İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1K 1TL den %100 Türk Üye Çekimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye Çekim İşlemleri Tamamlanmıştır

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
5 k çekim yaptırmak istiyorum, bilgileri gönderir misiniz ?

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gunceldir arkadaslar uye cekimi yaptiracak arkadaslari beklerim

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir facebook sayfamız var şuanda 420 beğeni var bunu arttırmak için yapmış oldugunuz çalışma hakkında detay ve fiyatlandırma alabilirmiyim

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir facebook sayfamız var şuanda 420 beğeni var bunu arttırmak için yapmış oldugunuz çalışma hakkında detay ve fiyatlandırma alabilirmiyim

1K 1TL den sayfanıza üye çekiyoruz. Her türlü ödeme mevcut.

Üyeliklerden vazgeçme hakkında konuda belirttiğim hususları dikkatlice okuyun, daha sonra siz uygun gelirse. Ne kadarlık çekim yaptırmak istiyorsanız bana dönüş yapabilirsiniz.

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1K 1TL den sayfanıza üye çekiyoruz. Her türlü ödeme mevcut.

Üyeliklerden vazgeçme hakkında konuda belirttiğim hususları dikkatlice okuyun, daha sonra siz uygun gelirse. Ne kadarlık çekim yaptırmak istiyorsanız bana dönüş yapabilirsiniz.

Örnek ben şuanda 30K için paket aldım buraya kadar tamam.
İki, üç, dört gün sonra eğer'ki bu şayet 1K'ya düşecekse anlamı yokki?
Sayfa tamamen bilişim ve web tasarım firması sayfasıdır.
Bu yüzden pek bir güncellik söz konusu olmaz ancak, günlük olmasa bile 2 günde bir olacak şekilde paylaşımlar yapılmaktadır.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Örnek ben şuanda 30K için paket aldım buraya kadar tamam.
İki, üç, dört gün sonra eğer'ki bu şayet 1K'ya düşecekse anlamı yokki?
Sayfa tamamen bilişim ve web tasarım firması sayfasıdır.
Bu yüzden pek bir güncellik söz konusu olmaz ancak, günlük olmasa bile 2 günde bir olacak şekilde paylaşımlar yapılmaktadır.

bu şekilde kesin olacak diye bişey yok olma olasılığı var sadece, artık şans mı desek ne desek bilemiyorum, üyeler kendi vazgeçse sıkıntı yok 300-500 vazgeçer ama facebook sildiği zaman fazla siliyor.

Her türlü olasılığa hazır olmanız açısından ben bunları söylemek durumundayım

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arkadaş ile ticaret yapacak olanlar bir kez daha düşünerek iş yapmaya kalkışsın daha ticaretin kurallarını bile bilmeyen bir insan kendi kafasına göre seyir değiştirebiliyor.

Dün kendisine özel mesaj yolu ile gerekli 30K çekimi yap 2,3 gün kalsın bakalım sorun problem varmı ona göre 30TL ödemeni yapayım diye söylediğimde bana kendisi tamam hocam sorun yok demişti.

Daha sonra r10'da olan profil linkimi istedi bende ona 3,4 tane forumda olan profil linkimi attım güvensizlik oluşmaması için ve sanıyorum benim hukukçu oldugumu bile daha bilmiyor ki 30TL tenezül edebilecek bir insan olarak görüyor.

upqjt.jpg

Burada bana diyor ki henüz daha 30K beğeni olmamış 20K gelmiş ve 30K geldiği zaman 2,3 gün musade edecek idi kendisi bana işe başlamadan evvel öyle söylüyor ama konu buraya kadar geliyor buradan sonra kendi dilediği gibi konunun akibetini çok rahat değiştirebiliyor ticaret adamı nede olsa. Elimde birde 4 tane farklı şirket sayfası var idi güvenip'de bu adama al buyur deseydim demekki daha işi tamamlamadan firmayı arayacak param'da param diye laf yapacaktı böyle olması güzel oldu insanları tanımak güzel heleki üç kuruşun peşine düşerek senaryo yazanları görmek daha bir güzel.

upqkn.jpg

Diğer log kısmınıda ekliyorum.

upqm3.jpg

Eğer bu kadar görüşme tatmin edici olmaz ise diğer loglarıda gerektiği gibi bi konuya eklerim. Ekleyeceğimde şuanda ofisdeyim pek rahat değilim babam gelip gidiyor ancak musait olduğum zaman bütün bilgileri bu konuya ekleyeceğim.

Eğer ki bir insan anlaşma dışarısına çıkıyor ve kendi kafasına göre işi oyun bozanlık olarak çeviriyor ise bu her kim olur ise olsun kusura bakmasın ekmeğine taş koymasını bilirim. Alışkınım ben öyle klavye'den yazıp çizen delikanlılara adres belli neticesinde haklıysam hakkımı aramasını bilirim.

Bu işi bu noktaya getirdiğin halde bile sana 30TL paranı göndereceğim az evvel skype üzerinden bilgileri istedim ama o parayı sana haram etmiyorum ve beğeniyi'de durdur diye yazdıgımı da iyi okudu isen beğeni felan istemiyorum allah gerektiği gibi yapsın.

