İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

26 Ekim 2006 ve Bayram bitti

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi büyük haksızlık bu ya... böyle düşüncesizlikmi olur.. yüzlerce yapı kredi kullanan var bu adamları mağdur edersek acaba sonumuz ne olur?
ben söyliyeyim şimdiden başladı herkes bırakmaya;
Örnek: Devlet okullarının büyük çoğunluğu yapı kredi bankasından garantiye geçiş yapıyor..

çok müşteri kaybedecekler çok...

H

hedehot

Misafir
ödeme alınmıstır. darısı diger bekleyen arkadaslara ins.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ban yememiş olsaydım bu ay banada gelecekti ah be :p

ödeme alanlara hayırlı olsun, ykb mağdurlarına geçmiş olsun.

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halkbankasına hala yatmadı.Google'den almak bir dert bankadan almak ayrı bir dert:) Herhalde Halkbankasını bekleyen tek benim

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akbank aldım ama yapıkredi olayı cidden çok üzücü...

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabı iş bankası olupta ödeme almayan var mı? Yoksa "ödeme" olupta ödenmeyen tek benmiyim?:)

EmreTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yurt dışından alıyorum normalde tr den bi iki gün sonra yatardı bende de hesaba geçmişler parayı :)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç moral verici olmadı msjın:)) İş bankası olupta parası ödenmeyen arkadaşlar bana yarın için umut olacaklar yoksa 1 ay daha beklemek hiç işime gelmiyor doğrusu:)

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende Kapanan google hesabimdan PArami aldim ama onumuzdeki ay icinde kaldi Gitti evlat acisi gibi koydu bana bu paramida göndermezler die sanmistim ama gönderdiler bana ilac geldi ama bu ayki kazancim onumuzdeki ay verielcekti cok buyuk meblam gitti haksiz yere hayirlisi diyorum bende azi ilen yetiniyorum. yeni bir hesabimi aktif edip oteki ayin 25 sinde anca alirim pin olmazsaydi keske :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5