İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 TANE GMAIL [zeynelkoc]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynel, benimde gmail alabilme sansım var mı?
üyelik 2003 te basldı benım ama foruma aktif olarak katılmaya
yeni basladım...
mesajlar 20 nin uzerinde olmalı..

neyse takdir senin...

[email protected]

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
merhaba bende gmail arayicilarindanim;
msjini goruncu mutlu oldum icini bir actimki birde ne goreyim abi bune yaaa
hatirlatmakda fayda goruyorum sen gmail davetiyesi gonderiyorsun. altin dagitmiyorsun arkadasim. 20 tane msj istemek de neoluyor bir yerde de "karsiliksiz dagitiyorum" demissin bu gmailin bedeli degilde ne???
simdi saga sola gelisi guzel 20 tane msj yazip senden bu davetiyeyi almak da vardi ama ben bu davranisina tepki vermeyi tercih ettim!!!
ya ben bunu anlamiyorum nasil bir zihniyettir bu ya alti ustu bir mail adresi beee
bakiyorumda isminin altina "yönetici" yazmissin. anneannemin guzel bir sozu vardi bana onu cagristirdi "evladim birak el ovsun"derdi. zeynel birak da biz seni yonetici ilan edelim forum kullanicilari yani kendi kendine vermis oldugun bir lakapla bir halt olamazsin arkadasim.
ha birde suna takildim. bu ulke icin seve seve sloganini yazmissin mesajlarina. abi komik ya sen bu ulkede yasayanlar icin bir mail dahi veremeyeceksen bu ulke toprakalari icin ne yaparsin acaba?????
ben soyliyim mi hataydan toprak istersin kesinn!!!!!!
bu bu forma ilk ve son msjimdir senin gibilerin bulundugu forumda konusulacak birsey olmadigi apacik ortada...
ha bu arada isine gelmeyince forum kapatiryormussun ha abi harbiden komiksin ya:))))
arkadaslar biraz once mailime baktim darkhardware den bir arkadas davetiye gondermis. kendisine burdan tesekkurederim..
takilmayin burda arastirin inanin bu davetiyeyi icinden gelerek dagitan bircok arkadas var diger sitelerde.....

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onur' Alıntı:
altin dagitmiyorsun arkadasim. 20 tane msj istemek de neoluyor bir yerde de "karsiliksiz dagitiyorum" demissin bu gmailin bedeli degilde ne???

kardes, ben zeynelin avukatı degilim.. Ancak yine de saygı cercevesinde tepkini
dile getirebilirdin. Bence 20 tane limit koyması normal.
anladıgım kadarıyla eski uyelik gerceklestirenlere bir nevi jest konumunda. Sonucta gmail herkes de de yok..

not: sen zeynele boyle soyluyosun maxiasp diye bi forum var. amcamlar orda bir klan olusturmus. Tam 3kez uyelık gercklestirdim.Ya uyelıgımı bitirdiler yada saygısız davranıslarından dolayı ben ayrıldım..

bence haksızlık ediyosun.. iyinet gibi forum bulmusun..
acıkcası burdan da cekınmıstım ama yardımcı olun dedigimde ellerinden geleni yaptılar.

Z

zeynelkoc

Misafir
selcuq_2
Başvurun Kurallara uymadığı için davetiye yollamadım

drstranger
Davetiyen yollandı

[Kaldı 17]

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ya bu konuda bir iki laf etmek isterim;
Bence 20 mesaj değil 200 Mesaj sınırı koymalıydın. Foruma hiçbir katkısı olmayan, boş boş dolanan, bilgi paylaşan değil bilgi SÖMÜREN insanlara vermen hata olur,

Takma bunları sen, takılacak tartışılacak yanları yok..

He bide el yordamı ile flood yapan arkadaşa selam olsun, ellerin yorulmuştur eminim.......

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
onur' Alıntı:
takilmayin burda arastirin inanin bu davetiyeyi icinden gelerek dagitan bircok arkadas var diger sitelerde.....

senin gibi foruma katkı yapmaktan çok forumu sömürenlerde çok.....

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmail icin tesekkur ederim. k.i.b

p.s: bu davetiyeler elinize nerden geciyor? daha sonra bana da davetiye google tarafından gonderilebilir mi?

Z

zeynelkoc

Misafir
drstranger' Alıntı:
gmail icin tesekkur ederim. k.i.b

p.s: bu davetiyeler elinize nerden geciyor? daha sonra bana da davetiye google tarafından gonderilebilir mi?
Önemli değil

Gmail de davetiyeler Google tarafından rastgele veriliyor yani davetiye işi şans işi senin yapman gereken birşey yok.

Elbet şansın varsa sana da gelebilir.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer elinizde hala gmail davetiyesi var 'sa bir tane bende alabilirmiyim ?
Uğur Can
Not: daha önceki konularda sağolsun bir arkadaşım gmail davetiyesi yollamış ; ama özel mesajlarda bakmadığım için haklı olarak başka birine yönlendirmiş gmail hakkını ; Rica edersem Mail'e yollayabilirmisiniz?
[email protected]
Şu g-mail 'e dünya gözüyle girebilecez mi bakalım :p

S

serhans

Misafir
g maillllll

gmail almayı anlayana kadar göbeğim çatladı.çatlak göbekle bir mail adresi bekliyorum.hala bekliyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
serhans
Başvurunuz kurallara uygun olmadığı için davetiye yollamıyorum.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc gerçek'ten tşk ettims. Dünya gözüyle gmail'e girdim ya artık bişi istemiyom :p

Z

zeynelkoc

Misafir
ne demek bizim işimiz paylaşmak

bu arada gmail i o kadar büyütmeyin altı üstü 1000MB lık mail adresi

walla.com var 1000MB lık gmail alamıyorsanız buradan yer alabilirsiniz.

I

i_elden

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
20 Kişiye gmail verecem

Foruma 20 Mesajdan daha fazla mesaj atmış olmanız gerekiyor!
( mesajlara bakıyorum boş olursa vermiyorum mesaj atmış olmak için atmazsanız sevinirim )

lütfen hiç almamış olanlar isterse sevinirim...

İyi günler Sayın Zeynel KOÇ !

Ben henüz forum sayfanıza az önce üye oldum. Konu hakkında tam olarak bilgi sahibi değilim fakat öğrenmek istediğim ; Sadece Gmail hesabı ( Daha doğrusu davetiyesi ) aldıktan sonra bu işlem sonunda başka kişilerede Gmail hesabı dağıtma hakkı mı kazanıyoruz veya alıyoruz. Bu konuda bana bilgi verirseniz memnun olurum. Forumda yazılmış olan yazıları inceledikten sonra , yanlış anlamadıysam sanırım bir ürün dağıtılıyor gibi birşey söz konusu . Benim Gmail Hesabı aldıktan sonra dağıtmam gereken veya tabiri doğruysa Gmai Hesabımın aktif olabilmesi için başka kişileride Gmail hesabı dağıtmam mı gerekiyor ?

Kurallar bölümünde 6 Adet maddelenmiş kurallardan söz ediliyor. Fakat Ayrıntılı bir bilgiye yer vermiyor. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Iyi Calışmalar ve SAYGILAR !

Ibrahim ELDEN

Z

zeynelkoc

Misafir
boyle bir şey gerekmiyor

ben sadece gmail sahibi olmak istiyenlere gmail veriyorum

rushfx
Başvurunuz kurallara uygun olmadığı için davetiye yollamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi