İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 Günde %144 Kazanın - Bizzat Denendi ;)

M

mehmettr

Misafir
Deneyim !

Bu konuda mesaj yazan arkadaşlar oyle yada boyle bu işlerden para kazanmak niyetinde ümidinde olan arkadaşlar.

Niçin ciddi yatırım araçlarıyla ilgilenmiyorsunuz? Yada ciddi (real bussiness) yatırım şirketleriyle çalışmıyorsunuz? 12 günde %144 güzel ama açıkça gerçek dışı.
Ayda ortalama %15'le ilgilenen varsa ve düşük risk arıyorsa benimle irtibat kurabilir. Biz de hiç bir şeyi garanti etmiyoruz ama riskin az olduğunu biliyoruz.

Ha bu arada niçin bu yontemi bizimle paylaşmıyorsun diyenlere şoyle yanıt verebilirim.
Bu bilgilere ulaşmak için zaman emek ve para harcandı. Onun için ticari sır!

M

mutewinter

Misafir
Kimse garanti vermez zaten, 12dailypro`nun faq kısmından bahsedilmişti, site tabii ki kendini garanti altına almak zorunda, mutlaka ve mutlaka ödeme yapacağız, her durumda paranız ödenecek, gerekirse biz zarar ederiz gene paranızı öderiz demez, diyemez hiç bir site, Google bile yapmaz bunu, ne biliyim açın bakın adsense sözleşmesini, onda da vardır böyle maddeler, herkes tabii ki önce kendini garanti altına alacak. Risk her durumda var. Niye hala 12dailypro diyorum? Çünkü $6 gibi komik bi para bile başlamak için yeterli, gerçek dışı olup olmadığını görmek için ben bu parayı gözden çıkarırım! :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu durumda şahsen site sahibinin o dolandırıcı kişi olduğundan şüphe etmek için hiç bir neden göremiyorum,

Peki bu başka bir dolandırıcı o zaman :D

Hence, while we will pay you within 7 business days, it may actually turn on to be more than 7 days.
Meali: 7 gün içinde ödeyeceğiz deriz ama 7 günden fazla da sürebilir.

There is never any guarantee of earnings or profits.
Meali: Kazandıklarınızı ödeme garantimiz yoktur

Upgrade payments made to 12daily Pro are considered membership fees, not investments or deposits of any kind. The money we pay members is a payment for the service provided by them, viewing other member websites. All membership fees are non-refundable; charge-backs are grounds for account cancellation.
Meail:Yatırdığınız paralar üyelik ücreti olarak geçer ve bu ücret geri ödemesizdir

bunlar sana dolandırıcılık hakkında birşey ifade etmiyorsa sana diyecek bir sözüm yok...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca nasıl oluyor da şu an ödeme yapıyor o zaman diyen arkadaşlara.

farz edelim ki:
ilk gün 10 kişi üye oluyor.
ikinci gün de 10 kişi üye oluyor.
...
..
..
12. gün siteye 10 kişi üye oluyor.

ne oldu? adamların eline 6*10*12=720$ para birikti. ilk gün kayıt olan 10 kişiye 6$ın %44ünü yani 3er dolarını öder (3*10=30$). Yani insanlar üye oldukça zaten bu adamlar karda. ne zamanki adamların kar fonksiyonunun tavan yapacak (matematiksel olarak türevi sıfırı bulacak :)) işte o an ne de olsa ödeme garantimiz yoktu diyerek paraları götürecekler. Evet zekice adamlar her türlü garantiye almışlar kendilerini, ve yaptıkları da üye olan kişi sayısı artık ödemelerini karşılamayacak ana geldiği zamana kadar ödeyecekler ve sonunda onbinlerce -belki de yüzbinlerce- dolarla çekip gidecekler. Evet olayın analizi budur ve o kar fonksiyonunu şu an o adamlardan başka kimse de bilemez... (bilen varsa söylesin alalım türevini o süreye kadar yatıralım tüm paramızı)

kısacası bu bir autosurf programı değil, bir saadet zinciridir. Ve saadet zincirinde her zaman en üstteki adam kazanır, alta indikçe kar azalır ve en alttaki parasını kaybeder (evet belki de bu siz olacaksınız :D)

en kısa mantıkla madem 12 günde parayı %44 artırabiliyor, gitsin bankadan kredi çeksin bizim paramızla uğraşmasın :D

