İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

120 sayfalık bir çeviri

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, elimde yaklaşık 4.000 satırlık tercüme edilmesi gereken İngilizce bir veritabanı var, dil oldukça basit ve sade, çocuklara hitap eden şeyler. Kelime olarak veremiyorum, yaklaşık 120 sayfa falan yapıyor. En iyi fiyat ve referans verene işi verebilirim, örnek bir 10 satır çevirdikten sonra. İngilizce biliyorum fakat zamanım olmadığı için dışarı vereceğim o yüzden bu işi profesyonelce ve özenli yapamayacak olanlar lütfen teklif vermesin. Ödeme paypal, havale, eft farketmez size ne uyarsa.

Teklifleri buraya yazabilir veya PM atabilirsiniz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Veritabanı tercümesi genelde kolaydır ancak;
-(') veya (") gibi özel işaretlere aşırı dikkat edilmesi gerekmektedir
-Kimi satırlar çok kısa olabilir yada kimi satırlar çok uzun; bu yanıltıcı bir durum
-Çeviri dilinin basit olması çeviride büyük etki ancak yinede örnek birkaç satır koymanızı isteyebilirmiyim?
- http://www.ogrenci.tk adresinde özellikle Ege Üniversitesi' Yabancı Dillerde okuyan bir kaç arkadaşımızla ortak çalışmaktayız, çeviri hızı oldukça yüksek olacaktır.

Fiyat için sorularımıza cevap bekliyoruz

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat teklimiz iletildi. Olumlu / olumsuz dönerseniz memnun olurum

tesekkurler

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşma yapıldı, teklif veren arkadaşlara teşekkür ederim, başka bir projede beraber çalışmak dileğiyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5