorum yapmam doğru olmaz.

Ancak Immunity'nin mesajları aklıma bazı soru işaretleri getirdi.Bunları kendisine sormak istedim.

Dikkatimi çeken şu,FDC'yi kendi firmanız gibi delicesine savunuyorsunuz.Yani gerçekten insan "kendi firması olsa bu kadar savunmaz" diye geçiriyor aklından.

Madem bu firmadan bu kadar memnunsunuz neden sizin siteniz ve diğer 84 site Netdirect'te bulunan sunucunuzda barınıyor?Madem bu kadar seviyorsunuz bu datacenterı neden tüm sunucularınız orda değil?

Bir de yanılmıyorsam de-ja-vu'nun sorusuydu.Daha önce Nixcon'a laf ederken Nixcon kullanmaya başladığınızla ilgili bir sorusu vardı ve iki kere sordu.Bu sorunun yanıtını ben de merak ettim ve hala cevaplamadınız.

Tekrar söylüyorum lütfen yanlış anlamayın.Amacım kimseye cephe almak veya bu konuda bir taraf tutmak değil.Ama bu sorular aklıma takıldı ve sormak istedim.Cevaplarsanız sevinirim.Saygılarımla.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Immunity, sakin ol, saygili ol.
Budget servis: Piyasa kosullarindana daha ucuza satilan servis.
Premium servis: Piyasa kosullarindan daha pahaliya, katma deger urunlerle satilan servis.
Mission-critic: Saniyelik paket kayiplarindan bile zarar gorebilecek isletmeler.

Bunlarin hicbiri iyi/kotu/cirkin/guzel diye ayrilan seyler degil. BUNLAR BASIT TANIMLAMALAR, BUNLAR SIFAT.

Ben kimseyi kimseyle karsilastirmadim, okumuyorsun heralde. Hangi sirketle FDC'yi karsilastirdim. GUVENILIR degildir yazdigim yeri paste eder misin. Kendi kafandan hikaye uydurup, beni neden quote ediyorsun? FDC ucuz servis saglayicidir, Mission-critic uygulamalar IRC'ye uygun-değilya izin verilen networklerde yer almaz.

Daha bana cevap yazma, yazacaksan hikayeden laflar koyma benim yazilarimin altina. Ufak filan da yazmadim, guvenilir degildir de yazmadim, ingilizce bilmiyorsan sozluk acar bakarsin. Saygimi muhafaza ediyorum ama cok zorluyorsun.

D

deja-vu

Misafir
FDC turkıye bayısı dakıkhost sıze soruyorum neden stenızı laf attıgınız ne oldugu belırsız dedıgınız nx uzerınde barındırıyosunuz.?????????????????

deja-vu' Alıntı:
DAHA DUNE KADAR ADINI STEDE SOYLEMEK ISTEMEDIGIN (NIXCON) BARINIYODU WEB STENIZ BI DE KALKIP FDC OVUYOSUN AMA OVMEN DOGAL FDC NIN TURKIYE BAYISISINIZ NE DE OLSA EKMEK YIYOSUN O ZAMAN NEDEN STENIZI NIXCON UZERINDEN CALISTIRIYOSUNUZ ?

[email protected] hersey ortada

http://uptime.netcraft.com/up/graph?site=www.dakikhost.com

HER SEY ORTADA

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:
FDC turkıye bayısı dakıkhost sıze soruyorum neden stenızı laf attıgınız ne oldugu belırsız dedıgınız nx uzerınde barındırıyosunuz.?????????????????

Sayın arkadaşımız;

Siz beni 2 gün olmamıştı msn'inize eklediniz mi eklemediniz mi? Size 100 mbit hatla 1000 mbit hat arasındaki farkı sorduğum da bilebildiniz mi bilemediniz mi? Açıklama yaptıktan sonra "Hımmm" "Anlıyorum" "Haklısınız" gibi tabirlerden başka kaç cümle kurabildiniz? Kalkıpta 10 kişiyle 1000 mbit hat ile 100 mbit arasındaki farkı çözmeye çalışan ve 1000 mbit'in anlık kapasite olduğunu saptayamayan siz değil misiniz? Lütfen dürüst olunuz, bunu yazmamak istedim ama yaptığınız resmen şov! Bire bir konuşurken çok kibardınız, herşeyi kabulleniyordunuz? Nixcon'a laf ettirmiyordunuz? Karşılaştırma yaptığımda siz bana doğru söylüyorsunuz Nixcon'la 50 kişi download yaparsa nolur dediğimde siz bana "server down" yazdınız mı yazmadınız mı? Dürüst olunuz, dürüst. Ama herşeyden önce insanlara saygılı bireyler olunuz. Logları yayınlamamamın sebebi sizden farklı bir İNSAN olduğum içindir. O özeldir bende kalır ancak kalkıpta burada ŞOV YAP MA YI NIZ!

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Immunity, sakin ol, saygili ol.
Budget servis: Piyasa kosullarindana daha ucuza satilan servis.
Premium servis: Piyasa kosullarindan daha pahaliya, katma deger urunlerle satilan servis.
Mission-critic: Saniyelik paket kayiplarindan bile zarar gorebilecek isletmeler.

Saygimi muhafaza ediyorum ama cok zorluyorsun.

