İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[20 GB Alan-1 TB Band]+1 Domain = Yıllık 22.40$

Turkoloco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar, gercekten bu sitenin 1 tb bant verebildiginimi dusunuyorsununuz, yiilik 12 tb bant, 1 musteri basina sizce nekadar tutarm evet dusundugunuz gibi odediginizin kat kat fazlasi. Ornek powweb, ipower, bu tip sirketlerde aynisini yapiyor. Anliyacaginiz, 1 Tb banti gercekten vermiyor... okadar ucuza imkansiz gibi :)... Onlarda boyle bir dusunce var, normal bir site en fazla 100 mb'ile 2 - 3 gb arasinda olur... Ve bukadar bantida kullanmak kolay degil tabi... normal gelistirilmis bir site 20-30 gbden fazla kullanacagini sanmiyorum, yani anliyacaginiz, okadar alan ve bant kullansa herkez... ismdiye kadar o sirket batmis olurdu :)... yanliz duydumki bazi musteriler limitine ulasiyor (artik nasi ulasiyorlarsa). ve bu kisilerin hesaplarini kapatmiyorlar fazla kullandiklarinda diye duydum.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wiki.dream de arama yaptım ve cevabı,

Can I have an absürt website or dreambook?
Of course!

DreamHost does not restrict the content of sites hosted on our servers, except if that content is illegal in the United States. Illegal content includes:

blatant copyright infringement
libel
child uygun-değilgraphy
Other than this, go crazy!

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım bende deneme amaçlı o paketten aldım deneyelim...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buradan hosting hizmeti alıyorum ve gayet memnunum arkadaşlar. eğer ingilizceniz varsa (yani derdinizi anlatabiliyorsanız) 24 saat maille sorunlarınıza anında yardım ediyorlar. Gayet memnunum ancak. bazı konularda eksiklikleri var yani php kodlarken daha ayrıntı istiyorlar onuda wiki sayfasından öğrenebiliyorsunuz.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bende aldım ama hala açılmadı dün aldım panele giriyorum zaten fazla ingilizcede yok anlamıyorum.Plan seçili değil gibi yazılar çıkıyo.Senin ki kaç günde açıldı ?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen açıldı. ingilizce önemli menage domains den domain ekliyon yoksa kendisi açılmaz bilmem belki biliyorsundur.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam ordan domain ekleyeme çalışıyorum ama böyle bir hata veriyor.
No plans!
You have no plans on this account that allow hosting a domain.

ve bende anlamadım neden verdiğini.Dün akşam üzeri aldım bu paketi.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hesap üzerinde plan yok diyor. satın alırken bir hata yapmış olmayasın. ben hiç sorun yaşamadım. 4 tane site host ediyorum.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar bilinçsiz insan var burda ya sinir oldum şimdi ,

Unfortunately due to the large amount of credit card fraud which is

attempted through our servers every day, we are unable to accept payments
made from credit or debit cards which do not contain raised digits, or
which are "virtual" or "online only" cards.

If you'd like to open an account with DreamHost, we'll need to have you
submit a payment using a card which does meet this criteria. To do so,
simply add the card to your account from the "Billing/Make Payment"
section of your account control panel, then re-send us a fax which
contains a rubbing of that card.

boş boş sanal kart kullanın diyolar. Bunu biliyormuydunda bana sanal kart kullan dedin?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dostum sanal kart geçmiyo diye mail attılar ama parayı çekmişler karttan
bide ben kayıt olurken isim ve adres bilgilerini önemsiz diye yazmamıştım ve demin mail geldi sanal kart olmuyo diye bakalım parayı geri ödeyeceklermiş. 7-10 gün arasında.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada açıcaz bekleyin diye mail attı support ama bi gelişme yok.. biraz ısrar et benim gibi belki etkisi olur.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parayı vereceklerini söylüyolar ama benimde ingilizcem olmadığından pek fazla anlaşamadıkbakalım 7-10 gün bekleyelim vereceklermi.5-6 kere mail attık hepsinde en geç 15 dk da cevap geldi.sanalkart kabul etmiyolar ama parayıda çekiyolar karttan :D

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o linki doldurmamı söylüyolar ama yani sanal kredi kartının fax ını istiyolar. Yaptıklarıda işmi :D

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değil hocam işte sanal kart kabul değildir dedi bana mail ile sitede yazmıyor bu olay ayrıca forumda millet sanal kart diye yırtmış kendini. Yeni uygulamamı acaba

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni uygulama olabilir ama ne yaparsan yap kartı faxlamadan zor açarlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5