İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12dailypro.com

G

Geveze.at

Misafir
netiba sertifikasi olmadan para yatirilip alinabiliniyor mu stormpay ile?

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 dailypro beni artık korkutuyo. çok küçük bi miktarla girdim buraya, şimdi o paranın nerdeyse 10 katını kazandım oradan, fakat artık yavaş yavaş tehlike sinyalleri geliyo 12dp için.

A

amaan

Misafir
fizban' Alıntı:
12 dailypro beni artık korkutuyo. çok küçük bi miktarla girdim buraya, şimdi o paranın nerdeyse 10 katını kazandım oradan, fakat artık yavaş yavaş tehlike sinyalleri geliyo 12dp için.

Bildiğin bir şey varsa detaylı paylaşırsan daha memnun oluruz.Neden bu kanıya vardın.Dün bir ara site bakıma alındı bu yüzden mi?

L

LNWServers

Misafir
arkadaşlar sanırım önceki msajım okunmadı, Account credits'in bize ne yararı var bu rakam hep artıyor?

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
sanırım önceki msajım okunmadı, Account credits'in bize ne yararı var bu rakam hep artıyor?

site hitlerini artırıyor. ben denedim pek bi değişiklik olmuyor. istersen kullanma... faydasız.

A

amaan

Misafir
LNWServers' Alıntı:
sanırım önceki msajım okunmadı, Account credits'in bize ne yararı var bu rakam hep artıyor?

Günlük 12 sayfa dolaştığında 12 kredi yapar buda günlük karı alman için yeterlidir. Daha fazlasının bir şeye yaramıyor.Yani boşuna fazladan gezme surf yapma.. ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettigim bişey var 12dailye yatırırken hesabımızdan 6 dolarmı ödemeliyiz yoksa 6$ + stormpay kesintisimi?? yani 12dp nin hesabına net 6 $mı yollamalıyız yoksa direk 6 dolarmı? bi kaç hyip sitesinde para kesintiye uğradı bi kaçında uğramadı 12dpnin sistemi nasıl?

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12daily için 6$ ve katları şeklinde para yatırman gerekiyor. artı olarak bi kesintisi yok. sadece sana ödeme yaparken kesini yapıyor...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol keske bi kaç saat önce öğrenmiş olsaydım:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5