İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Domain Hediyeli, Sınırsız Domain Barındırma Linux Paket

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
öncelikle satış yapılan firma yurtdışı (amerika) lokasyon, köklü ve güvenilir bir firmadır.Ben hizmet konusunda aracılık yapıyorum ve bir takım teknik destek veriyorum. aynı zamanda kendimde kullanıyorum hizmeti.

Bazı Özellikler:

Sınırsız Alan & Sınırsız Bandwidth
2 adet ücretsiz domain
sınırsız site barındırma
8 adet sitenize özel IP adresi
500 mysql db oluşturma limiti
sınırsız mail hesabı
çoğu modüller serverda kurulu bulunmakta

daha ayrıntılı bilgileri
http://www.ixwebhosting.com/index.php/v2/pages.planBusinessPlus
bu linkten edinebilirsiniz.

Satışını yaptığım fiyatlar sitedeki yazan fiyatlardan daha uygun.
Yukarıda özelliklerini yazdığım paketin fiyatı Senelik 100 Ytl'dir.
başka firmaları kullananların aklına gelir belki, bu firmada kupon filan kullanılmıyor, yani kupon kodu giripde burda üstüne kar koyarak satış felan yapmıyorum. bu firmada öyle bir seçenek yok.

Şunuda belirteyim bazı arkadaşların aklına gelebiliyor, sınırsız hizmet mi olurmuş, saçma vs diyorlar, onu o arkadaşların küçük düşünebilmelerine bağlıyorum. bu yapılan kampanyadır, kampanyayı yapanda ufak bir firma değil, bünyesinde 350.000 den fazla domain barındırıyor. fakat bazı kurallar vardır, wr Z yani telif hakkı olan şeyleri host edemezsiniz aksi takdirde böyle bir hizmetin suyunu çıkartırlar.

Aklınızda olan diğer soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

TkmHost.com - İbrahim Tekmen

AsimasaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 domain hediyelimi :-| ya Arkadaşım Kusura bakmazsan Eger Sizin gibiler yüzünden Bu iş öldü ya Resmen.. Sanki Tr'nin En büyük firmasısın Allahım ya yazık yazık Şiddetle kınıyorum..
Bi yerlere hediye ile degil Emeginizle gelin!!! sen adama 2 domain ver bir ip wer.
1 ay bedava barındır.
Sonraki aylar para al destek verme
çalışma şekliniz, buysa.. ben siz'e diyeçek birşey bulamıyorum
Bu işi Gerçekten güzel dürüst yapanlar sizin gibiler sayesinde işlerini yapamıyorlar..
Daha sölemek istedim çok söz war ama, Daha fazla uzatıp. Tartışmak istemiyorum

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin seviyene düşecek değilim, okumayı bilsen önce konuyu okur sonra yazı yazardın. vebal altına girdin.

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sorun olduğunda seni bulabilecekmiyiz? gerçi ben bulurum aynı şehirdeymişiz:) ama bu host satanlar yüzünden artık soğudum netten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5