Diğer forumlarda olan bilgilerini şuanda kontrol ediyorum. Bilgilerine ulaştığım taktirde gerekli konuları açıp hakkında gerekli işlemin yapılmasını talep ederek 30TL'yi güle güle harcamasını rica edeceğim. ;) 30TL değil 300TL değil 3000TL bile olsun işime ve şerefime kelime konuşturabilecek bir insan olmadığım için bana bu işler çok ters gelir.

Bu adam ile iş yapan var ise bana bir şekilde ulaşsın insanların benim konumum gibi sıkıntı yaşamasını istemem.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siz bir zarara uğradınız mı?

ücreti zaten sizden "ödeyebilecek misiniz" diye sordum. İllede ödeyin demedim. Kendimden emin olduğumdan ücreti istedim sayfayı nasıl olsa çekicem diye.
Bunda ne gibi bir terslik var anlamadım, konuşmalarımızın tümünü koymamışsınız, akşam fırsat bulabilirsem bende görüntüleri koyayım.

madem bu şekilde olacak ücret istemez sayfayı size ücretsiz kasarım sorun olmaz.

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam siz bir zarara uğradınız mı?

ücreti zaten sizden "ödeyebilecek misiniz" diye sordum. İllede ödeyin demedim. Kendimden emin olduğumdan ücreti istedim sayfayı nasıl olsa çekicem diye.
Bunda ne gibi bir terslik var anlamadım, konuşmalarımızın tümünü koymamışsınız, akşam fırsat bulabilirsem bende görüntüleri koyayım.

madem bu şekilde olacak ücret istemez sayfayı size ücretsiz kasarım sorun olmaz.

Makara'mı yapıyorsun benimle sen emre ? bu kadar kendine güldürme insanları ayıp denen bir şey var önce yazdıklarımı oku ne demek istediğimi algıla sonra bu adam haklı pardon demesini bil sen kendinden eminsin ama 30TL alabileceğinden emin değilsin ve hala haklıyım diyor konuyu uzattıkça uzatıyorsun madem'ki öyle sen zahmet etme ben bütün herşeyi şimdi eklerim için rahat olsun.

Bu kadar komik olmaya gerek yoktu. Biraz'dan ekliyorum herşeyi bakalım neleri eksik eklemişsim merak ettim küfür etmiş, hakaret etmiş birisi gibi hissettim kendimi.

Kimsenin'de parasına ihtiyacım yok, skype'de yazdığım gibi gönderirsin hesap bilgilerini emeğin neyse alırsın hakkını arkadaş burada kayıtlı nede olsa özel mesaj attım şu 350 lira yolladıgım arkadaş konuya bir yazsın bakalım neler yapmış bana ticaret nasıl yapılmış 350 liranın peşine düşmedi adam iki gün sonra aldı 30TL peşindeyiz isterse 3TL olsun iş olmadan bedeli olmaz bana ticaret ögretme farklı şemalara girmeye gerek yok.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum farklı yerlere çekme olayı lütfen, ben paranın peşinde değilim. O an müsait olduğumdan dolayı sizde parayı ödeyebilir misiniz dedim. Elbette parayı ödeyeceğinizi biliyorum ama öyle yoğunluk var ki daha sonra ödeme yapsanız dahi onu tuttuğum excel'e işleyemezdim. Ödeme yaptığınız anda onu kafamdan atacaktım ve çekime ekstra çekimlerle birlikte devam edecektim.

Fevri davranmayın lütfen, sağ duyulu olalım biraz. Eğer müsaitseniz telefonla konuşmak isterim sizinle, telefonunuz var zaten.

Teşekkürler

muratgezgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş 10 klık işi ben ücreti daha ödemeden yapmaya başladı. Üye çekimi tamamlandı. Teşekkürler.

#BOZKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye çekimi devam ediyosa parça parça çekmek istiyorum max. 50k çekim yapılıcak önce 5k çekim sonra para öle öle 50k çekim bitene kadar hocam uygunsa skype: BQZKURT tel: 0534 228 7097

arkadaş güvenilir tavsiye ederim

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye çekimleri tüm hızı ile devam ediyor

Zalimjojo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
çekim yaptırılmış ve ücret ödenmiştir. Teşekkürler bu hafta sonu tekrar çekim alınacaktır

salzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu üye çekimi sanal olarak mı yapılıyor. Yani bu sosyal hit arttırma sitelerinden mi yapılıyor. Yoksa kendi üyeleriniz mi var. Konu hakkında bilgi alabilirmiyim. Bir haber facebook sayfamız var burada sürekli paylaşım yapılıyor. Bu sayfaya kullanıcıları çekmek istiyoruz. Bu yüzden sordum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
bu üye çekimi sanal olarak mı yapılıyor. Yani bu sosyal hit arttırma sitelerinden mi yapılıyor. Yoksa kendi üyeleriniz mi var. Konu hakkında bilgi alabilirmiyim. Bir haber facebook sayfamız var burada sürekli paylaşım yapılıyor. Bu sayfaya kullanıcıları çekmek istiyoruz. Bu yüzden sordum. Yardımcı olursanız çok sevinirim
bir pm de ben alayım

muratgezgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaştan geçen hafta 40 klık çekim aldım farklı sayfalar için ve 3-4 günde çekim sorunsuz olarak tamamlandı. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5