İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300mb alan 40gb bw yıllık 25 ytl sok kampanya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adreslerini verdim aynı maili gönder sana da cevap verirler. neyin gizliliğinden bahsediyorsun? bi gizlilik lafına sığınımışsınız gidiyor.

ayrıca ben sizinle görüşmedim? benim yaptığım telefon görüşmesini nereden biliyorsunuz??? Serdar bey sizi arayıp büyük bi hışımla yazmanız gereken şeyleri mi söylüyor?

Sanki Tiscali ve Telia Turkcell'le yaptığı anlaşmayı söyleyecek gizlilik felan olmayacak seninkini söylemeyecek? Neyin gizliliği mantığını aç? Gizli olan ne? Alınan hattın büyüklüğünün nesi gizli? Neden gizli?

Turk Telekom bu kadar gizli değil her tarafına yazmış hatların giriş çıkışını sizin uyduruk firmanız mı gizli?
5000ytl sermayesi olan nixcon gizli sebep? teknolojik güvenlik

Turkcell, Superonline, Telekom, Avea, Sabancı Telekom gizli değil. Çünkü onlarda sizin teknoloji yok. Yazmak istemiyorum ama serdar beyin bi palavrasını daha yazayım.. Tübitak ile ortak çalışma yürütüyoruz dendi Tübitakın sizen haberi yok. Nikson mu diyor firma ismini anlatana kadar sabır taşım çatladı zaten.

Bu kadar atılmaz kardeşim yazık günah yahu. 1 müşteri temsilcisinin 700 makine sattığı nixconu 5 kişi koruyor o daha da ilginç

7200metrakare Dc
6Gbps hat
500metre önüne kadar özel güvenlik

Abi çok mu film seyrediyorsunuz? Ben amerikada Silicon Vadisini gezmiş adamım hikaye anlatmayın bana. Orada yoktu bu anlattıklarınız.

NIXCON GERÇEKLERİ ADI ALTINDA YER ALAN YAZIMIN TAMAMI BURADADIR

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
adreslerini verdim aynı maili gönder sana da cevap verirler. neyin gizliliğinden bahsediyorsun? bi gizlilik lafına sığınımışsınız gidiyor.

ayrıca ben sizinle görüşmedim? benim yaptığım telefon görüşmesini nereden biliyorsunuz??? Serdar bey sizi arayıp büyük bi hışımla yazmanız gereken şeyleri mi söylüyor?

Sanki Tiscali ve Telia Turkcell'le yaptığı anlaşmayı söyleyecek gizlilik felan olmayacak seninkini söylemeyecek? Neyin gizliliği mantığını aç? Gizli olan ne? Alınan hattın büyüklüğünün nesi gizli? Neden gizli?

Turk Telekom bu kadar gizli değil her tarafına yazmış hatların giriş çıkışını sizin uyduruk firmanız mı gizli?
5000ytl sermayesi olan nixcon gizli sebep? teknolojik güvenlik

Turkcell, Superonline, Telekom, Avea, Sabancı Telekom gizli değil. Çünkü onlarda sizin teknoloji yok. Yazmak istemiyorum ama serdar beyin bi palavrasını daha yazayım.. Tübitak ile ortak çalışma yürütüyoruz dendi Tübitakın sizen haberi yok. Nikson mu diyor firma ismini anlatana kadar sabır taşım çatladı zaten.

Bu kadar atılmaz kardeşim yazık günah yahu. 1 müşteri temsilcisinin 700 makine sattığı nixconu 5 kişi koruyor o daha da ilginç

7200metrakare Dc
6Gbps hat
500metre önüne kadar özel güvenlik

Abi çok mu film seyrediyorsunuz? Ben amerikada Silicon Vadisini gezmiş adamım hikaye anlatmayın bana. Orada yoktu bu anlattıklarınız.

NIXCON GERÇEKLERİ ADI ALTINDA YER ALAN YAZIMIN TAMAMI BURADADIR

neden carpıtıyorsun ?

ne görüsmesinden bahsediyorsun sen?

yazıstıgınız mailleri yayınlamanı istedim yayınlayabilirmisin?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım adresler orada. senin için mail saklama veya sana mail gösterme veya burada sana bişey ispatlama zorunluğuğum var mı?

palavracısınız. ufak atın civcivler yesin. o DC 23.temmuzda ziyarete açılmazsa asıl o zaman yapacaklarımı hayal bile edemez serdar bey dediğiniz kişi.

