İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2010 Aralık ayı en iyi paylaşım ödülü

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
15 Aralık 2010 ve 15 Ocak 2011 Tarihleri arasında yapılan paylaşımlar arasında yapılacak en iyi paylaşıma Logitech MK710 Klavye Mouse Set verilecektir.Ayrıca yarışmayı kazanan üyemiz ömürboyu ücretsiz Prestige üyelik sahibi olacaktır.

Logitech MK710 Klavye Mouse Set

bd03201a1.jpg

Özellikleri:
http://www.hepsiburada.com/Liste/lo...roductId=bd03201&categoryId=3007055#Gorseller

Paylaşım Şartları:
1) Konu size ait olmalıdır. Alıntı veya başkasının konusunu paylaşmak yasaktır.
2) Konunuzu detaylı bir şekilde anlatmanız gerekmektedir.
3) İllegal paylaşımlar yasaktır.

Ayın Konusu forum üyeleri tarafından belirlenecektir. (Anket sistemi)

Başvuru için konu linkinizi bu konu altında paylaşmanız yeterli olacaktır.

İyinet Yönetim Grubu

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bunları laptopa bağlıyabilirmiyiz :p katılmak istiyorum :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben aldım bunu,kullandım.
Bu klavye şu anda en iyi logitech klavyesi.
Mouse ise 5 üzerinden 4.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bundan bende var :D ama kullanamıyorum çünkü masaüstüm bozuldu:D
yanlız süper ödül olmuş
başarılar millet

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Herkeze başarılar öyleyse çok güzel bir uygulama

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Herkese başarılar. Ben kasım ayına katıldım konum iyi idi ama forumda adamım yoktu, sağa sola reklam basmadım, İyinette hesabı olan eski kullanıcıların epostalarında onlara bana oy verin demedim kaybettim. forumda kafa 100 adamım yoktu.. Anket olduğunda hepsini ankete yönlendiremedim..ama yeni katılacaklara başarılar :)

grafitus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Katılalım hele bi. A4 Tech canımı sıkmaya başladı. :ıslık:

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ayrıca yarışmayı kazanan üyemiz ömürboyu ücretsiz Prestige üyelik sahibi olacaktır.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Herkese başarılar. Ben kasım ayına katıldım konum iyi idi ama forumda adamım yoktu, sağa sola reklam basmadım, İyinette hesabı olan eski kullanıcıların epostalarında onlara bana oy verin demedim kaybettim. forumda kafa 100 adamım yoktu.. Anket olduğunda hepsini ankete yönlendiremedim..ama yeni katılacaklara başarılar :)
sen gönlümüzün birincisisin, hiç değilse bence

lakin, artık yeni yarışmalara odaklanmak gerekir,

katılabilecek herkese başarılar..

bu arada hediyeler ufak tefekte te olsa, hediye hediyedir,

yarışmalar yarışmaları kovaladıkça hediyeler maddi bakımdan daha değerli olacak sanki...

yeni webmaster arkadaşların desteklenmesi açısından güzel uygulama oluyor, calvin ve ekibini tebrik ederim...:alkış:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ilgi neden bu kadar düşük ?

ilgi neden mi düşük? bence şundan olabilir: "çok fazla tanıdığım yok iyi bir makale yazsam ya da iyi bir paylaşım yapsam bile bana kim oy verecekki " düşüncesinden.

o yüzden bence 20 tl lik tek ödül yerine 2+3+5+10 liralık 4 ödül verilse daha iyi olur.benimki sadece bir düşünce.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilgi neden mi düşük? bence şundan olabilir: "çok fazla tanıdığım yok iyi bir makale yazsam ya da iyi bir paylaşım yapsam bile bana kim oy verecekki " düşüncesinden.

o yüzden bence 20 tl lik tek ödül yerine 2+3+5+10 liralık 4 ödül verilse daha iyi olur.benimki sadece bir düşünce.

sizde haklısınız herkes geniş düşünemez sığ düşünenlerde vardır.o zaman partilerde 2 seçimden beri iktidar olan a partisinin oyu çok diye kapatsın :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
benim ihtiyacım yok ama bende iyi bir makale yazayım bari ne zamandır paylaşım yapmıyoruz. :) Bana 1TB harici disk lazım bunun yerine böyle bir şey gönderirseniz süper olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5