İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

13k Sayfa {Video,Not, Komedi Sayfası}

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
son yorumlara bakmadım ustacım gerilmeye gerek yok ve bana yorum düşmez ama alış veriş yapıcağın kişinin kimlik bilgilerini hesap numarasını ve adresini alıcaksın bu şekilde sorun yaşamazsın hayırlı akşamlar.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir daha öyle yapacagım zaten telefon numarası var elimde telefon numarası bana bir yol gösterir mi ki ?

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
cevap

bu arkadaşın parası yatırılmıştır lütfen en kısa zamanda bir tarayıcı bulup atm dekontunu yayınlıycam aypı bu yaptınız..

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
20 adet domain teslim ettim ve etmeye devam ediyorum..

okadar insan kontör alışı yaptı paypal ile..

ve ben hala dolandırıcımı oluyorum bırakın allah aşkına ..

32 yaşındayım ve kimsenin hiçbirşeyine meyletmedim allah haram yemeyi nasip etmesin..

dediğim gibi bugün geç uyudum yeni uyandım herkeste bilir sabahçıyımdır gece çalışırım..

gerekirse tekrar 50 tl yatırırım sorun değil ama arkadaşın yaptığı yanls.

R

RadoyNet

Misafir
Tamam hocam, en kısa sürede lütfen dekontunuzun resmini ekleyin.
Haksız taraf için gerekli ceza işlemi uygulansın.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sana yalan borcum yok gündüz msn de akşam 8 e kadar yazdım sana eh be 8 e kadar mı uyuyorsun ? hadi onu geç
onca yazıyorum sana kalkdığında cevapda mı atmıyorsun ? msn in bir meşgul oluyor bir çevrimiçi oluyor bir dışarda oluyor ben burada kimseyi yalanlamıyorum ödemelerim var diyorum anlamıyorsun galiba sen, yatırdım diyorsun 3 gündür bankaya gidip geliyorum ben yalan mı söylüyorum ? gelmişim 20 yaşına bu yaşda kime yalan söyleyecem yatırdın madem hani nerde yatırdın ben neden görmüyorum parayı ? bankacılara rezil ediyorsun beni al buda bütün kanıtların resimleri yalan borcum yok kimseye :

yarım saattir girmeye calısıyorum ama girmiyor :

x6br9.png

gördüğünüz gibi arkadaş yatırdım diyor yine peki :

3145ljb.png

bugün 24 ocağa girdik işte hesabıma genel bakış :

n6zznb.png

ben güvenliğimi boşverdim, peki buna ne diyeceksiniz tüm hesap hareketlerim :

fd6q87.png

ben olan bitene rağmen yinede sizli bizli konusdum üslubumu asla bozmadım bozmamda az önce yazdım ne zaman yatırcaksın diye gene cevap yok gene cevap yok bilseydim sayfa dilencisi olduğunuzu 10k sayfamı size hayrına verirdim ama yaptığınız gerçekten çok ama çok ayıp ben parasında değilim ödemelerim var diyorum yinede takmıyorsunuz.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün akşamki son gelişme.

1218qgy.png

saat 11 pardon ama biz akşamdamıyız öğlende miyiz ? arkadaş sabah demiş ben hala hesapda para felan göremiyorumda :)

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cidden yeter artık ya atacağın bir 50 lira bir ton yalan üstüne yalan konusuyorsun

35a1zld.png

hala yok hala yok. 1.5 saat sonra banka kapanacak bugün gene çıkartamadım parayı bilader yatıracaksan yatır artık yeter gerçekten yeter ya dilenci gibi koşturuyorsun arkandan beni.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saat 5.30 Oldu Hala Yok Kendiside Yok Parada Yok Sözde Sabah Yatıracakdı Tav Oluyorum Böylelerine

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gece saat 12.30 ve hala eleman ortalarda yok ve buna rağmen yönetici arkadaşlar bu olaya hala sessiz kalıyorlar.

R

RadoyNet

Misafir
Kişi bana yatıracağını belirtmişti bugün. Son uyarı mesajını yolladım.
Aksi taktirde sınırsız uzaklaştırılacaktır.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişi dün gece yanlıs hesaba gönderdiğini bildirdi ve sabah yollayacağı sözünü vermesine rağmen akşam oldu hala ücret yatmadı :) bu gecede yatmazsa artık yönetimin ellerine bırakıyorum, böyleleri yüzünden ticaret yapamıyoruz.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala kişi ortalarda yokdur yönetici arkadaşların yardımcı olmasını bekliyorum

R

RadoyNet

Misafir
İyinet.com sitesine yakışır bir şekilde, çok fazla iyi niyet göstermeme rağmen kişi yalanlarla üyeyi oyalamaya devam etmiştir.

Sırf üye 50 lirasını alsın diye kişiyi banlamadım günlerce. Ancak çok hata yaptı. Eğer ödemesini gerçekleştirirse, bana bildirirsiniz, cezasını süreleyebiliriz.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapacağını sanmıyorum çünkü beni engelledi sanırım mesajlarımada cevap vermiyor bu havadada soğuk su iyi gelecek sanırım bana, iyi niyetiniz için teşekkür ederim.

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kişi dün gece yanlıs hesaba gönderdiğini bildirdi ve sabah yollayacağı sözünü vermesine rağmen akşam oldu hala ücret yatmadı :) bu gecede yatmazsa artık yönetimin ellerine bırakıyorum, böyleleri yüzünden ticaret yapamıyoruz.

Kusura bakmada burada 2-3$'dan bahsetmiyoruz :) Sen nasıl adamdan tel no adres vs. almadan sayfayı dırek verırsın. Seninle bugun pm'den tartısmamıza ragmen yinede cok uzuldum. Parayı gören düdüğü çalar Felsefesiyle hareket edersen hiçbirşey olmaz parana. Ama senin yaptıgın yöntem kusura bakmada :) Enayilik yani. Adamdan hiçbirşey almadan sayfayı veriyorsun. Oda allahından bulsun. Ama burada gerçekten en çok suc sende. Eğer bu ticaret işini yapıyorsan kendine has prensiplerin olması lazım . Yoksa devamlı keklenirsin. Kusura bakma tekrardan laflarım için :)

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmada burada 2-3$'dan bahsetmiyoruz :) Sen nasıl adamdan tel no adres vs. almadan sayfayı dırek verırsın. Seninle bugun pm'den tartısmamıza ragmen yinede cok uzuldum. Parayı gören düdüğü çalar Felsefesiyle hareket edersen hiçbirşey olmaz parana. Ama senin yaptıgın yöntem kusura bakmada :) Enayilik yani. Adamdan hiçbirşey almadan sayfayı veriyorsun. Oda allahından bulsun. Ama burada gerçekten en çok suc sende. Eğer bu ticaret işini yapıyorsan kendine has prensiplerin olması lazım . Yoksa devamlı keklenirsin. Kusura bakma tekrardan laflarım için :)

arkadaş her işime karışıyorsun vereyim telefon numarasını sen ara o vakit açmıyor telefonunu mesajıma cevap vermiyor dedim yukarda okuman yok sanırım

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Her işine karışan yok. Burası bir forum. Sadece senin yanlışlarını dile getiriyorum. Ve Bunda özgürüm :) Çünkü tartışma, forumun ana kurallarındandır...

Ayrıca Bir telefon numarasına 50 TL emanet ediyorsan başka bişi demiyorum sana :) İyi aksamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5