İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 e yakın dizine ücretsiz kayıt!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
opsss der çünkü önce kayıt etmek istediğin sayfayı seçmen lazım :)
biraz kurcalayın programı ya.çözersiniz..basit bir şey zaten

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sagdan site secince browserda aciliyor submit deyincede, database le iliskilendiremedim tarzindan ucubik bir mesaj veriyor. Rastgele 5 adet directory'de denenmis, ayni hata alinca uninstall edilmistir:)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sagdan site secince browserda aciliyor submit deyincede, database le iliskilendiremedim tarzindan ucubik bir mesaj veriyor. Rastgele 5 adet directory'de denenmis, ayni hata alinca uninstall edilmistir:)
Programı bende kullandım,directory'i seçmekle olmuyor.Directory'nin kayıt bölümünü bulup girmen gerekiyor.Kayıt sayfasına girdiğinde submit'i tıkladığında kayıt formunu senin yerine dolduruyor.
Aslında program sadece bu işi yapıyor.Ayrı ayrı formları doldurma zahmetinden kurtarıyor.Başka bir hüneri yok...

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program rapidden silinmis. Elinde olan bir yere yükleyebilir mi acaba denemek icin.

Tesekkürler

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link kırılmış hayır sever biri şunu yapıştirivercek mi bakem =)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen benden de.

Ümidi kesmitim. 2 gündür böyle bir program ariyorum. Yoksa kasip yazdiracaktim yada bir sekilde manuel halledecektim.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senolcan saol :) hayır severlerin hala var olduklarını bilmek sevindiriyor bizleri doğrusu..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce Website profilesden add'e tıklayarak profilinizi oluşturun.Sonra Refresh profiles'e tıklayın.Daha sonra sağ üstten kendi profilinizi seçin.Sonra submit url'e basın tamamdır...Sağ taraftan bir directory seçip üstüne tıkladıktan sonra açılan sayfada submit sayfasına girdikten sonra submit diyeceksiniz.Fazla kullanışlı değil.Profildeki sitelerin bilgilerini kopyalıyor...

AycanB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
link öldü arkadşalar yenilerseniz çok sevinirim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
100 yıldır uyuyan devi uyandırdınız helal olsun size.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şenol abi bırak uyansın abi dev ya=D
Belki gerçekten işe yarar=)
Linki yenileyebilecek yardım sever biri varmı arkadaşlar acaba bizde faydalanalım bu nimetten:)

Blackfox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum (cuk) lara bakalım. elbet biri kopyala yapıştır yapmıştır :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5