Polemik istemiyorum, yazdıklarınızı doğru gibi iletmeyin.
Budget : Mantığı sermayeyi büyütmeye yönelik yapılan çalışmadır.
Premium : Oluşturulan sermayenin altına düşmemek için atılan sigorta atılımlarıdır.
Mission-critic : Açıklamak bile istemiyorum sadece örnek vereceğim. http://www.missioncriticalit.com/glance/mcataglance.htm

Ya merak ediyorum, piyasa koşullarından daha ucuza çalışması demek, bu firmanın kötü olduğu anlamına mı geliyor? Kalitesiz lafına gelince, sizin bu terimlerinizdeki verdiğiniz örneklerle, benim yıllardır uyguladığım projeler çakışıyor. Saniyelik paket kayıplarından zarar görecek dediğiniz işletme nasıl oluyor da kalitesiz olmuyor? Ben mi yanlış yönlendirme yapıyorum? Ya da kusura bakmayın, demek istediğinizi mi anlamıyorum? Biz FDC'den 100'den fazla serverı her ay kiralarken aldığımız indirimi müşterilerimize yansıtınca, bu fiyatlarla da server sağlayınca "SİZİN TABİRİNİZLE" budget satış mı yapmış oluyoruz? Bence evet... Bunun neresi kötü? Yani yazmışsınız budget satış yapar ve bunu değiştirmek te istemiyor. Neden tüm kaliteleri hizmetlerinin yanı sıra fiyatını da aşağıda tutan bir datacenter seçilmesin? FDC bir limited ŞİRKETİDİR. Limited şirket mantığını lütfen okuyunuz. Ayrıca dediğiniz gibi ufak bir yerdir. Chicago nun en büyük yeriyiz diyorlar. Bende onların yalancısıyım. Bir de Amerika'nın Chicago'sunun en büyük yerini beğenmemek söz konusudur, kabul ederim. Kapitalist yaklaşımlara da siyasi olarak saygı duymak zorundayım. (Angelo buna alınma lütfen, seninle olan problemimiz sadece kavramlardan ibaret.)

Ayrıca neden Almanya ya da Türkiye kullanılıyor. Onu da iletelim. Bizim bandwith yemeyen ufak sitelerimiz olduğu gibi Almanya ve Turkiye'de. Neden mi? FDC 175-180 MS ping veriyor, almanya 130 MS, Türkiye 65 MS. civarı. FDC 10.000 km. den uzak, almanya 3000 ve türkiye yanı başımız. Acaba şu ping sürelerinden server kalitesini çıkartabilir misiniz? Şimdi tercih yapmak gerekiyor. Müşterilerimize istediği her serverda hosting ve reseller verme imkanına sahibiz. Dakikhost.com ise tüm sunucuları satmaktadır. Seçim yoktur. Dikkat ederseniz bi whois atın hepsini de kullanmıştır. FDCTurkey.com nedense FDC'de. Lütfen bazı şeyleri iyi inceleyip yazınız.

Neyse daha da uzamasın, birkaç döküman vereceğim. Lütfen okuyun

http://www.fdcservers.net/faq.html

http://www.fdcservers.net/datacenter.html

http://www.fdcservers.net/tos.html (burada bandwith hususunu okuyunuz.)
Unmetered diye belirtilir ve müşteriler bandwithi aşma konusunda ücretlendirilmez. İstediği kadar kullanabilir, karışmıyoruz diyor. Siz yine de sınırsız olamaz deyiniz. Terim karmaşasına düşünüz. Hiç problem etmiyorum.

Unmetered Bandwidth

(FDCservers.net LLC does not charge any overage fees regardless of customer`s bandwidth usage)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Chicago'da en büyük DC demek istemediniz sanırım. Çünkü değil:

http://www.equinix.com/

http://www.equinix.com/customers/list/ Müşteri listesine özellikle bakın

Google, Inc.:

"Google's traffic has grown significantly this year, and our network currently powers 120 million Web searches daily. As the top pure search site on the Web, Google must ensure the highest reliability and performance for our users. Equinix, provides us with enhanced performance, flexibility and scalability of our network operations."

- Wayne Rosing, VP of Engineering, Google, Inc

http://www.equinix.com/prod_serv/ibx/ibxflex.htm

Yukarıda premium olarak adlandırılan servis bu. Equinixten co-location alıp server kiralayan firmaların fiyatlara bakınca anlaşılıyor zaten.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Polemik filan yok, cyber lütfen verdiğim linkleri oku. Daha fazla birşey demiyorum. Konu benim açımdan kapanmıştır, merak ettiklerinizi her türlü açıkladım. Dikkat ettim ki bununla ilgili de probleminiz kalmamış. Ben size ne yapıyorsunuz diye sormayacağım. Ama yok şöyle yok böyle serverınız var derseniz, gerekli bilgileri de bu şekilde göz önünüze sererim, siz de buna karşı çıkamazsınız. AYNEN BÖYLE! Angelo yine söylüyorum olay tamamen kişiselliğe dönüşecek. Bu yüzden tartışmaya girmek istemiyorum. Herkes umarım benim özen gösterdiğim kadar, bundan sonra özen gösterir. Saçma sapan sorularla buluşmamak ümidiyle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5