İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 Günde %144 Kazanın - Bizzat Denendi ;)

M

mutewinter

Misafir
İlgili bir başlık görmedim bu yüzden üyesi olduğum bu "paid to surf" sitesini paylaşmak istedim. Paid to surf sitesi yalnız bedava bir site değil, hesabınızın açık kalması için hesabınızı upgrade edip paralı üyeliğe geçmeniz gerekiyor, her bir upgrade ünitesi $6 ve en çok 1000 ünite alabiliyorsunuz yani 6000 dolar yatırabiliyorsunuz, her gün siteye girip en az 12 web sitesi ziyaret ediyorsunuz (autosurf) ve her gün için yatırdığınız paranın %12sini alıyorsunuz, upgrade ünitelerinin ömrü 12gün, yani her gün girip surf yaptığınızda 12gün sonra ilk yatırdığınız paranın %144`ünü alıyorsunuz. Yani $6 lık ünite aldığınızda 12gün sonra geriye $8,64, mesela $60lık ünite alırsanız $86+ alıyorsunuz. Ayrıca sizin üye yaptığınız kişilerin yatırdığı paranın %12si de size geliyor, bunun dışında sitede paid to click bölümü de var, orada reklam çıkarsa onlara tıklayarak ta para kazanabiliyorsunuz. Yani günde 15-20 dakika ayırarak yatırdığınız paraya göre günde $860 gibi bir para kazanabiliyorsunuz.

Siteye yaklaşık 1 aydır üyeyim, $6 ile başladım ödememi aldım, ikinci $6`ın süresi bugün doldu ve hemen $18`lık upgrade aldım. Site kesinlikle ödeme yapıyor, en geç yedi iş günü içinde ödeme yapıyorlar, ben 4. gün ödememi aldım. Şimdilik yatırdığım çok küçük paralar ama artırarak devam edeceğim ki zaten bir kaç ay boyunca aynı parayı işletince inanılmaz boyutlara ulaşıyor.

Şöyle bir hesap yaptım, Stormpay`in yaptığı kesintileri saymazsak, parayı %100 verimle işleterek her gün girip surf yaparsanız, ilk başta yatırdığınız 60 dolarcık 12gün x 10 = 120gün, yani 4 ay sonunda 2200 küsür dolar oluyor! 120 yatırın, bunu hesaplamadım ama para katlanarak arttığına göre 6000 dolardan aşağı getirmez... Ki ciddi düşünenler için $60 da $120 da küçük paralar... Ama siteyi denemek için tabii $6 ile de başlayabilirsiniz, burada $6`ı ödeyemeyecek kimse yoktur herhalde ve bu $6 size yüzlerce binlerce dolar kazandırabilir :) Yalnız tavsiyem ödeyebilirseniz $18 ile başlamanız, böylece 12 günlük karınız bir upgrade ünitesi fiyatı olan $6dan büyük olacak, yani her 12 günde bir para kendini en az 1 ünite yukarısına çıkartıp bir sonraki karınızı daha da artıracak. Bir de 12 gün sonunda bir ünitenin süresi dolduğunda ödemeyi beklemeyin, hemen o gün yeni upgrade paketi alın ki zaman kaybetmeden aynı sürede daha çok kar edin.

Ben gelecek yaza kadar para biriktirip teleskop almayı düşünüyordum, $1000`lık bir teleskop alsam diye hayal ediyordum, bu siteyi sanki tanrı gönderdi, sadece 60$ yatırsam o para yaza kadar 7000-8000 dolar olabilir, teleskobun kralını alırım herhalde :D

Amacınız internette para kazanmaksa, bu site böyle sorunsuz işlediği sürece site açıp google reklamlarıyla para kazanmaya çalışmak hikaye, uğraşmaya bile değmez, başlangıç için sadece 1 aylık hosting masrafınızı yatırsanız bile 1 sene içinde çoğu sitenin getiremeyeceği 1000lerce dolara sahip olabilirsiniz, ya da büyük oynayıp belki 100binlerce dolara sahip olursunuz :)

Kayıt için buradan buyrun: 12DailyPro

Sorularınızı, görüşlerinizi yazın arkadaşlar, fikirlerimizi paylaşıp kazancımızı artıralım. En önemlisi böyle iyi kazandıran ve kesin ödeme yapan bir site bulmuşken bu fırsatı kaçırmayalım, üstelik başlangıç için sadece $6 bile yeterliyken.