NİXCON PALAVRASI BURADA

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bu nixcon denilen yer ciddi olsa, palavracı ve sahtekar olmasa idi 20 kere dava ederdi beni ve master-tr'yi. ama kendi de biliyor büyük salladığını, bizim yazdıklarımızın doğru olduğunu.

eğer yazdıklarım yalansa ver beni mahkemeye? yemez ama çünkü senin palavra lafların çıkar ortaya. gel pmden vereyim adımı soyadımı adresimi telefonumu bu şahıs firmamıza leke atıyor, yalan söylüyor, bizi karalıyor diye açın davayı.

ama ben size yalanlarınızdan dolayı bir dava açıyorum. bunu da okuyordur serdar bey. pazartesi ilk işim firmam adına gidip suç duruyurusunda bulunmak olacak. sonrasını izleyeceğiz. mahkemede de sallayın böyle teknolojik güvenlik diye göreyim sizi.

yer mi? sor bakayım serdar beyine ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ama siz Nixcon'u hangi sıfatla dava edeceksiniz?

Yani Nixcon'dan aldığınız bir hizmet yok,mağduriyetiniz yok,Nixcon'un size bir hakareti yok..Keyif davası diye birşey de yok..Neyi dava edeceksiniz?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o değil insan bi tarafı ile güler
5000ytl sermayeli yer teknolojik güvenlikten bahsediyor
5000ytl'ye gidin bi hacı murat alın gezin onla teknolojisini çözün.
fazlasına yetmez o para

daha da sallıyorlar.

1. Devlet Kurumları ile çalışıyoruz
2. 7200metrekare DC var
3. 6Gbps hattımız var
4. Yurtdışı Dell'den makine alıyoruz.
5. Tübitak ile ortağız.

sonra da daha utanmadan Serdar Bey midir nedir onun ağzı ile laf yapıyor. 6Gbps hattı Telia geldi 5000YTL sermayeli yere verdi dimi? Size kaldı Deniz altından kablo döşemek?

Senin şirketini satsan şu andaki değeri 100metre fiber etmiyor arkadaşım. Bunları bil öyle konuş

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
Pardon ama siz Nixcon'u hangi sıfatla dava edeceksiniz?

Yani Nixcon'dan aldığınız bir hizmet yok,mağduriyetiniz yok,Nixcon'un size bir hakareti yok..Keyif davası diye birşey de yok..Neyi dava edeceksiniz?

haksız rekabetten yarın veriyorum arkadaşım, hangi nedenden görürsünüz o zaman.
Avukatımız ile görüştüm herşeyi. Bu boyuta gelsin istemiyordum ama anlaşılan kendilerine forumlarda cevap verip, bişeyler ispatlamak yetmiyor.

Benim çalıştığım firma da bu hizmeti veriyor ama böyle sallamadan. Herşeyin bir bedeli vardır.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ama kendi kendinize olaylar yarattınız,büyüttünüz saçma sapan boyutlara getirdiniz..Nixcon'dan bir tane yetkili gelip size cevap vermedi.Sizin yazdıklarınızı kaale bile almadılar..

Neyse siz açın davayı..Sonucu büyük bir merakla bekliyorum..Ama size tavsiyem..Mahkemeye yapacağınız masrafın küçük bir kısmıyla Nixcon'dan bir adet sunucu alın ve test edin..İnanın bana ne kadar büyük bir yanlışın içinde olduğunuzu göreceksiniz..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorumu da atlamayın.. Nixcon denilen yerde biraz gurur varsa karşı dava açar iftira ve firma karalamadan.

Serdar Bey ne dersiniz? Arkadaşlarınıza göndereyim mi kişisel bilgilerimi? Onlar sizin yerinize cevap yazıyor nede olsa. Monitör karşısında burayı sabahtan akşama kadar okuyan ama cevap verme cesaretine sahip olmayarak sözde müşterilerini bize gönderen kişi sizden bahsediyorum ?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
Pardon ama kendi kendinize olaylar yarattınız,büyüttünüz saçma sapan boyutlara getirdiniz..Nixcon'dan bir tane yetkili gelip size cevap vermedi.Sizin yazdıklarınızı kaale bile almadılar..

Neyse siz açın davayı..Sonucu büyük bir merakla bekliyorum..Ama size tavsiyem..Mahkemeye yapacağınız masrafın küçük bir kısmıyla Nixcon'dan bir adet sunucu alın ve test edin..İnanın bana ne kadar büyük bir yanlışın içinde olduğunuzu göreceksiniz..

mahkeme masrafı bana koymaz arkadaşım
6gbps yerim var deyip
7200metrekare dcm var deyim
benim dcmin 500metre önünde korumalar var diyen adama
yalanlarından dolayı ben dava açar ve sonuna kadar takipçisi olurum. mahkeme masrafı dediğin masrafın alacağım haz karşısında lafı bile olmaz.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eywallah size de satışlarınızda başarılar. 6gbps hattı olan, 7200metrekareli kapalı alana sahip 23temmuzda DC'sini görüceye çıkaracak olan büyük yer. allah yardımcınız olsun benden çok çekeceğiniz var bundan sonra.

