İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 TANE GMAIL [zeynelkoc]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

zeynelkoc

Misafir
elchin hyperion ikinizede davetiye yolliyamiyacam mesajımı okumanızı tavsiye ederim...

benim aradığım kriter 20 mesaj sınırını geçmiş olması ( mesajlara bakıyorum boş olursa vermiyorum mesaj atmış olmak için atmazsanız sevinirim )

Z

zeynelkoc

Misafir
fokoglu' Alıntı:
merhaba varsa bende gmail almak istiyorum.
Halil ibrahim ünal
[email protected]
benim aradığım kriter 20 mesaj sınırını geçmiş olması ( mesajlara bakıyorum boş olursa vermiyorum mesaj atmış olmak için atmazsanız sevinirim )

19 mesaja daha ihtiyacınız var

istediğim kriteri yerine getirdikten sonra tekrar isterseniz verebilirim.

Saygılar.

Z

zeynelkoc

Misafir
anil boyle yapmamanı tavsiye ederim senin için iyi olacaktır!

başvurun kurallara uymadığı için gmail yolliyamiyacam.

A

anil

Misafir
peki zeynel gonlunden kopmadiysa canin saolsun
sen 20 taneden fazla olsun ici bos olmasin demissin bende sansimi denedim
yine de saol:))

Z

zeynelkoc

Misafir
Kızmadım ayrıca burası gmail dağatım konusu sorunun varsa özel mesaj at veya msn icq gibi programlardan bana ulaş burayı boşuna kirletmiyelim.

sen yazmaya devam et sana gmail vermiyeceğim istersen 20.000 mesaj at sonuçta dağatan benim. sebebini sorarsan az once yaptığın çocukça hareketler.

saygılar.

A

anil

Misafir
kabalasirsan kabalasirim zeynel;
sana gmail kınusunda canin saolsun dedikya bu lafin degerini bilmeyen birisin sanirim. senden gmail falan isteyen yok. ben sadece neye kizdigini merak ettim okadar. cidden komiksin çocuk olan sensin kendince bir kural belirlemissin formun başina da yapistirmissin . bizde eywallah dedik uygulamaya calistik. ama sen kendi istegin yerine getirilmesi olayina boyle yaklaşiyorsan cidden coçuk olan kim sorarim sana
hakikaten bu sayfayi kirletmeyelim gmaillerini al farkli sayfalarda dagit sana uygun siteler mevcuttur emin.

saygılarrr bizden

Z

zeynelkoc

Misafir
sdtumen' Alıntı:
Zeynelkoc merhabalar

Bende gmail sahibi olmak isterim. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

Saygılarımla
Sedat Tümen
http://www.benimsayfam.com
Sanırım kurallar açık
Foruma 20 Mesajdan daha fazla mesaj atmış olmanız gerekiyor!
( mesajlara bakıyorum boş olursa vermiyorum mesaj atmış olmak için atmazsanız sevinirim )
buna göre şu an için vermem mümkün değil.

H

hyperion

Misafir
kimse kızmasın ama zeynelkoc nickli kişi sanki şöyle demeye çalışıyor;
amuda kalkıp 3 dakika 12 saniye halay çekebilen ilk 20 kişiden sarı saçlı olanlara verecem gmail diye...

H

hyperion

Misafir
bu kadar abuk sabuk bi eleme sistemi olursa ben de böyle derim...

Z

zeynelkoc

Misafir
dağatımı yapan benim sonuçta ayrıca istediğim şeyin de çok yanlış olduğunu düşünmüyorum

foruma katkısı olan kişilere vermek istiyorum sırf gmail almak için foruma üye olup bir daha foruma gelmiyecek birine vermek istemiyorum.

H

hyperion

Misafir
isteğinizin yine de ilginç olduğunu düşünüyorum;
yani şimdi millet zoraki yardımlaşma mı yapacak
zaten bilgisi olan ve sorunlara cevap vermek isteyen,hiç bir şart olmadan da ihtiyaç sahiplerine yardım edebilir.
ayrıca sanki ben şimdi kafaya takıp 20 kişiye rastgele ve yanlış içerikli mesaj yazamazmıyım?
bence bu mesaj işi yerine farklı bir koşul oluştursaydınız daha iyi olurdu...

Z

zeynelkoc

Misafir
tamam o zaman varsa sizin bir görüşünüz yazın ben ancak boyle bi yol düşünebildim.

U

ulukislali

Misafir
Cocukca tartismalar yine. Gmail dagitanlar nedense bir havalara giriyor? Forumdaki eski tüm üyelerin artik bir gmaili var diye düsünüyorum. Yeni üyeleri kazanmak yerine bu sekildeki tavirlarla uzaklastiriyoruz, haberiniz olsun. Yeni girdigim bir forumda bir "forum yöneticisi" bu sekilde davransa, o foruma girmem ben bir daha.
.........................
www.berin.de

Z

zeynelkoc

Misafir
diyecek bir söz bulamıyorum keşke daha once konunun aslını öğrenseydiniz

arkadaş laf attıktan sonra mesajlarını silmiş ve sanki burada bütün olayı yapan benmişim gibi ortada kalmışım.