Bu arada payment processor olarak StormPay ve E-Gold kabul ediyor site, StormPay`i şiddetle tavsiye ederim, eğer NetIBA sertifikası da alırsanız Stormpay direk Türkiye`de ki banka hesabınıza biriken paralarınızı gönderiyor, 3-4 gün içinde paranız elinizde olabiliyor...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler,
bu siteler içerideki para miktarı kafi geldiği gün ve dönüşler ve gelişler arasında tahammül edecekleri noktaya gelindiğinde,
" UÇARR."

yani diyorum ki bu bir tren ve son vagona binerseniz paranızı hiç alamazsınız.
siteye girdiğinizde "çalışma var" ya da "server hatası" vs bilgilerle isviçre uçuşlarını garanti altına alan site sahipleri isviçreye varınca siteye,
" la ne salakmışınız böyle şey olur mu hiç? babanıza bile güvenmeyin para konularında"
şeklinde açıklamalar yazmaktan geri durmazlar.
bence salak durumuna girmemek için bu tür AFAKİ işlere girmeyin.
daha önce kazanmış olan olabilir. ben de daha önceki senaryoyu defalarca gerçekleşmiş olduğu için yazdım zaten.
bilgi vermiş olalım da daha sonra hiç mi bizi uyaracak kimse yoktu diyerek hayıflanmayın ..

saygılar...

M

mehmettr

Misafir
Ponzi Shemes

Bizde benzeri bir yere 50 dolar yatırım 15 gün sonra 137 dolar olarak aldık.
Fakat bu parayı tekrar yatırmadım.Biliyorum ki ertesi gün program kapanabilir.
4 aydır ortalarda olan bu paid to surf programının omrü dolmak üzere.

vegaslarda oyun oynayacak kadar riski seviyorsanız bir düzine de ben tavsiye edeyim.

Deneyimli bir kişi olarak, bu konuda yeterince deneyim kazanmadan araştırma yapmadan yüksek miktarları riske atrmayın derim.

Bunun yanında gerçekten doğru şirketlere yatırım yapıp para kazanmak istiyorsanız benimle irtibata geçin.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- ya senin yaşın çok ufak dünyada paranın değerine, ortamda nasıl dolaştığına, kısaca para işlerine aklın ermiyor, parayı kimden alıyor da sana %44 fazlasını veriyor diye düşünemiyorsun.

2- ya da aklın para işlerine eriyor ve cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsun

3- ya da ne de olsa burası iyinet birkaç sazan çıkar, sazan başına 6$a 1 domain kaydederim kısa günün karı diyorsun ki bence en mantıklısı bu illa çıkar "aaaa süper lan 'bedava para'" diyecek...

M

mutewinter

Misafir
Şüpheci olmakla doğru yapıyorsunuz, çünkü ben de bu tür sitelerin en az %95`inin böyle olduğunu düşünüyorum, belki tamamının öyle olduğunu düşünürdüm ama ortada bir StudioTraffic.com gerçeği var! Bu site yaklaşık iki senedir ortada, düzenli olarak ödeme yapıyor, alexa sıralamasına göre dünyanın en çok ziyaret edilen 789. site durumunda, hiç te bozulmaya niyetleri yok, bu kadar zaman sonra tek yaptıkları belirledikleri 55 ülke dışından artık yeni üye almıyorlar. Demek ki bu sistem düzgün işleyebiliyor. Başka hiç bir paid to surf sitesine güvenmem, güvendiğim sadece 3 site var: StudioTraffic, 12DailyPro, 4Daily.

