İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

121.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Serinyol / Hatay

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Abim Hatay Serinyol da kısa dönem yaptı askerliği. 18 gün acemilik eğitiminden sonra eğitim çavuşu olarak yine serinyolda kaldı. Askerliğe dair pek bişe anlatmıyor kendisi :) ama çoğu yere göre sanırım biraz daha iyi bir yer.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
hatay serinyol hakkında bilgisi olan devrelerim bekliyorum 87/3 kerem

K

Kayıtsız Üye

Misafir
hayırlı tezkereler

arkadaşımbende hatyada yaptım acemiliği çok ii bir yere çıkmış acemiliğin hayırlı olsun 86/4 deden

K

Kayıtsız Üye

Misafir
121.jandarma

hayırlı teskereler diyelim
fakat çok geç kaldım
benim zamanımda 121.jandarma eğt alayı 1.tb 1.bl te yaptım ama zordu o yıllarda
künefe tatlısı ye çok meşhurdur ve ayrıca bayrak tepeye çok tırmanırsın
hayırlı teskereler ayrıca çok sıcaktır orası dikkat et kendine....

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar hakkınızı helal edin 2 gün sonra Allah'ın izniyle, uzun dönem olarak 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY'a gidiyorum acemi birliğine jandarma olarak.. Hatay konusunda bilgisi olan, serinyol hakkında bilgisi olan var mıdır.
Teşekkürler şimdiden ;)
allah yardımcın olsun ilk4bölük asayiş egitimi 10bölük havancılar diger bölükler ceza evi ve sinir timi

K

Kayıtsız Üye

Misafir
bende hataya geliyorum tertip 87/3 jandarma muhabere olarak uğur adım

K

Kayıtsız Üye

Misafir
SELAM

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN BABA GİDER ADANAYA ALLAH SERİNYOLDA ASKERLİK YAPANLARA SABIRLIK VERSİN BAFRALI 55 BEN ORDA 2.BÖLÜKTE YAPTIM

K

Kayıtsız Üye

Misafir
kardeşim ii sin

kadrolara saygısızlık yapma hayırlı teskereler

K

Kayıtsız Üye

Misafir
KARDEŞİM TERTİP ALLAH YARDIMCIN OLSUN

SLM BEN HARUN BENDE 121'İNCİ JAMNDARMA ER EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞINA DÜŞTÜM

HATAY GÜZEL YERDİR BEN ORALIYIM AKRABALAR HEP ORADA OTURUYOR

İNŞALLAH ORADA BULUŞUR KAYNAŞIRIZ ALLAH YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM

BENDE 22'SİNDE TESLİMİM ORADA GÖRÜŞÜRÜZ

K

Kayıtsız Üye

Misafir
87/3 tertip..

walla kardes daha 1 ay öncesıne kadar hatay/serinyoldaydım..öle söledikleri gibi coook zor egıtımı yook..yalnız bastan solım..biir orası cook sıcaktır gölgesi 45 derce falan gercı sen 87/4 gıdıosun dımı orda yaz gormezsn sanırım..orda 75 weya 82 gun kalıosnz bız 82 gun kaldık sora dagıtımlarımz cıktı..bak kardeşş 1,2,3,4 üncü bölükler asayiş bölüğü bunlar batıya düşer.. 5,6,7,8 inci bölükler sınırcı bölükler bunlar doğudaki sınırlara düşer..9,10,11,12 inci bölükler havancı bölüklerdir bunlarda doğuya düşer..benm bölüğüm 10 uncu bölüktü havancıydık o sıcaktan neler cektık anlatamam sana..ki nitekimde doguya düştük hakkari/cukurca.. egıtımlerınız cok zor deıll sadece komutanların anlattıklarını ii dinle yeter cunku doguda cok lazım olcak sana..hee bu arada eger sende 10. bölüğe falan düşerse AHMET SÜMER e dıkkat et cok tehlıkelı adamdır..4 kazıklı uzman cavus kendısı..hıı bıde musa uzmanımız wardı oda bıraz tehlıkelıdır..ama hepsı cok ıı babacan adamlardır..neise alt dewrem allah kolaylık we sabır wersın sana..hayırlı tezkereler sımdıden..hıı bu arada eger doguya gıtmek ıstemıoorsan meslekcı gıtmeye bak kurtulursun..bidee ilk bi hafta buyuk tuwaletınıze bıle cıkamıcaksınız :)) hade alt dewreler cabk gelınde buralara bızde rahatlayalm bee..

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam acemiliği yaptı geldi İstanbul'a düştü, ahh mohti ahh :p

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hayırlı teskereler blink

Rabbim Hayırlısı ile gidip hayırlısı ile gelmek nasip etsin...

Allaha emanet ol...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saolun arkadaşlar
Şafağımız 278 oldu izini çıkarsak 253 :p Hatay'da kadro asker olarak maceramız devam ediyor. Mohti ile tanıştım onu yolladık usta birliğine son 2 gündür yeni acemiler geldi..
Hepimize hayırlı tezkereler..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Saolun arkadaşlar
Şafağımız 278 oldu izini çıkarsak 253 :p Hatay'da kadro asker olarak maceramız devam ediyor. Mohti ile tanıştım onu yolladık usta birliğine son 2 gündür yeni acemiler geldi..
Hepimize hayırlı tezkereler..
Yarilamissin neredeyse. Ne cabuk geciyor zaman yahu. ( degil mi ;) ) Hayirli teskereler tum askerlerimize. Gule gule gidin, gule gule gelin insallah.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
bende 15 ay ordaydım

hatay serin yol harika bi askelik yeri ben de uasta birliğimi orda kademede şoför olarak yaptım
oldukça şirin bir alay
ama acemiler yüzünden başımız da ağrımadı deil yani
81 -4
olarak tamamladım
inanın özlüyorum erşeyini
herrkese hayırlı teskereler

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yarilamissin neredeyse. Ne cabuk geciyor zaman yahu. ( degil mi ;) ) Hayirli teskereler tum askerlerimize. Gule gule gidin, gule gule gelin insallah.

şafak 213 izin kullanmassam 188..
inşallah doğan güneş'de diyebileceğiz.. hatay da kadro maceramız devam ediyor bakalım :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şafak 175 - izin kullanmassak 150.. hadi bakalım ha gayret şafak.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5