İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300mb alan 40gb bw yıllık 25 ytl sok kampanya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W

Wasgo

Misafir
Not : 2.ci madde'de belirtiğim şey şudur

Ben buraya takilmayi seviorum neden ?

Çünkü herşey burada iyi kötü yazilior.

Okuduğunuz için teşşekürler

M

MasterTR

Misafir
sizin gibileri gormek bizide sevindirmiyo degil, eglence cikiyor siz olmasaniz monoton gecer bu forum emin ol ;)

bana veremediginiz tum cevaplar icin te$ekkur ediyorum benim size diyecek sozum yok kendi kendinizi rezil ettiniz tebrikler ;)

W

Wasgo

Misafir
MasterTR' Alıntı:
sizin gibileri gormek bizide sevindirmiyo degil, eglence cikiyor siz olmasaniz monoton gecer bu forum emin ol ;)

bana veremediginiz tum cevaplar icin te$ekkur ediyorum benim size diyecek sozum yok kendi kendinizi rezil ettiniz tebrikler

Buyrun :) başka söze gerek yok.

M

MasterTR

Misafir
soyliyecek sozun olsa yazdiklarima cevap verebilirdin ama anca bana camur atarak veya lafi ba$ka yerlere cekerek KIVIRIYORSUNUZ.. DC nin yerini hala merak ediyorum 7200 METREKARA 6GBPS buyuk bi DC olmali bu kadar alanim olsa sizin gibi DC kuracagima spor tesisi kurardim

R

*reyeskane-

Misafir
MasterTR' Alıntı:
soyliyecek sozun olsa yazdiklarima cevap verebilirdin ama anca bana camur atarak veya lafi ba$ka yerlere cekerek KIVIRIYORSUNUZ.. DC nin yerini hala merak ediyorum 7200 METREKARA 6GBPS buyuk bi DC olmali bu kadar alanim olsa sizin gibi DC kuracagima spor tesisi kurardim

İşte kimisine hayal gelir, nixcon gibiler de cvp vermez, yapar.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:

sen insanların ne isle urasıcagına nasıl karar verebiliyorsun ?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar

Arkadaslar ben bu konularda acemiyim ancak Dreamhost ta şu an 3 sitem var ve sorunsuz çalışıyor. 20 GB alan 1 terrabyte bandwith veriyor (sınırsız domain host ) (php). daha önce bu konu açılmıştı.http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=25561 oradan okuyabişlirsiniz. Bir sorunda yaşamıyorum. her türlü konuyada yardımcı oluyorlar. Tavsiye ediyorum: Buradan ulaşırsanız sevinirim.http://www.dreamhost.com/

M

MasterTR

Misafir
hakimi' Alıntı:
Arkadaslar ben bu konularda acemiyim ancak Dreamhost ta şu an 3 sitem var ve sorunsuz çalışıyor. 20 GB alan 1 terrabyte bandwith veriyor (sınırsız domain host ) (php). daha önce bu konu açılmıştı.http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=25561 oradan okuyabişlirsiniz. Bir sorunda yaşamıyorum. her türlü konuyada yardımcı oluyorlar. Tavsiye ediyorum: Buradan ulaşırsanız sevinirim.http://www.dreamhost.com/
kendi refererinla direk adresi gostererek girdirmek ne kadar etik?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Araştırmalarım bitti arkadaşlar 2-3 saate kadar Nixcon gerçeğini seriyorum gözler önüne merak etmeyin.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak

ancak konuyu ilk açan arkadaşın gönderdiği post adresini de verdim dikkat ederseniz. Çünkü ben de ondan öğrendim ve sizede yardımcı olmaya çalıştım. Yanlış anlaşıldıysam özürdilerim.Burada etik dışı bir şey yok sanırım. Düşünen insan onun referer olduğunu anlar zaten. Çünkü rica ediyorum. göze estetik gözüksün diye sildim. Ama yanlış anlaşılıyorsa istediğiniz gibi düzeltebilirim :)

M

MasterTR

Misafir
bizleri bu kadar du$unmen inan gozlerimi ya$artti. oysaki ben ne akilsizmi$im seni yanli$ anlayacak kadar

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum senin canin sıkkın galiba. şimdi dostum diyorum diyede kızarsın. o nedenle daha fazla yazmayacağım bu konuda. sana iyi günler.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
Araştırmalarım bitti arkadaşlar 2-3 saate kadar Nixcon gerçeğini seriyorum gözler önüne merak etmeyin.

bekliyoruz..

bu arada;

reyeskane
Wasgo
deja-vu
nodrac

gibi foruma katkısı gözardı edilmeyecek arkadaslar forumdan nedenini bilmedigim bir sekilde uzaklastırılmıstır haber vermek istedim..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumlara katkısı mı nixcon'a katkısı mı :)
neyse konuyu dağıtmak istemem topic çok büyüdü 10dkya kadar yayınlıyorum tüm araştırmalarımı.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar şimdi gelelim sadete.
http://erman.ongel.sitemynet.com/
adresinde bazı bilgileri yayınladım. Aslında bunları 10 Temmuz tarihinden sonra yayınlamak istiyordum lakin topic gereksiz yere çok büyüdü.

Son olarak 23 Temmuz 1 Ağustos nerede çıktı diyorsunuz. Telefonda Serdar bey en geç 2/3 hafta dedi sonra döndü 3 haftaya. 3 hafta = 24.Temmyz yapıyordu.