Diğer senaryoya geçelim, diyelim 12DailyPro gerçekten paramızın üzerine yatmayı hedefliyor, diyelim bir kaç ay içinde kapatacaklar siteyi. Ben bu siteden yine de kar edemez miyim? Tabii ki ederim! Hani illa garantiye alacağım ya paramı, her seferinde biriktirdiğim paranın diyelim 1/3`ünü kenara koyarım, atıyorum 60dolarla başladım, toplamda parayı $1800`a çıkardım, 600 kenara ayırıp garantiye aldım, hadi diyelim (son dönemde iyice paranoyak bi millet olduk zaten) $1200 de siteye yatırmıştım, onlar da paranın üstüne yattı. Bana kalan yüzlerce (ya da binlerce, yatırılan miktara göre) dolar gene kar değil mi? Sitenin üçkağıtçı olduğunu sadece "farzediyoruz", diyelim onlar üçkağıtçı, kendilerini akıllı sanıyor, sen daha akıllı olacaksın! Kendisini çok akıllı sanan arkadaşlar "saygısızca" laf atıp tutmak yerine bu kadarını düşünebilirler herhalde, madem o kadar akıllılar... Riske girmemek tercihinizse tabii o da bir tercih. Ama para mı kazanmak istiyorsunuz, risk her zaman var! Riske girmeden zaten dikkate değer bir para kazanamazsınız, bakkal dükkanı mı açacaksın, belki batacaksın belki çıkacaksın ama o kazanma ihtimali için paranı riske atacaksın. En basit olarak bir site açayım, reklam alayım para kazanayım diyenler, hosting masraflarına yatırdığınız para da risk altında, ciddi düşünüyorsanız reklam harcamalarına ödediğiniz para da risk, ki çoğu site yaptığı bu masrafların çok üzerinde kazanç sağlayamaz. Para kaybetme riski her yerde var, ama $6 dolar ile işe başlayıp yüzlece, binlerce kazanabilme potansiyeli pek az bulunan bir şey...

Risk her yerde var mı? Var... (vegas, site açmak, iş kurmak vs.) O zaman burada konuşulacak olan ne olmalı? Risk altında nasıl para kazanırım, kazandığım parayı nasıl korurum, en kötü senaryoda bile nasıl kazançlı çıkarım...

Burası bir forum, forumların amacı bilgi paylaşımı yapmaktır, bu kategorinin adı ne? "Internetten Para - Make money on internet" Bu başlıkta da hiç bir yanlışlık yok, bu forumun amacı paylaşımsa lütfen buraya bilginizi paylaşmak, görüş belirtmek için yazın, "saygısızca" çok bilmiş şeyler yazmak için değil, bu tür tavırlarla da üstün çıkacağınızı, birilerini etkileyeceğinizi sanmayın. O saygısızca yazılan şeylerin arasında tartışılabiliecek şeyler yok mu? Var, ama ben böyle üsluplu bir yazıya cevap vermem. Bu foruma pek uğramam, moderasyon ne kadar sıkıdır bilmem, ben de 1,5 senedir 3300+ üyeli bir üniversite forumunun admin ve moderatörüyüm, biz böyle üsluplu saldırgan yazıları forumumuzda barındırmayız, buradaki moderatörlerin işine karışmak istemem, herkesin bir bildiği vardır ama burada amaç kavga,sataşma değil paylaşımsa (ki bir forumda öyle olmalı) böyle üslupla yazılmış yazıların yeri olmamalı.

Ha bir de adam çarpmaya çalışıyormuşum ya(!!!), gerekirse moderatörler o linkten benim referans numaram çıkarsın (onların mantığına sığan bir şeyse eğer), ben kazanmayayım da para doğrudan o üçkağıtçı olduğu (dolandırıcı olup olmamaları hiç önemli değil aslında ya...) iddia edilen siteye gitsin. Ben ne kazanç sağlamak için ilgilisi alakası olmayan başlıklarda kendime ait bir sürü referans linkini sıraladım, ne imzamda böyle şeyler yayınlıyorum, ne başlığı açılan bir site için "bakın bu da benim referans linkim, buraya da tıklayın" gibi çocukça şeyler yapıyorum, gayet nizami şekilde bir başlık açtım, direk site linki eklemek yerine gayet mantıklı bir şekilde kendi referans linkimi ekledim, o yüzde bilmemkaç payın bana gelmeyip direk siteye kalması niye başka birilerini daha mutlu eder buna da anlam verebilmiş değilim!

