İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

123.45$ 'lik Çekim Geldi !!!

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,

Bu firmayı türkiye'deki bütün büyük siteler kullanıyor!! 18.08 tarihinde 2. Çekimi aldım mutlaka üye olun süper para kazandırıyor!

Yapmanız gereken sitenize arama motoru linki koymanız ve aranacak her kelime için 0.07$ kazanacaksınız ama benim sitenin üst tarafındaki gibi linkli şekilde kullanırsanız aylık kazancınız muhteşem artıyor!! Benim sitedeki linkleri kullanabilirsiniz!!!

Çeki www.*****.com adresinden görebilirsiniz!

Lütfen Birbirimize destek açısından alttaki linke tıklayarak üye olunuz :

http://www.updated.com/affiliates/partner_info.php?refwid=39871&bn=AB

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç doğrusu... Bu servisten aylardır çek alamamaktayım!?!? En son geçen sene çek alabilmiştim!!! İlk çekin mi yoksa? Şayet ilki ise ikinicisini bekleme derim... En azından bende öyle oldu... Sanırım bu alanda ilk değilim ve son da olmayacağım :(
Ocak: 24.32$
Şubat: 28.76$
Mart: 42,90$
Nisan: 45,18$
Mayıs: 58,77$
Haziran: 69,58$
Temmuz: 32,09$
Ağustos: 9,91$ (Bugün itibarı ile)...

Şu ana kadar gönderdiğim hiçbir maile cevap alamadım :( Geçen aydan beri reklamını sadece 1 sayfada yayınlıyorum... İlke kazancımı çek olarak aldıktan sonrasını ne yazık ki halen alabilmiş değilim :(

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon varmis son zamanlarda bunadim sanki..

ayrica bu updated ayni kisinin farkli sitelerine odeme yapar mi?

Z

zeynelkoc

Misafir
ciddi ödeme yapıyormu

yapıyorsa hangi yollarla yapıyor bilgisi olan arkadaş paylaşırsa sevinirim

türkiyeye click başına ödeme yapan site ariyorum çok önemli

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Updated ÖDEME YAPIYOR(!!!!!!!) (?)
diyenler için:

http://www.updatedsucks.com/cgi-bin/YaBB.cgi

adresinde updated'in ödeme yapmadığı insanlar dertleşiyorlar. updatedin kadırdığı insanların oluşturduğu bi platform bile oluşmuş.

zaten çek gelse bile çekin yarısı masraf diye bankaya kalıyor. bence çek gönderenlerle uğraşmayın. emeğinize yazık.

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya Açıklık!

arkadaşlar bu firma %100 güvenli ve türkiye'ye gerçekten ödeme yapıyor!!!

Benim aldığım ilk çek bu!!!! Ayhan senin soruna da gelirsek senin biriktirdiğin paralar çok yüksek meblağlar olmadığı için site beklemeye almıştır!! Mutlaka toplu ödeme yapıcaktır!!!

Bunu neden söyledim diye sorarsan türkiye' de hiçbir banka (bugün hepsiyle konuştum) 100.000.000 TL nin altında komisyon almadan çeki bozdurmuyorlar!! bu yüzden zaten 50 $ alsan bunu bozdurmak için üzerine 20 $ daha katman gerekecek! :)

Benim yakın tanıdığım 2 tane webmaster arkadaşım bu ay biri 578.65$ birisi de 472.04$ çek aldılar!!!!!

Bunu bi yoluna sokup çok tıklattırmak gerekli!!! Benim bundan sonraki hiçbir çekim 250 $ ın altında değil ve geldikçe sitede hepsini yayınlicam!!!!

Mutlaka unutmayın sitede çok dikkat çekici linkler verinki çok para kazanasınız!!