Çeşitli şehirlerden uçak ve otobüs kaldıracağız DC'mizi ziyaret için dedi. Bende 1 hafta daha süre verdim kendisine. Yani en geç 3 hafta sonra açılacak dediği DC'yi 1.Ağustos olarak belirledim. Tarih belirlememe neden kızıyorsunuz anlamadım. Yoksa senelerce 3 hafta diye gider bu iş. Yarın denir yarın olunca yarın olmadı denir :)

7200Metrekare yeri sabırsızlıkla bekliyordum ama artık beklememe gerek kalmadı sanırım. Anladığım kadarı ile ufak bi yer kiralanıp burayı görün 7200metrekare yeri gösteremeyiz çok gizli denecek.

Yaptığım araştırmaların altına daha önce burada adres veren arkadaşların sitelerindeki ses kayıtlarını ve print-screenleri de incelerseniz iyi olacaktır.

Buyrun size NİXCON GERÇEĞİ

M

MasterTR

Misafir
hitix' Alıntı:
adresinde bazı bilgileri yayınladım. Aslında bunları 10 Temmuz tarihinden sonra yayınlamak istiyordum lakin topic gereksiz yere çok büyüdü.

Son olarak 23 Temmuz 1 Ağustos nerede çıktı diyorsunuz. Telefonda Serdar bey en geç 2/3 hafta dedi sonra döndü 3 haftaya. 3 hafta = 24.Temmyz yapıyordu.

Çeşitli şehirlerden uçak ve otobüs kaldıracağız DC'mizi ziyaret için dedi. Bende 1 hafta daha süre verdim kendisine. Yani en geç 3 hafta sonra açılacak dediği DC'yi 1.Ağustos olarak belirledim. Tarih belirlememe neden kızıyorsunuz anlamadım. Yoksa senelerce 3 hafta diye gider bu iş. Yarın denir yarın olunca yarın olmadı denir :)

7200Metrekare yeri sabırsızlıkla bekliyordum ama artık beklememe gerek kalmadı sanırım. Anladığım kadarı ile ufak bi yer kiralanıp burayı görün 7200metrekare yeri gösteremeyiz çok gizli denecek.

Yaptığım araştırmaların altına daha önce burada adres veren arkadaşların sitelerindeki ses kayıtlarını ve print-screenleri de incelerseniz iyi olacaktır.

her$eyi en ince ayrintisina kadar ara$tirmi$ ve yazmi$sin bunun ustune soylenebilecek bir$ey yok

eski postumdaki yaziyi tekrarliyorum NIXCON YA LAN CI DIR!

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:

evet cok güzel cok basarılı yazmıssın su sorularında cevabını verirsen güzel bi mantıkla iyi olur

1- Senin dediklerine göre aslında türkiyede nixcon diye bi yer yok bu serverlar nerde ?
2- biz bu hizmeti bu ping, bu ms degerleriyle uzaydan mı alıyoruz eger uzaydan alıyorsak bu nasıl mümkün ?
3- yaklasık 2 hafta sonra belirtilen adrese gittiginde bu foruma bidaha nasıl giriceksin ?

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
forumlara katkısı mı nixcon'a katkısı mı :)
neyse konuyu dağıtmak istemem topic çok büyüdü 10dkya kadar yayınlıyorum tüm araştırmalarımı.

onların hepsinin bu foruma katkısı senden fazladır..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dost konumuz kişisel değil nixcon'u tartıştığımız için ben son mesajına cevap göndermiyorum. burada nixcon yok diyen hiçkimse yok. palavracı diyoruz. daha düne kadar 6gbps hat gerçeğini savunan sen savunduğun şeylerden ödün verme ve hala savun lütfen 6gbps olayını dersem konu yine kişiselleşir. yazdığım mesajda herşey var. gerisi okuyucuların takdiridir.

yaklaşık 2 hafta
tahmini 3 hafta ile olmuyor bu işler. onun da cevanını yazımda verdim zaten ben. bi daha vermeyeyim konu dağılmasın.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
dost konumuz kişisel değil nixcon'u tartıştığımız için ben son mesajına cevap göndermiyorum. burada nixcon yok diyen hiçkimse yok. palavracı diyoruz. daha düne kadar 6gbps hat gerçeğini savunan sen savunduğun şeylerden ödün verme ve hala savun lütfen 6gbps olayını dersem konu yine kişiselleşir. yazdığım mesajda herşey var. gerisi okuyucuların takdiridir.

yaklaşık 2 hafta
tahmini 3 hafta ile olmuyor bu işler. onun da cevanını yazımda verdim zaten ben. bi daha vermeyeyim konu dağılmasın.

ben savundugum seylerden ödün vermiyorum gercekleri göz ardı ediyorsun sen 40 sunucu oldugunu yazmıssın ben sana en az 60 tane sunucu sahibi olan insan sayarım en azından kassam 100 ebile cıkar ama burda cocuk gibi sidik yarıstıramicamıza göre bunu gecelim.. nixconun verdigi ve sitelerinde beyan ettigi hizmetlerin gercek oldugunu üstüne basa basa savunuyorum.. hitix sen neden bir sunucu alıp denemeyi tercih etmiyorsun ? ilk basta 10mbit olamayacagını filanda legalpara etmistin ya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5