Her neyse niyetim atışmak falan hiç değil, gelin şurada olumlu olumsuz görüşler, fikirler, risk altında kazanç yolları ne olabilir tartışalım, tabii ki olumsuz görüşler de olacak, ben de tecrübesiz forumcular gibi başlığı ben açtım diye savunacak değilim, etraflıca tartışmalara varım, yeter ki kötü niyetli, saygısızca olmasın!

H

hostcu1

Misafir
dostum bu sisteme bende uye oldum ve gerçektren ödeme yapıyo
hatta yabancı bi forumdan aldım bu linki eger sende tahmin ettigim yerden aldıysan ordada baya övmüşlerdi siteyi
ayrıca 6$ gibi b parayla başlamak hiçte aptallık degil...

M

mutewinter

Misafir
hostcu1' Alıntı:
dostum bu sisteme bende uye oldum ve gerçektren ödeme yapıyo
hatta yabancı bi forumdan aldım bu linki eger sende tahmin ettigim yerden aldıysan ordada baya övmüşlerdi siteyi
ayrıca 6$ gibi b parayla başlamak hiçte aptallık degil...

Ben sanırım studiotraffic ya da 4daily.com da görmüştüm, hemen üye olmadım tabii, sonra bir çok paid to click, paid to read sitesinde de inanılmaz reklamı yapılmaya başlandı, bu da gerçekten kazançlı olduğunu gösterir diye düşündüm, kayıt olur olmaz hemen upgrade yapmadım, biraz inceledim, forumlarına baktım, tepkiler çok iyiydi, site de yeterince ciddi, umut verici görününce $6 ile başlayayım, nedir ki, bir günlük yol, yeme-içme parası kadar en fazla, yansa da üzülmem diye düşündüm :) $6 ile başlamak tabii ki aptallık değil, ki hiç kimseyi ne ödemesi zorlar, ne de para yansa bile (ki öyle bişey olduğu yok) kimsenin canı yanmaz :)

Yalnız $6 yatırınca stormpay o gelen 3 küsür dolar karın neredeyse yarısını götürüyor, bu yüzden biraz da olsa daha büyük paralar yatırmak lazım, büyük dediğim ben en son $18 yatırdım işte, sitenin verdiği güvene göre ya paranın kendi kendini büyütmesine izin vereceğim ya da cebimde biraz daha yatıracağım, şimdilik ben yeterince güvenilir olduğunu düşünüyorum, en az bi 6 ay içinde de sitenin hiç bir sorun çıkaracağını sanmıyorum, niyetleri kötü olsa bile daha çok kazanabilecekken bu kadarlık kazançla yetineceklerini sanmam, ki bu en kötü ihtimal, adamların niyeti illa ki kötü diye bir şey yok. StudioTraffic 2 senedir buradaysa 12DailyPro neden olmasın?

Bir de stormpay yerine e-gold mu kullansam diye düşünmeye başladım, e-gold alırken biraz fazla komisyon ödüyorsunuz belki ama para alışverişi yaparken e-gold un yaptığı kesinti neredeyse yok denebilecek kadar az. http://paybygold.com`dan bir miktar e-gold alarak ucundan başlamayı düşünüyorum, site oldukça güvenilir görünüyor, zaten yabancı bir forumda birileri önermişti...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesin ödemez demiyorum 1 öder 2 öder sonunda vurgunu vurup kaçar. başka şansı var mı adamların bir miktar parayı 12 yünde %44 artırabilmek için? Tıkladığın reklamlar 3 kuruş etmez sonuçta tıklamış olmak için tıklıyorsun. Ha, dersin 6$ problem değil benim için olabilir ama bu foruma yazarak bekli yüzlerce kişinin 6$ ının o vurgunda gitmesine neden olacaksın. o kadar sene üniversite forumu yöneteceğine mantıken düşün 100x para 12 günde nasıl 144x e çıkabilir hangi banka veriyor bu faizi veya hangi site reklam verir bir kere reklamıma tıklasın millet diye yatırılanın %44 ünü ödemeyi.