ben burada karşılıksız birşey dağatıyorum , bu tür mesajları gördükçe hevesim kırılıyor.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
zeynelkoc' Alıntı:
ben burada karşılıksız birşey dağatıyorum , bu tür mesajları gördükçe hevesim kırılıyor.
"Karşılıksız dagıtmıyorsunuz.."
Arkadas mesajlarını editlemis olabilir..
Sizin mesajlariniz ortada..
Benim bu konudaki görüşüm şu şekilde. ;
Gmail dagıtıyorum diye baslik aciyorsanız / aciyorsak , karsilik beklemek yanlis olur.
ulukislali arkadasima sonuna kadar katiliyorum. Bende yeni katildigim bir forumda bir yoneticinin bu tarz şartlar öne sürdüğünü görsem bende o foruma bir daha girmem..
Neden dersiniz : Basit bir gmail dagıtımı icin / almak icin neden benden 20 mesaj beklensin. ? Ben zaten yardımcı olabilecegim konularda yardımcı olurum. Sizin düsündügünüz gibi olsa 5 dakikada 20 tane mesaj yazarım.. Hemde adam akıllı mesaj yazarım.. Ama Bir GMail icin bu kadar yıpratmam kendimi.
Benim açımdan zaman kaybı olur..
Sizin acınızdan ise : Forum kirliliğine sebebiyet vermek olur. Yani saga sola bakarsınız hep boş mesajlar görürsünüz..
Tabi illaki bir şart öne sürmek isterseniz aklınıza gelen ve makul olan baska bir sart öne sürün. Bu basligi acarak zaten forumdaki diğer (gmail dagıtımı icin bekleyen) arkadaslara saygısızlık yaptıgınızı düsünüyorum.. Konusu gecti zaten burada sizde biliyorsunuz.. Sizin bu yaptıgınıza karsılık bende gmail dagıtıyorum diye bir baslik acarak, hic bir şart öne sürmeden isteyene gmail dagıtabilirdim.
Ama benim yaptıgımda asilik / saygısızlık olurdu. O Yüzden yapmadım. Halende sıra bekliyorum. Ancak hic bir sart öne sürmeyecegim. Bunada karısacak haliniz yoktur umarım. Baska bir baslikta gmail dagitan arkadasin Invite hakkı bitmis. Ancak isteyenler vardı. Birisine gonderdiğimi yazdım o basliga. Hemen ardından Konu Kilitlendi. Kilitleyende sizdiniz. Nedeni ise bana göre şu şekilde :
Sizin dusunceniz : "ARKaDaS dagitirsa gMail benim actigim / acacagim konunun bir anlami olmaz. Dolayısıyla kimse 20 mesaj yazmak icin saga sola saldırmaz."
Buda bana göre sizin dusuncenizdir..
Neyse ben bu durumada eyvallah diyorum..

Bir gün biterse gmail dagıtma hakkınız : (Bu konunun "Kilitlenme" zamanı gelirse) sıra sanırım bana gelmis oluyor.. Benim dısımda bekleyenlerde olabilir. O Yüzden önce "Sırada Kimse varmı diye bakacagım.." (Sizde baksaydiniz Keşke)
Sıra bana gelince 4 Tane GMailime ait ne kadar Invite Hakkım varsa hepsini mesaj istemeden dagıtacagım. Hatta Msn adresimi ve mail'imi ekleyecegim. Kullanıcıların üye olmalarınada gerek yok. Msn adresimden veya Mail adresimden bana ulasanlara dagıtacagım..
Dolayısıyla Başı Boş Yazılmış 20'şer mesajı görmeyecegim.. (Gör"e"meyeceksiniz)
Saygılarımla.

Z

zeynelkoc

Misafir
Yanlış yaptığımı söyleyip özür diledim bunu anlamanızı beklerdim...

Bu gmail dağatımında baya başımızı ağrıtacağını düşünüyorduk bu konunun gerçektende oyle oldu. dikkat ederseniz şimdiki dağatımların çoğunda 1 mesajı olanlara verilmiş ve alan kişi bir daha foruma uğramamış bile bunun bize hiçbir yararı yoktur biz burada bir dağatım yapıyorsak elbet bir karşılık beklemek durumundayız ( yanlış anlamayın paylaşım konusunda) eğer paylaşmak zorundamıyız derseniz o zaman bende bu benim kuralım (forumda bu tür konu açmış bir mod daha var o 50 mesaj sınır koymuş) uyana veririm uymıyana da hiç tartışmaya girmek istemem. bu benim bu tartışmalar hakkındaki son yorumum olacaktır. yeterince dağılan konuyu iyice dağatmamak için boyle bir karar aldım. illa devam ettirelim diyenler varsa lütfen forumu kirletmemek için benimle özelmesaj la veya diğer iletişim yollarıyla irtibata geçsin.

ayrıca sunu da soyliyeyim kimsenin içindekileri bilemezsiniz ben burada tamamen iyiniyetimle birşeyler yapmaya çalışıyorum üstte de dediğim gibi bu tür mesajlarınız beni oldukça üzdü. tabiki eleştirmek tartışmak en büyük hakkınız ama biraz yargısız infaz yapıyorsunuz gibi. kırdığım kişi olduysa özür dilerim. bu konu hakkındaki son mesajım budur.

şu anda elimde kalan davetiye sayısı 18 dir ve 20 mesaj sınırını aşmış herkez başvurup gmail sahibi olabilir.

saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5