M

MasterTR

Misafir
bu nikson un üstüne gidi$in takdire deger. boylelerine meydan vermeyen yigit ki$ileri gormek benide mutlu ediyor sonuna kadar arkandayim.. elimden gelecek herhangi bir$ey olursa pasla$abiliriz.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:
bu nikson un üstüne gidi$in takdire deger. boylelerine meydan vermeyen yigit ki$ileri gormek benide mutlu ediyor sonuna kadar arkandayim.. elimden gelecek herhangi bir$ey olursa pasla$abiliriz.

allah razı olsun. kızdığım nokta anadan doğma bu işleri bende öğrenmedim. yani bilmeyen bi adam olsam da bunlara inansam vay halime ki ne vay. Kağıthanedeki en kötü binanın bodrum katına ATX kasaları doldurmuşlar 7200metrekare yerden, Dell serverlardan, 6Gbps hattan bahsediyorlar.

M

MasterTR

Misafir
oyle deme onlara gore o bodrum kat yer altinda kurulmu$ bir dc ustelik 7200 metrekara (!) davanin sonuclarini 4 gozle bekliyorum ;)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim çekeceğim birşey yok.Yarın Nixcon'a 2. ay ödememi yapacağım.Gayet memnunum.Ödediğim ve ödeyeceğim ücretler son kuruşuna kadar helal olsun..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:
oyle deme onlara gore o bodrum kat yer altinda kurulmu$ bir dc ustelik 7200 metrekara (!) davanin sonuclarini 4 gozle bekliyorum ;)

şahıs adına açamıyordum zarar görmediğim için. ancak çalıştığım firma büyük biryer olmasına ve bu nixcon denen yeri takmamasına rağmen zar-zor ikna edebildim. tek derdim de buydu zaten.

şimdi firma adına gerekli hertürlü yasal işlemleri başlatacağız. araştırmalarımız en geç pazartesi biter ve salı günü işallah resmi başvurular yapılır.

Sonrasında da seninle ortak 500,000Metrekare yeraltında 50katlı bir DC açar 50000Gbit hat çektiririz? ne dersin? 5-6 milyar yetiyor ben hesapladım tüm bunlar için. :)

E

echo

Misafir
Hukuki olarak nixcon zaten gerekli yaptirimlari kendilerini lekeleyen iftiralar hakkinda gerekli mercihlere yaptilar.

Buyrun arkadaşim kendisi sizin yazdiğinizi kendilerine iletti ,

"eğer bu nixcon denilen yer ciddi olsa, palavracı ve sahtekar olmasa idi 20 kere dava ederdi beni ve master-tr'yi. ama kendi de biliyor büyük salladığını, bizim yazdıklarımızın doğru olduğunu.

eğer yazdıklarım yalansa ver beni mahkemeye? yemez ama çünkü senin palavra lafların çıkar ortaya. gel pmden vereyim adımı soyadımı adresimi telefonumu bu şahıs firmamıza leke atıyor, yalan söylüyor, bizi karalıyor diye açın davayı.

ama ben size yalanlarınızdan dolayı bir dava açıyorum. bunu da okuyordur serdar bey. pazartesi ilk işim firmam adına gidip suç duruyurusunda bulunmak olacak. sonrasını izleyeceğiz. mahkemede de sallayın böyle teknolojik güvenlik diye göreyim sizi.

yer mi? sor bakayım serdar beyine ?"

http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=241932#post241932
Post Number : 364

Çalişcağimiz firma olan nixcon adina suçlamalar yapmaktadir buda bizi dolayli olarak müşterilerimizi etkilemektedir.

Hukuki anlamda gereğinin yapilmasini arz ederim.

------------------------

merhaba,
zaten bu tarz karalama yapan kisilere dava acilma sureci icindedir. avukatlarimiz uzerinde calismaktadirlar,
bilginize.
iyi gunler.

--------------------------

Nixcon ile yazili olarak size bir cevap vermediğinden ötürü hukuki olarak bir yaptirim yapmaniz söz konusu deildir.
Sizden önce
rh.com.tr
sh.com.tr
kocsystems Gibi yerler Haksiz rekabet'den ötürü çoktan verirlerdi mahkemeye ancak bildikleri var'ki birşeyler gerçekleşmiyor.

forumdan uzaklaştılmış bi arkadaşım yazmamı söyledi

bu arada forumdan 4 kişi uzaklaştırılmış açıklama yapabilecek varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5