kısacası ödemez demiyorum ama mantıklı ve matematiksel ve iktisadi olarak bu şirketin sahtekar olacağı apaçık. İşletmede şöyle bir kural vardır: "Kar etmeyen işletme kapanır". adamlar kar etmek zorunda, e nasıl edecek? evet insanların 2-3 kere tıkayıp kapattıları pencereler ile. aklın alıyorsa ve milletin aklı alıyorsa birşey diyeceğim yok.

M

mutewinter

Misafir
uyuz' Alıntı:
kesin ödemez demiyorum 1 öder 2 öder sonunda vurgunu vurup kaçar. başka şansı var mı adamların bir miktar parayı 12 yünde %44 artırabilmek için? Tıkladığın reklamlar 3 kuruş etmez sonuçta tıklamış olmak için tıklıyorsun. Ha, dersin 6$ problem değil benim için olabilir ama bu foruma yazarak bekli yüzlerce kişinin 6$ ının o vurgunda gitmesine neden olacaksın. o kadar sene üniversite forumu yöneteceğine mantıken düşün 100x para 12 günde nasıl 144x e çıkabilir hangi banka veriyor bu faizi veya hangi site reklam verir bir kere reklamıma tıklasın millet diye yatırılanın %44 ünü ödemeyi.

kısacası ödemez demiyorum ama mantıklı ve matematiksel ve iktisadi olarak bu şirketin sahtekar olacağı apaçık. İşletmede şöyle bir kural vardır: "Kar etmeyen işletme kapanır". adamlar kar etmek zorunda, e nasıl edecek? evet insanların 2-3 kere tıkayıp kapattıları pencereler ile. aklın alıyorsa ve milletin aklı alıyorsa birşey diyeceğim yok.

Dediğin doğru evet, yani en azından site biz bu parayı şuradan şuradan kazanıyoruz diye kesin bir şey söylemiyor, ama bizim kazancımız sadece online reklam satışlardan gelmiyor, offline yatırımlar yapıp parayı büyütüyoruz diyorlar, ne bileyim başka bi ülkede çok yüksek faiz veren bi bankadan mesela, o kadar para sadece bankadan gelen faizle karşılanmaz gerçi, ama ayrıntılarını bilmiyoruz. Dediğim gibi çoğu siteye ben de güvenmem ama benzer bir site olan StudioTraffic.com neredeyse 2 yıldır hala sorunsuz, gayette te iyi çalışıyor, ödemelerini düzenli yapıyor, ödedikleri yüzde farklı ama demekki olabiliyor bu. Zaten 12DailyPro`da durum kötüye gitmeye başlarsa ödediğimiz miktarları değiştirebiliriz diyor ve başarılı olabilmek için gayet ciddi bir yatırımla işe başladıklarını söylüyorlar. Sadece laf olarak görülebilir, güvenilir-güvenilmez o ayrı tabii, güvenimi artıran belki ufak bir konu daha var, site NetIBA sertifikalı, site sahibinin kimliği, adresi, telefonunun doğruluğu NetIBA tarafından onaylanmış yani, NetIBA`in güvenilirliği ayrı bir şey tabii... Bunun dışında telefon numaraları var sitede, ne biliyim arayıp konuşabilirsiniz mesela doğru mu değil mi diye, milyonlarca dolarlık bir vurgun yapmaya planlayan insanların arkalarında bu kadar iz bırakmayı göze almaları da hiç mantıklı gelmiyor, biraz da bu yüzden güveniyorum siteye. Bir de şimdi yeni bir site açtılar, 12dailypro da reklam yayınlamak isteyenlere aracı olmak için vs. küçük-büyük bu da bir gelişimdir, bunu yapıyorlarsa siteyi kısa süre içinde kapatmaya niyetli olduklarını düşünmek mantıklı gelmiyor.

