İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2$ webmaster olunuyor.

K

kazanc11

Misafir
her Front Page kullanan bilen webmasterim diye geciniyor bunu anlamadim adam ne php ne asp ne jps hiç bir bilgisi yok webmasterim diye geciniyorlar. 2$ host alip webmaster oluyor artik millet bu alem iyice cıvıdı gibime gelior :(

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterim diye geçinse ne olur ki. Önemli olan yapılan siteler, projeler ve bunların değeri.

E

efeS

Misafir
Yanlış..
Ben front page kullanıyorum. php'den çok az anlarım. Ama zeka'mı kullanıyorum. Bu işide para için yapıyorum. Kimseye para ile site yapmıyorum. Yanlış anlaşılmasın. Ama ben şöyle programlama bilirim, şöyle script yazarım diyenlerin bir çogunu internetten kazanılan para konusunda 4 ile çarpıp 2'ye bölerim. = 2 katı fazla para kazanırım.
Benim için ticaret... Kazanamazsin vs diyenede her türlü kanıtlarım. Zaten buna gerek kalmaz. Zeynelkoc, Haymac, Atakan, Murat Özçırpıcı, elmasgunes hepsi bilir..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efeS' Alıntı:
Yanlış..
Ben front page kullanıyorum. php'den çok az anlarım. Ama zeka'mı kullanıyorum. Bu işide para için yapıyorum. Kimseye para ile site yapmıyorum. Yanlış anlaşılmasın. Ama ben şöyle programlama bilirim, şöyle script yazarım diyenlerin bir çogunu internetten kazanılan para konusunda 4 ile çarpıp 2'ye bölerim. = 2 katı fazla para kazanırım.
Benim için ticaret... Kazanamazsin vs diyenede her türlü kanıtlarım. Zaten buna gerek kalmaz. Zeynelkoc, Haymac, Atakan, Murat Özçırpıcı, elmasgunes hepsi bilir..

seni seviyorum :)

E

efeS

Misafir
Yaaa. Insanlar beni seviyor ;) Param icinmi sevion len beni :D eheheh .. Şaka yapiyorum bebeq ;) adsensede ne var ne yok :D

M

murme

Misafir
valla güsel sallamissin ne diyim yani bende seni 5le carpip 2ye bölerim :D

E

efeS

Misafir
murme' Alıntı:
valla güsel sallamissin ne diyim yani bende seni 5le carpip 2ye bölerim :D
Dikkat edersen genel konusmadım.. Bana göre burada en iyi programlama yapan vs elmasgunes'dir.. Sen git elmasgunese sor kim ne kadar kazanıyor diye.. Sonra gel bölüşelim. Kim kimi bölüyormuş ;)
Bunu marifet olarak söylemiyorum ama aksini iddia edenlerede söylüyorum. Napalım..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim şimdiye kadar yaptığım işlerden aldığım toplam parayı, efeS, 2-3 ayda çıkartıyor. Okuduğum onca kitap, uykusuz geçirdiğim onca gece ve emeklerimin karşılığında aldığım ise düşük bir ücret.

Demekki hit için yapılan siteler daha fazla kazandırıyor. Kaliteli olsa da olur, olmasa da olur. Yeter ki genel Türk anlayışına hizmet etsin..

A

|AtyMir|

Misafir
ben çok zaman kaliteli işler yaptığımı düşünüyorum ama max. 1000 hit oluyordu çoğu host masrefını çıkarır veya çıkarmazdı :D
neyse şimdi siteler artıkça rahatlamaya başladı biraz ama efes benim kazandığımın 2 katını rahat kazanıyor gibi çok gıcık olurum bu yüzden kendisine :D işi kara vurursak 3 katıdır belki ya önemli değil kimin ne kazandığı ama efes sırf para kazanma yöntemlerine kasıyor kendini :D biz kod zart zurt uğraşalım daha .......
tabi hakkaten kazananlarda olabilir veya sadece bana cinslik yapmak için ziyaretciler benim reklamlara tıklamıyodur tam kestirmiş değilim :D

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efeS' Alıntı:
Yaaa. Insanlar beni seviyor Param icinmi sevion len beni :D eheheh .. Şaka yapiyorum bebeq adsensede ne var ne yok :D

aaa ne parası para nedirki :) gelecek ay tigrayla gelecem yanına eheheh

anladın sen anladın :D

E

efeS

Misafir
muratozcirpici' Alıntı:
aaa ne parası para nedirki :) gelecek ay tigrayla gelecem yanına eheheh

anladın sen anladın :D
Yakısır :)
tanede manita yaparız.. Ati'cim sana diyorum kirala siteyi bana sana ayda 1000 $ temiz para vereyim :D

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyalı tekrar hoş geldin :)
Arkadaş bi konu açtıydı webmasterlikle ilgili, konu kazanç yarıştırmaya döndü.
Tabiki webmasterlik başka, ticaret başka.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5