İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1500-7000 click arası

K

Kara

Misafir
şimdi günde 1500-7000 click yapılan bir sistemim var. Yurtdışını da katınca tabii 7000 lere kadar çıkıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Bi kısım trafiğimde Google gösterdim günde $500 fln geldiği için banladılar. Zaten zevkine koymuştum açıkcası. Ben de gülüp geçtim. Yurt içi yada yurtdışı tavsiyeleriniz yada bu konuda işbirliği yapmak isteyen lütfem pm göndersin.

Teşekkürler

T

turkgenc

Misafir
arkadasim, benim de gunluk 2 bin garanti tikim var; bu konuda gorusebiliriz :)

T

turkgenc

Misafir
ne o yerli, yabanci olan? web sitesi mi?

elimdeki butun siteler Turkce. oz bir hakiki Turk mali :)

google gunde 1500-2000 USD cekiyordu; hesabim 17.000 USD'ye ulasinca google hesabimi kapatti.

her neyse hal boyle iste.

messenger adresim: [email protected]

T

turkgenc

Misafir
ne o yerli, yabanci olan? web sitesi mi?

elimdeki butun siteler Turkce. oz bir hakiki Turk mali :)

google gunde 1500-2000 USD cekiyordu; hesabim 17.000 USD'ye ulasinca google hesabimi kapatti.

her neyse hal boyle iste.

messenger adresim: [email protected]

K

Kara

Misafir
Bu Google bilip bilmeden kapatıyor ya... Benim de bir tanıdık vardı onun da ÇOOOK yüksek kazancı vardı kapadılar...

B

blade1978

Misafir
yani google dan zengin olmak imkansız.birde o kadar tıklamaya sahipseniz günde 50$ razı olurdum wallahi.aç gözlülük ondandan etti tabi..:D

K

Kara

Misafir
blade1978' Alıntı:
yani google dan zengin olmak imkansız.birde o kadar tıklamaya sahipseniz günde 50$ razı olurdum wallahi.aç gözlülük ondandan etti tabi..:D

Hocam aç gözlülükle ne alakası var olayın? Ben zorla tıklayın demiyorum ki. Adamlar tıklıyorlar ufaktan saolsunlar. Bu Google da kapatıo böyle

B

blade1978

Misafir
yazık harbiden sen adbrideyi dene o zaman o çıkarmıyormuş sanırım şikayet alamıyorum fazla ondan.sende tıklamayı aşarlarsa kodu kaldır yarın tekrar koy ole dene sen

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşım bu adbrite nedir ya verem etti beni. koyuyorum reklamı. ilk 10dk çıkıyor reklamlar sonra yok . benim yazdığım yazılar çıkıyor ads here cart curtç günlerdir var kazancım 0.03 oldu ilk gün daha da artmadı ne iş. niye reklam çıkmıor bu zıkkımda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5