H

hostcu1

Misafir
beyler benim hala param var ve dün gece tekrar ödeme aldım ben yinede az az para yatırıcam bugune kadar 300$ kazandım yatırdıgım 50$ gitsede olur

M

mutewinter

Misafir
uyuz' Alıntı:
Peki bu başka bir dolandırıcı o zaman :D

Hence, while we will pay you within 7 business days, it may actually turn on to be more than 7 days.
Meali: 7 gün içinde ödeyeceğiz deriz ama 7 günden fazla da sürebilir.

There is never any guarantee of earnings or profits.
Meali: Kazandıklarınızı ödeme garantimiz yoktur

Upgrade payments made to 12daily Pro are considered membership fees, not investments or deposits of any kind. The money we pay members is a payment for the service provided by them, viewing other member websites. All membership fees are non-refundable; charge-backs are grounds for account cancellation.
Meail:Yatırdığınız paralar üyelik ücreti olarak geçer ve bu ücret geri ödemesizdir

bunlar sana dolandırıcılık hakkında birşey ifade etmiyorsa sana diyecek bir sözüm yok...

"Kimse garanti vermez zaten, 12dailypro`nun faq kısmından bahsedilmişti, site tabii ki kendini garanti altına almak zorunda, mutlaka ve mutlaka ödeme yapacağız, her durumda paranız ödenecek, gerekirse biz zarar ederiz gene paranızı öderiz demez, diyemez hiç bir site, Google bile yapmaz bunu, ne biliyim açın bakın adsense sözleşmesini, onda da vardır böyle maddeler, herkes tabii ki önce kendini garanti altına alacak. Risk her durumda var. Niye hala 12dailypro diyorum? Çünkü $6 gibi komik bi para bile başlamak için yeterli, gerçek dışı olup olmadığını görmek için ben bu parayı gözden çıkarırım!"

yazmıştım zaten, dediğim gibi bu gibi maddeler Google Adsense sözleşmesinde de var, kredi kartı alırken de böyle maddelerle dolu bir sözleşmeye imza atarsın, tabii ki adamlar önce kendini koruyacak, bu herkesin yaptığı bir şey.

Sadece zinciri olaşılığını ben de düşünmüştüm, ama bu bir olasılık ta olabilir sadece, düşünmesi ilginç geliyo, ama ne iyi yönte ne kötü yönde kesin bir şey söyleyemeyiz.

beyler benim hala param var ve dün gece tekrar ödeme aldım ben yinede az az para yatırıcam bugune kadar 300$ kazandım yatırdıgım 50$ gitsede olur

Olayın mantığı budur işte, o parayı nasıl kazandıklarından emin olamam, ama ödememi alıyor muyum, çok iyi bir kar getiriyo mu? Evet. E o zaman ben para yatırırım ve yatırmaya devam ederim :)

Burdan kar edip garanti altına aldığım parayı da gider studiotraffic.com a yatırırım, günlük %1`den yıllık %365 alırım, en azından o site 2 senedir güvenilirliğini göstermiş.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında aynı dili konuşuyoruz. Benim dediğim adamların marjinal kârının 0 olduğu noktaya kadar sürekli ödeme alacaksınız. Ben ödeme yapmayacaklar demiyorum zaten ödeyecekler ta ki marjinal kâr sıfırı vurduğu ana kadar. İşte o zaman büyük parasını yatırmış olanlar büyük, küçük yatıranlar küçük kaybedecek...

Ayrıca bankalar kredi kartları google falan demişsin. Bankalar istesek kredi kartı harcaması yapmadan sizi borçu gösterir donunuza kadar alırız demiyor sonuçta eğer ödemezseniz donunuza kadar alırız şeklinde yapıyor anlaşmalarını. Bana bir banka göster ki yatırdığın parayı biz geri vermeyiz ve faizini ödememeye hakkımız da var diye anlaşma maddesi koysun ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5