İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

18000'den 125'e düşen sayfa sayım

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar google da indexli sayfa sayım bir anda 18000 den 125 e düştü sebebi ne olabilir banlanıyor muyum,güncelleme mi var yoksa geçici bir aksaklı olmuş olabilir mi, görüşlerinizi bekliyorum.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu olayı çok abartıyorsunuz bence..

şöle bişe var google artık pek önem vermediği sayfaları saklayabilir site: şeklinde arattığınızda..

örnek:

site:www.tebesir.org 440 sonuç.

site:www.tebesir.org dark 3370 sonuç.

yani aslında benim bildiğim googlede 8000 fln sayfam indexli ama onların hepsini site:www.domain.com olarak arattığımda listelemez. Ama googlede normal arama yapıldığında o görünmeyen indexli sayfalar çıkar. googlenin işine akıl ermez fazla kasmayın :)

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 105.000 sayfa inmiş 13.000 e. Var birşeyler ama hadi hayırlısı. Artık kasmıyorum insede çıksada hit aynı. Hit düşmesinde indexli sayfanın önemi yok :)
(görünenin yani)

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pagerank.sc de donanimmerkezi sayfa sayısı 103.000.

Bu site sayfa sayısında değilde şu anki pr da çuvallıyo bazen ;)

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haydaa dün de pagerank 3 ten 0 a düştü, neyseki bugün yine 3 oldu (gpr 4 tü hala 4) anlamadım gitti, indexli sayfalar hala 125 ama hitlerde sorun yok aynı devam ediyor.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar indexli sayfanız silinmişse ya hiç ziyaret almamıştır ya güncelliği gitmiştir bişey olmuştur. Bence heyecan yapmanıza gerek yok. Bir bakarsınız 15 binlerden 300 e düşer diğer gün bakarsınız 20 bin olmuş. Google sistemi gerçekten çok düzenli ve sistemli. Yani boşuna yapılmamıştır hiç bir şey.

O

OkYaNuS

Misafir
Falla ben bazı bölümleri aralıklarla üyelere açıyorum sadece dolayısıyla google abi giremiyo sonra tekrar açıyorum ziyaretçilere indexli sayfam 40.000 le 11.000 arasında oluyor ziyaretçilere kapattığımda 11.000 e kadar düşüyor
( php-nuke site )

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google birşeyle ryapıyor ama durun bakalım. bi indexliyor bi siliyor. var birşeyler...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,

link değişimlerini bir kaç gün içinde çok fazla yaptıysanız google bunu dikkate alıyor ve sizi aşağılara çekiyor. bir nevi cezalandırma.

ayrıca site içeriği ile ilgisiz titlelar da sizin düşüşünüze neden olabiliyor.

tecrübelerim bunları söylüyor.

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Son ZamanLarda iYice ßozuLDu ße ßi Mekaniklerini Kontrol etseler iyi oLcak :) Pr ler ßi anda 5 ten 2 3 e dü$üor 500 indexli sayfa ßi anda 3 e 4 e dü$üor ßence Teknik ßir Sorun Ya$ıor Kanısındayım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5