İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 günde 2 darbe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira kusura bakma ama dayanamadım. Pişkinlik diye buna denir. Madem sen hile yaptın sen atıldın ve bu olayın onu ilgilendirmediğini düşünüyorsun, peki atılman kimseyi ilgilendirmiyorsa neden o zaman atıldığını buraya yazdın? Eğer atıldıysan ve bu atılma olayı hile sonucunda olduysa bu tür mesajları da hoş karşılaman gerekir. Hile yaptığın için utanman gerekirken sen pişkin bir şekilde millete laf sokmaya çalışıyorsun...

G

guajira

Misafir
cpa' Alıntı:
Madem sen hile yaptın sen atıldın ve bu olayın onu ilgilendirmediğini düşünüyorsun, peki atılman kimseyi ilgilendirmiyorsa neden o zaman atıldığını buraya yazdın?

moda oldu ben de yazdım.

G

guajira

Misafir
fenerli' Alıntı:
bu düşünce yüzünden adwords e reklam veremiyorum.

bıraktım artık. benim olay geri dönülmez bir hal almıştı. bir gün atılacağım zaten kesindi o da geçen gün oldu bitti.

F

fenerli

Misafir
üçkağıt konusunda bu ülkede zaten okumuşu yazmışıda, okumamış olanıda aynı, herkes yakalanana (vazgeçene) kadar bekleyeceğiz artık, neyseki google için site hedefli reklam imkanı var.

C

cappytoi

Misafir
cpa' Alıntı:
guajira kusura bakma ama dayanamadım. Pişkinlik diye buna denir. Madem sen hile yaptın sen atıldın ve bu olayın onu ilgilendirmediğini düşünüyorsun, peki atılman kimseyi ilgilendirmiyorsa neden o zaman atıldığını buraya yazdın? Eğer atıldıysan ve bu atılma olayı hile sonucunda olduysa bu tür mesajları da hoş karşılaman gerekir. Hile yaptığın için utanman gerekirken sen pişkin bir şekilde millete laf sokmaya çalışıyorsun...
+1

bu forumda neden acaba herkes polemik yaratmak için bahane arıyor, en iyisi bir polemik forumu açalım buradaki herkes üye olsun orada yapılsın bu tip şeyler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5