İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2002 Opel Astra HB ile takas Websitesi/Websiteleri

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenen arkadaşlara teşekkürler fakat lütfen ilk mesajdaki şartları okuyun. Bir çok teklif aldım fakat hepsi de o özelliklerden birine bile sahip değil nerdeyse.

Bir kaç aylık sitelerle ilgilenmiyorum. Aynı içeriğe sahip yüzlerce site olan sitelerle ilgilenmiyorum. Aylık 200 dolar geliri olan sitelerle ilgilenmiyorum vs vs. Sonuçta 18-20k ytl lik bişey için değeri 2k dolar olan bi siteyi önermek çok mantıklı olmasa gerek :)

erhangulsum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komşularımızdan birisi ev almak için arabasını satıyordu ev sahibi ile anlaşıp arabasını ve üstüne bir miktar para verdi evi aldı(2003) ve ozaman dedem(80 Yaşında) arabayla ev degişirmi kıyametin alemetleri demişti :) şimdi dedem ( 85 yaşında) bunu duysa eminim her dakika tövbe eder :)

hayırlı satıslar ve alışlar :)

ahahahaa super ya :D

Allah uzun omur versin dedemize :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
enteresan bir teklif alana satana hayırlı olsun şimdiden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5