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Ali,
Umarım dediğin gibi olur. Ben kullanmayı neredeyse bırakmış olsamda alt üyelerim var kullanan. en azından o yolla nasipleniriz :)
Çek alan bi dolu insan vardır tabii ama çek göndermesiği bi dolu webmasterda mevcut. Ve hepsinden önemlisi: Çek gönderse de göndermese de hizmet sunduğu webmasterların emaillerine cevap vermemesi en büyük eksikliği!!!!... İstersen bir de sen yazışma yap belki benim email adresim blacklist'e takılmıştır!?... Bu firmadan bende çek aldım 1- yada 2 tane ama daha sonra ödemelerinde problem var ve tekink destek diye bir şeyleri yok!?!?! :(

D

dogangoko

Misafir
o değil çok güzel bi çek almışın. 123.45$ yakında inşallah 543.21$ yada 456.78$ felan alırsın.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aliunalcik,
şu meşhur çeklerin sitenin neresin de kuzum? "Sitemde görebilirsiniz" demişsin ve ayrıca adresini soran bir kişiyede cevap vermemişsin.Yazdığım bu mesajada çeklerin adreslerini yazmayacaksan, o zaman açtığın başlığı spam olarak kabul edip kaldıracağım.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
updatedin ilk çıktığı zaman sanırım 1,5-2 yıl önce ödediği doğru ama son 1 yılda herkes updated'ten elini eteğini çekti. burda alt üye toplama aşkıyla bazen pembe yalanlar oluyor(lütfen kimse üzerine alınmasın, sadece bazen birileri dedim). bence banneri koymadan yabancı ve tr forumlarında şirketi alt üye aşkıyla değerlendirmeyenlerin yorumlarına başvurmak gerekir.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son bir gelişmeyi akatrayım bari...
Dün Updated'dan 2 çek gelmiş bana!?!? aylar sonra gelen bu çeklere ne kadar şaşırdığımı ifade etmekte zorlanıyorum açıkcası...
Çek miktarlarından anlaşıldığı kadarı ile çekler Mayıs ve Haziran aylarındaki kazançlarım adına gönderilmiş.
Mayıs: 58,77$
Haziran: 69,58$
Sanırım bu durumda Ocak-Nisan arasındaki çeklerin ruhuna fatiha deme vakti gelmiş bulunuyor :) Gerçi ben Mayıs ve Haziran ay çeklerini de unutmuştum ama bu yeni gelişme beni mutlu etti açıkcası :)
Bu durumda bu firma hakkında yapmış olduğum aylardır ödemiyor tespitinin, zaman zaman ödeme yapıyor şeklinde değiştiriyorum arkadaşlar :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya su çekleri bize gosterseniz bir yeriniz mi ŞİŞER arkadaslar,
sozum cek aldim deyip de bunlari bize gostermeyenlere.
sahsen bana da mail atabilirsiniz cekleri ben evet gordum derim herkeze
[email protected]

N

napolyon

Misafir
bu arama motorunu bende bi aralar kullanmıştım. aliunalcik 'in dediği gibi arama başına 0.07$ vermiyor.
sadece arama işiyle değil, pop-up blocker diye bi programında reklamını yapıyordu bu site. her download'a 0.02$ veriyordu sanırım.
şundan çok eminim. bu adamlar sayaçlarda kesinlikle kırpma yapıyorlar.
ve şu günlerde en güvenilmez siteler arasında zaten.
bu şirketten çek alan arkadaşlar çok şanslıymış.
bence hiç boşuna emek verip de bu firmadan para kazanmaya çalışmayın.
min. ödeme limitinin üstüne çıkıp da çekini alamayan birsürü arkadaş var.
bu limite yaklaşanların hesapların hiçbir neden yokken iptal edilmesi de cabası tabi.
benden uyarması, ama yine de kendiniz bilirsiniz

