İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 e yakın dizine ücretsiz kayıt!

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Paylaşım için tşkler eve gidince hemen indircem
icon14.gif

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç alanlar yazarlarsa iyi olur. Teşekkürler.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bunun ne sonucu olacak ki
ücretsiz program işte. yükleyin deneyin. zaten 2 MB birşey
ben bizzat kullanıyorum

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yükledim ve kullanıyorum,direct otomatik kayıt etmiyor directory'lere,kayıt formunu girdiğiniz bilgiler ışığında kendisi dolduruyor.(bu bilgileri programa bir kez girmeniz yeterli)
form dolduktan sonra güvenlik kodu olanlarda kodu yazım Gönder'i tıklamak kalıyor geriye...
kısacası ayrı ayrı form doldurma zahmetinden sizi kurtarıyor...

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çekiyorum botu şimdi, çok teşekkür ederim.. eğer site ekleme/silme gibi bir özelliği de varsa mükemmel olur.

articlellar için article submitter diye bir program var, ancak 97$ sanırım, ücretsiz olanını bilmiyorum henüz : ) bir de ne kadar işe yarayıp yaramadığı konusunda bilgi sahibi değilim, eğer kullanıp da tavsiye eden/önermeyen arkadaşlar varsa bizimle de paylaşırlarsa mutlu olurum.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çekiyorum botu şimdi, çok teşekkür ederim.. eğer site ekleme/silme gibi bir özelliği de varsa mükemmel olur.

articlellar için article submitter diye bir program var, ancak 97$ sanırım, ücretsiz olanını bilmiyorum henüz : ) bir de ne kadar işe yarayıp yaramadığı konusunda bilgi sahibi değilim, eğer kullanıp da tavsiye eden/önermeyen arkadaşlar varsa bizimle de paylaşırlarsa mutlu olurum.
article submitter favorites arkadaşın verdiği program gibi yarı manuel çalışan ve güncel olmayan bir program.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
submit-url.co.uk sahibine mail attım,bakalım bizim dizini kabul edecek mi :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
baylar bir tavsiye :

1 günde 300 dizine kayıt etmeyin sitenizi..günde 5-6 ..maksimum 10 taneye kayıt edin..yavaş yavaş verin serumu.Google amcam sevmez böyle ani çıkışları

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
oldi yaw kaydetmeden önce nie demiyon :D,
aha kaydettim geldim tşk ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5