İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300mb alan 40gb bw yıllık 25 ytl sok kampanya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
dclerini görücüye çıkarmadan sakın alma.
23. temmuz dediler bekliyoruz. 1 ağustos dendi sonra okey dedim ben. 23temmuz nereden çıktı ya diyenler var nixcon'daki serdar bey söyledi. onun verdiği tarihe göre 19-20temmuz oluyor. haftasonuna denk geliyor diye 23temmuz dedim ben. sonra da 2/3hafta dedik dendi okey dedim 1ağustos dedik. ne kaldı ki?

dc açılsın görelim bende alacağım 3 adet server.

hitix yine bol keseden sallamaya baslamıssın heralde ben susunca sallamaya baslıyorsun ? sana kim 23 temmuz veya 1 agustos dedi sana yaklasık olarak 2-3 hafta sonra diyorlar kesin olarak bu tarih demiyorlar..

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu gercek degil. gercekse de cok iyi bir uygulama yapmislar. sen neden datacenteri toz toprak edesin ki???

W

Wasgo

Misafir
Neyi anlatacam resimler bak alalala :) sanki biz çalişmioruz anladik işin var ne yapalim tüp satarak geçinioruz :)

D

deja-vu

Misafir
*reyeskane-' Alıntı:
Banada anlatsana :D sabahtan beri telefonla konuşmaktan beynim aktı..

dun senle uzun uzun konustuk ofısde ama bu gun 1 2 bılgı geldı :) sadece paylasmak ıstedım

R

*reyeskane-

Misafir
deja-vu' Alıntı:
dun senle uzun uzun konustuk ofısde ama bu gun 1 2 bılgı geldı sadece paylasmak ıstedım

Nasolsa 1-2 saat sonra geliyorsun :) Gene devam ederiz. Yanlız ne içicen hemen söle hazırltayım :D

R

*reyeskane-

Misafir
deja-vu' Alıntı:
3 u bır arada kafıdır agzımı bantlıyıp oyle gelıcem

Onu içmen için değil bantlamak ağzını timsahdan daha büyük açıp konuşman gerek :D şu son 50 dk geçmicek benim için.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5