İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

26 Ekim 2006 ve Bayram bitti

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şimdi hesabıma baktım ve hala gelen giden yok edit : banka garanti

B

bazobehram

Misafir
akbank : Tınne :D Herhalde Bugün ödemeyi yapmayacaklar yarın yaparlar bence T.c Hudutları İçindeyiz Nede olsa..

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaf Cok ilginc kendi eski hesap numarama para yollamaya calisiyorum ama hesap numarasi yanLıs diyor Googlede Buyuk ihtimalle denicektir ve yatiramicaktir parayi YAPİKREDİ bankasina... Yapikredi Cok Buyuk Kazik Atti Bize Bundan Sonra hesabimi kapatiyorum ve birdaha Kullanmiyorum Yapikredi Hesabini...

EmreTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesai bitimini bekleyin ödeme yapılmış ise mesai bitiminden sonra girerler eft yi büyük ihtimalle

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap numaralarını filan değiştirmeleri çok saçma birşey, birde o hesap numarasını resmi işlerde kullanan ve düzenli olarak alan kişiler varsa uğraşması ayrı bir dert. (örn: burs alan bir öğrenci)
bundan 3-4 ay önce anadolu ve family finans da birleşmişti. O zaman hiç fark olmadan eski hesaplar devam etmişti.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi bu işte alnı ak çıkamazsa çok müşteri kaybedecek!! öncelikle ben bırakacağım. inşallah sorun çıkartmaz.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası türkiye artık şaşırmakta şaşkınlık halini almamaya başladı.

Hesap numaralarını filan değiştirmeleri çok saçma birşey, birde o hesap numarasını resmi işlerde kullanan ve düzenli olarak alan kişiler varsa uğraşması ayrı bir dert. (örn: burs alan bir öğrenci)
bundan 3-4 ay önce anadolu ve family finans da birleşmişti. O zaman hiç fark olmadan eski hesaplar devam etmişti.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım koç bank ile yapı kredi birleşince aynı hesap nodan diger bankadan oldugu için sanırım hesap nolarını degiştmeleri mantıklı olur..

ama tabi bunu müşterilerine daha önceden belirtmesi gherekli ve bankalar kapanmadan herkesin nosu degişitkten sonra tek bankada işlem yapılma işlemine gecilmeliydi..

umarım kimse bu işten zarar etme..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5