Ha yine de %100 güvenmiyorum ben de siteye evet, bu yüzden ben de paramın bir kısmını garantiye alacağım, gerçekten kötü niyetli olsalar ve paramın bir kısmının üzerine yatsalar bile ben gene karda olacağım, bunu herkes yapabilir, en kötü senaryoda bile kazançlı çıkabilir. İnsanların $6`larının vurguna gitmesine neden olacağımı da düşünmüyorum, zorlama diye bir şey olamaz zaten, ben sadece bilgi paylaşıyorum, bakın böyle bir olay var, ben paramı yatırıyorum ve kazanıyorum, siz de kazanabilirsiniz diyorum, sadece $6 ile başlayabilirsiniz, bu para yansa bile kimsenin canını yakmaz diyorum, $6 gibi bir parayı gözden çıkarmayan zaten kayıt olmayacaktır, kim ne yaparsa da kendi sorumluluğudur zaten, ben sadece bakın böyle bir şey var diyorum. Burada da geniş geniş konuşuyoruz işte her yönüyle, bu yüzden açıldı bu başlık, böyle bir site var, riski de var, kazanır mıyız kazanamaz mıyız, iyi kötü senaryolar nedir, buyrun tartışalım işte.

Ben hala kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görüyorum, burada yazılanlara göre dikkatli hareket edildikçe de en kötü durumda bile bu işten zararlı çıkma ihtimali neredeyse sıfır. Zararlı çıkan olursa da sorumluluk kabul etmeyeceğimi de söylemeye bile gerek yok herhalde...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaslar 6 dolar riske atmaya deger bence kazandıklarınızın bir bölümünü cebe atıp gelen faizle devam edersiniz gittiniz yere kadar sonucta 6 doların kat ve kat fazlasını alırsınız sonuc kapanınca sadece kardan zarar etmiş olursunuz bence.

H

hostcu1

Misafir
ben msl büyük para yatırmam buraya burda 1000$ parası olan adam tanıyorum ama ben miksen yatırmam en fazla 100$ yatırırım

M

mutewinter

Misafir
murme' Alıntı:
o adam saf o zaman bu sistemler 2ayda patlio :D

Hadi öyle diyelim, 12 günde %144 verdiğine göre o 1000 dolar 2 ayda kaç dolara çıkıyor? ;) Kârının yarısını bile kaptırsa kötü niyetli bir siteye bu binlerce dolar eder. Bir de dediğim gibi çoğu site patlar belki 2 ayda ama bu site o çoğu siteye benzemiyor. Bir de zaten 12gün sonunda o upgrade in hesabı otomatik kesiliyor ve en geç 7 iş günü içinde ödeme yapılıyor, yani belli bir alt limit yok ödeme almak için, paralar sitede birikip birikip ayda bir falan da ödenmiyor, her 12günde bir ödeme alıyorsunuz, yani paranızı sitenin kendi içinde biriktirip biriktirip sonra tamamının üzerine yatıldığını görmeniz mümkün değil. Bu yönüyle de diğer sitelerden ayrılıyor 12dailypro...

H

hostcu1

Misafir
bu iste baya bi zamandır var dostum 3-4 aylık bi site degil yabancı bi forumda aylardır tartışıyolar

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru walla NetIBA sertifikası da olur bu sitenin herşeyi olur. Adamlar açık açık yazmışlar haklarını sıralamışlar, İngilazcası olanlar bir Terms kısmını bir de FAQ kısmını okusunlar. Hatta okumasınlar ben copy/paste edeyim:

Hence, while we will pay you within 7 business days, it may actually turn on to be more than 7 days.
Meali: 7 gün içinde ödeyeceğiz deriz ama 7 günden fazla da sürebilir.

There is never any guarantee of earnings or profits.
Meali: Kazandıklarınızı ödeme garantimiz yoktur :D:D:D

Upgrade payments made to 12daily Pro are considered membership fees, not investments or deposits of any kind. The money we pay members is a payment for the service provided by them, viewing other member websites. All membership fees are non-refundable; charge-backs are grounds for account cancellation.
Meail:Yatırdığınız paralar üyelik ücreti olarak geçer ve bu ücret geri ödemesizdir

2. ve 3. yazdıklarımı toplarsanız adamların yatırdığınızı da kazandığınızı da ödememe "yetkisi" var.

