İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16 Yaşında Bir Kız Ayda 900 Dolar Kazanıyor

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Ne Diyebiliriz Ki Atalarımızın Dediği Gibi Akıl Yaşta Değil Baştadır :) Allah Bizede Nasip Etsin

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce bir siteye göre cok normal bir rakam. Ayrıca bizim türk bayanlardanda seoyu cok iyi bilen ve adsenseden para kazananlar var :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Spamcı yahu arama motoru koymuş kelimeler falan :D
Şaka şaka iyi iyi süper de bir arkadaşın dediği gibi rakam o kadar uçuk değil bu forumda bile bu parayı haftada kazanan bayanlar var ;)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
$900 yüksek bi rakam değil site içeriğide ingilizce kolay yani
bu kız kesin msn den çocuklara cilve yapıp zorla tıklatıyodur :D

S

SYMPHONIC

Misafir
günümüz imkanları ben 16yaşındayken olsaydı olaylar çok farklı gelişebilirdi :))

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
video yu izlerseniz adsense raporlari filan var sonuna dogru ayrica sitesi de orda yaziyor bir bakmak okumak lazim tabi once

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hayret edilcek bişi yok yaw millet araba alırken bunun 900€ kazanıyo olmasına neden şaşırıyosunuz anlamadım :D

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be ben 100 dolar kazansam bir gün gerisini aramam ya ilginç tebrikler.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
ben intehar etme istedim şimdi ya biz çalışalım kaymayı o göyürsün :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya benim bildiğim aynı boyut reklamdan 1 tane ekleniyordu ama bakıyorumda cogu kişi hata bu kızın sitesinde bile aynı boyutta 2 reklam var yoksa google izinmi verdi benim haberim yok

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ya benim bildiğim aynı boyut reklamdan 1 tane ekleniyordu ama bakıyorumda cogu kişi hata bu kızın sitesinde bile aynı boyutta 2 reklam var yoksa google izinmi verdi benim haberim yok

zaten serbest diye biliyorum ben ama ayrı kanallar oluşturman lazım aynı boyuttaki reklamlarlar için.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kız yurtdışıdna olduğu için ve de yabancı site yaptığı için kazancı şok edici değil tam tersi olsaydı o yukarda yazan birinin dediği gibi olurdu zaten msn durumu yani. orda öyle işlemiyo işler onlar çağdaş insan.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu birşey mi?Benim bir arkadaşım kendisi 14 yaşında;flash oyunlar yapıyor,büyük sitelere yolluyor o kadar kaliteli oyunlar olmamasına rağmen kendi sitesine bu oyunlar sayesinde hit çekip ayda 1000 doları geçiyor.Çocuk daha 14 yaşında düşünün artık...
Ayrıca bu siteyi hiç beğenmedim saçma sapan bir site yapmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5