İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12dailypro.com

C

C0mplicat3d

Misafir
Bu gün 6000$ attım .

Günlük kazandırdıgı:$720.00

Account History
Lifetime Earned Cash: $720.00
Lifetime Paid: $0.00
Lifetime Upgrade Credit Earnings: $720.00

Lifetime Credits Earned: 59.00
Lifetime Pages Surfed: 47

12Gün sora gelişmeleri size bildirirm. :)

A

amaan

Misafir
Bize belge gösterirmisin Lütfen ..inanmadığımdan değil gözlerimiz bayram etsin hadi bizi kırma :)

A

AnxiouS

Misafir
Bizde attık 3 5 kuruş bakalım ne olacak
1231ub.gif

C

C0mplicat3d

Misafir
Dedigim gibi 6000$ attım.
Digeride başka bir site için.

d12dp0wm.jpg

A

amaan

Misafir
Sen gerçekten baya bi aşmışsın inşallah bol kazançlar diliyorum sana. :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söyliyebilceğim tek şey:söyliyebilicek yüzlerce lafımın oldugudur...

iyi cesaret ne diyim umarım geri alırsın....

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HayırLısı oLsun... :) İnşallah sorun çıkmaz... Benim kredi kartı geLmeden batırmayın şu 12dp'yi hehehe asLında bana birileri nakit stormpay satsa iyi olur şöle 150 dolar kadar ?? varmıdır acep böyle biri banka havalesine karşılık sp transferi yapıcak ama komisyonsuz ??

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bence bu kadar kasmanıza gerek yoktu... Nasıl güvenebiliyorsunuz böyle.

Umarım umduğunuz gibi olur!

C

C0mplicat3d

Misafir
12DP Çok uzun zamandır var.

Ben bir ödemede 50.000$ alan adamları gördüm.

Forumlarında daha cok görebilirsiniz "I was paid (Ödeme aldım)" isimli bölümde..

H

HeeySen

Misafir
Bence 12dailyprodan yana hiçbir sorun çıkmaz paranı kesinlikle geri alırsın. şimdiden güle güle harca ama profits4too için aynı şeyleri biraz çekinerek söylüyorum. inş. 1-2 hafta sonra 1000dolar 12dailyproya basacağım. Bol kazançlar. Bu arada yabancı forumları takip ederseniz bu gibi rakamların çok da uçuk olmadığını görürsünüz. adamlar daha 1 - 2 günlük hyiplere 3000 - 4000 para basıyolar. Risk diye buna derim ben :D

C

C0mplicat3d

Misafir
profits4too 1 günlük plan için attım parayı yarın e-golda çekmek amacım. :)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
profits4too dan hemen odeme alacagini yada alabilecegini dusunme bence benim 3 kurus odemem var 48 saati geci hala yatmadı. umarım problem cıkmaz.

C0mplicat3d' Alıntı:
profits4too 1 günlük plan için attım parayı yarın e-golda çekmek amacım. :)

B

blade1978

Misafir
calisko' Alıntı:
profits4too dan hemen odeme alacagini yada alabilecegini dusunme bence benim 3 kurus odemem var 48 saati geci hala yatmadı. umarım problem cıkmaz.
o parayı unut.....

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
Bu gün 6000$ attım .

Günlük kazandırdıgı:$720.00

Account History
Lifetime Earned Cash: $720.00
Lifetime Paid: $0.00
Lifetime Upgrade Credit Earnings: $720.00

Lifetime Credits Earned: 59.00
Lifetime Pages Surfed: 47

12Gün sora gelişmeleri size bildirirm. :)

Helal ! işte büyük oyuncu . e-gold u iptal etmeseldi 1,5k $ basıcaktım , işim strompay a kaldığı icin bende 400 $ bastım bu arada 12daily ağustos ayından beri varmış 1 sene dayanırsa iyi olur

S

Skeleton

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
HayırLısı oLsun... :) İnşallah sorun çıkmaz... Benim kredi kartı geLmeden batırmayın şu 12dp'yi hehehe asLında bana birileri nakit stormpay satsa iyi olur şöle 150 dolar kadar ?? varmıdır acep böyle biri banka havalesine karşılık sp transferi yapıcak ama komisyonsuz ??
Bu durumda senden komisyon almaları değil, senin komisyon alma durumun oluşuyor. Yani aç bir konu, (atıyorum) 10% komisyon ile 150$ stormpay bozacam de, çıkan olursa sen elemana 135$ nakit para havale yap o da sana 150$ stormpay yollasın. Yanlış mıyım ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
Bu durumda senden komisyon almaları değil, senin komisyon alma durumun oluşuyor. Yani aç bir konu, (atıyorum) 10% komisyon ile 150$ stormpay bozacam de, çıkan olursa sen elemana 135$ nakit para havale yap o da sana 150$ stormpay yollasın. Yanlış mıyım ?

Bak bu daha hoş oLdu :) saol bilgi için...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç noldu çekicem egolda fln diyodun ??? mrk ediyo insan zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış yaa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5