Paranızı bizdeki offshore bankaralara yatırın daha iyi, en azından batınca bizim devlet öder :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.scam.com/showthread.php?t=5689

evet burayı da ingilazca bilenler okusun bilmeyenler için yazayım:

Öncelikle 12dailypro.com a bir whois çekerseniz whois bilgilerinin korumalı olduğunu göreceksiniz ve adamların adına falan ulaşamayacaksınız. Ama 12dailypro.com daki forum linkine bakarsanız mylifeclicks.net domainindeki bir sayfaya kurulu olduğunu göreceksiniz yani bu domain de aynı adamın
http://www.betterwhois.com/bwhois.cgi?domain=mylifeclicks.net&x=53&y=18
Burada diyor ki daha çok detay için http://whois.godaddy.com a gidin bakın. Eyvallah diyoruz oraya bakıyoruz.

Administrative Contact:
Johnson, Charis [email protected]
MyLifeClicks
12800 Laurens Ridge Rd
Apt 1234
Charlotte, North Carolina 28273
United States
7045834742

sonra diyoruz ki bu elemanı google da bir arayalım: http://www.google.com/search?hl=en&q=Johnson,+Charis&btnG=Google+Search
ve ilk sonuçlardan birinde diyor ki JOHNSON, CHARIS. DOB: 2/19/71. FORGERY (05CF0044). DESCRIPTION: SHE WITH THE INTENT TO DEFRAUD KNOWINGLY... yani adam dolandırıcılıktan hapise girmiş.
....
daha çok şey yazıyor ama işim var ingilazca bilenler http://209.251.115.195/2005 Indictments/030305.html sayfasından johnson diye aratsın bikaç arkadaşıyla kredi kartı dolandırıcılığı falan yapmışlığı falan da var. Hem de eleman erkek değil bayan :D.

Ayrıyetten aynı serverda barınan earncash4surfing sitesinin de dolandırıcı olduğu biliniyori yani bu da o kadının sitesi.

isteyen sonuna kadar okusun ben uğraşamayacağım, çok fazla yazmışlar :D

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
http://www.scam.com/showthread.php?t=5689

evet burayı da ingilazca bilenler okusun bilmeyenler için yazayım:

Öncelikle 12dailypro.com a bir whois çekerseniz whois bilgilerinin korumalı olduğunu göreceksiniz ve adamların adına falan ulaşamayacaksınız. Ama 12dailypro.com daki forum linkine bakarsanız mylifeclicks.net domainindeki bir sayfaya kurulu olduğunu göreceksiniz yani bu domain de aynı adamın
http://www.betterwhois.com/bwhois.cgi?domain=mylifeclicks.net&x=53&y=18
Burada diyor ki daha çok detay için http://whois.godaddy.com a gidin bakın. Eyvallah diyoruz oraya bakıyoruz.

sonra diyoruz ki bu elemanı google da bir arayalım: http://www.google.com/search?hl=en&q=Johnson,+Charis&btnG=Google+Search
ve ilk sonuçlardan birinde diyor ki JOHNSON, CHARIS. DOB: 2/19/71. FORGERY (05CF0044). DESCRIPTION: SHE WITH THE INTENT TO DEFRAUD KNOWINGLY... yani adam dolandırıcılıktan hapise girmiş.
....
daha çok şey yazıyor ama işim var ingilazca bilenler http://209.251.115.195/2005 Indictments/030305.html sayfasından johnson diye aratsın bikaç arkadaşıyla kredi kartı dolandırıcılığı falan yapmışlığı falan da var. Hem de eleman erkek değil bayan :D.

Ayrıyetten aynı serverda barınan earncash4surfing sitesinin de dolandırıcı olduğu biliniyori yani bu da o kadının sitesi.

isteyen sonuna kadar okusun ben uğraşamayacağım, çok fazla yazmışlar :D

umarım daha fazla bir söze gerek kalmamıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5