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akrep ben prensip olarak çek yayınlamam... Bunun nedeni "insanlara yalan borcum mu varki her dediğimi ispata çalışayım" düşüncesi...
1996'dan beri webde sayfa yapıyorum ve 1998'den beride çeşitli firmalardan çek alıyorum. Diğer insanlarla bilgimi paylaşmam, "bana inanmazlar canım mutlaka ispat etmeliyim" paranoyasına girmemi gerektirmiyor diye düşünürüm hep... Bu çekler konusunda olduğu gibi, yaptığım sitelerdeki bilgilerde de böyledir. Bilgiyi isteyen kullanır isteyen kullanmaz... :)
Ama illede istersen bu çeklerle birlikte gelen bilgilendirme sayfalarını bir ara buluştuğumuzda sana gösterebilirim tabii... Ama bunun için silivriye gelmen gerekecek sanırım :(
Kendini birşeylere inandırmak için ille de görmen lazım, aksi halde kendini bir garip hissediyorsan emin ol kendini daha rahat hissettirmek için sana bu bilgilendirme bölümlerini seve seve gösteririm ( çekleri yayınlamakla uğraşmam ama!). Ben bu bölümleri, çekleri Akbanka yatırdıktan sonra Akbankın verdiği dekontla saklıyor ve banka hesaba kesinti yaparak mı yatırmış ne kadar zamanda yatırmış gibi bilgileri takip etmekte kullanıyorum... Bu değerli parçaları görmek içim bir ara Silivriye gelebilirsen, bu vesile ile seninle tanışmaktan da memnun olurum.

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

merhaba arkadaşlar,

ilk önce moderatör BEDAVAONLiNE ye iki sözüm var : ilk önce insanları tehtit etmeden konuşmayı bilmen lazım !!! moderatör olman bu konu hakkında yapılan yorumları engellemen anlamına gelmez!!

evet çeki sitemde yayınlıyorum dedim fakat çeki aldıktan sonra siteye 2 gün ftp sorunu ve hosting değişikliği nedeniyle birtürlü ekleyemedim!!! ilk konuyu da hemen çeki alır almaz yazmıştım ve daha çeki taratmamıştım, çünkü insanlar bu şirketten çek geliyormu diye akıllarında soru işareti vardı!!

çeki verdiğim için taratamadım çeki YKBNK ye yatırdım ! merak etme moderatör arkadaşım; çeki teslim ettiğime dair dekont var nasıl olsa onu tarayıp koyucam çok kısa sürede !!!!

şimdi konumuza tekrar geri dönelim, çeki alamayan arkadaşlar neden bilemiyorum fakat okuduklarıma göre 3 ay 50 $ biriktiremeyenlerin hesapları kapanıyormuş!!! Ama yine de herkesin bence sabretmesinde yarar var diye düşünüyorum!!!

Teknik desteğe gelince evet haklısınız çok kötü bir teknik destek sunuyorlar ama bence bunu da normal görmek lazım diye düşünüyorum çünkü adamların yüzbinlerce üyeleri var ve her biri her gün 1 mesaj gönderse altından kalkınmaz gerçekten... Bir de adamların aylık 3000$-4000$ ödedikleri üyeleri var ve bunların yanında biz de 50$ için mail gönderirsek e tabiki doğal olarak pek bi anlamımız kalmayacaktır!!! :)

Bu konuyu kesinlikle spam olsun diye açmadım ! Bu şirketle ilgili 2 aydır ben de çeki öder mi diye araştırma yapıyordum ve çeki aldıktan sonra kafasında soru işareti olanlara yardım maksadıyla yaptım ve üye olan olmayan şirket hakkında bilgisini paylaşsın!!!

Benim iletişim kurduğum ve aylık hep 400$ üzerinde çek alan www.uslanmaz.com bir nevi referanstır. Ayrıca www.lagaluga.com da bu şirketi bildiğim 1 seneden beri kullanıyor!!! Daha ismini saymadığım popüler bir sürü site bu şirketi kullanıyor!!!

yinede bilgimizi paylaşmaya devam edelim arkadaşlar!!!!

SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK !!!! :)
KİMSE BİZİM KONUŞMA VE FİKİR ALIŞVERİŞİ ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ ELİMİZDEN ALAMAZ!!!!!! :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5