İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300mb alan 40gb bw yıllık 25 ytl sok kampanya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

deja-vu

Misafir
cemadak' Alıntı:
reklam yapmayalım bu arada msn e girersen deja güzel olr sorucaklarım var aheaa ellerinide bantlicak degilsin heralde :D

onu bunu bılmem

*reyeskane- 1 saat ıcınde yanındayım :)

D

deja-vu

Misafir
*reyeskane- pm ıle resmı gonderdım halada olmadıysa ne dıyım sana bırak ısı :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Siz bu baslik altinda chat mi yapiyorsunuz? Boyle devam ederse konuyu kitliyecegim.

W

Wasgo

Misafir
iyinet' Alıntı:
Siz bu baslik altinda chat mi yapiyorsunuz? Boyle devam ederse konuyu kitliyecegim.

Yok hayir birşey gosterior arkadaş onun hakkinda bilgi toplamaya çalişioruz . kitlemeye gerek yok :) teşşekürler uyari için.

R

*reyeskane-

Misafir
iyinet' Alıntı:

Elbette chat değil. Gönderilen fotolar hakkında iletişimdeyiz. Sadece arada 1-2 post kaynadı o kadar.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmin nx le alakası yokmus aldıgım bilgiye göre serdar beyden aldım bilgiyi kimsenin galos la dolasmadıgını söyledi ama simdi bu ne anlamadım :)

M

MasterTR

Misafir
ne kadar seviyelisiniz siz oyle ya

anladim ki host i$i coluk cocugun eline du$mu$ vay bizim halimize :eek:

ayrica galo$ meselesi beni epey guldurdu te$ekkurler bu sicak yaz gununde bir nebzede olsa guldurdugunuz icin ;)

M

MasterTR

Misafir
*reyeskane-' Alıntı:
host işine girdiğini bilmiyordum ;)
yazdiklarimi okudugunu kabul ederek anlama sorunu cektigini du$unuyorum.. yazdiklarimdan host i$ine girdigimin anlamini cikartiyorsan seni $u zeka olimpyatlarina sokmak lazim diye du$unuyorum.. tavsiyem yazdiklarimi carptimadan okuyup anlaman yonunde olacaktir belki o zaman aramizda anla$abiliriz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Forumun yaz boz tahtasi olarak kullanilmasina sicak bakmiyorum, bunu daha once de iletmistim. Mesajinizi ya yazmazsiniz yada silersiniz. Sizin gibiler yuzunden edit ozelligini kapatmistik. Bizi tekrar bunu yapmaya zorlamayin. Editlenip ici bosaltilan her mesaj icin -rep veriyorum.

R

*reyeskane-

Misafir
iyinet' Alıntı:
Forumun yaz boz tahtasi olarak kullanilmasina sicak bakmiyorum, bunu daha once de iletmistim. Mesajinizi ya yazmazsiniz yada silersiniz. Sizin gibiler yuzunden edit ozelligini kapatmistik. Bizi tekrar bunu yapmaya zorlamayin. Editlenip ici bosaltilan her mesaj icin -rep veriyorum.

Bu postun benim için yazılmadığını düşünüyorum. Çünkü resim verip editleyen ben değilim. Ama alıntı benden yapıldığı için emin olmak istedim.

W

Wasgo

Misafir
iyinet' Alıntı:

Birşey sormak istiyorum zaten kayit tarihimden bellidir yeni olduğum buralarda.Ancak bilgim geniştir bir çok yandan bilmediklerimi'de oğrenmek isterim.

Bana denilen nixcon ortaği . nixcon yalakasi gibi laflar vs.

Şimdi yazdiklarimi okursaniz yazilanlari okursaniz. Bir şirket hakkinda resmi bir belge olmadan insanlar yorum yapmasi ve buna müsade edilmesi mantikli mi ?
Sonuçta bu bir nevi propogan'da olmuş oluyor bir nebze insanlarin bilip bilmeden konuşmalari yalniş deilmi .Benim bildiğim birşeyin ispat edip ondan sonra orasi "Yalancidir . orasi Turkiye'de deildir" demelidir bence.

Bu benim şahsi fikrim. Sonuçta şirket hakkinda asilsiz bir suçlama oluyor heleki müşterisi deil ise. o şirket hakkinda okuduklariyla yorum yapmasi yalniştir.Bilmiorum siz nasil düşünüyorsunuz.

Teşşekürler.

M

MasterTR

Misafir
kendin ispatliyamadigin $eyleri ba$kasindan isteme

bana ip adresi vermeyin bana dc adresi verin arkada$im bu dc uzayda degil ya nitekim uzayda bile olsa adresini gormek benim hakkim...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Wasgo' Alıntı:
Birşey sormak istiyorum zaten kayit tarihimden bellidir yeni olduğum buralarda.Ancak bilgim geniştir bir çok yandan bilmediklerimi'de oğrenmek isterim.

Bana denilen nixcon ortaği . nixcon yalakasi gibi laflar vs.

Şimdi yazdiklarimi okursaniz yazilanlari okursaniz. Bir şirket hakkinda resmi bir belge olmadan insanlar yorum yapmasi ve buna müsade edilmesi mantikli mi ?
Sonuçta bu bir nevi propogan'da olmuş oluyor bir nebze insanlarin bilip bilmeden konuşmalari yalniş deilmi .Benim bildiğim birşeyin ispat edip ondan sonra orasi "Yalancidir . orasi Turkiye'de deildir" demelidir bence.

Bu benim şahsi fikrim. Sonuçta şirket hakkinda asilsiz bir suçlama oluyor heleki müşterisi deil ise. o şirket hakkinda okuduklariyla yorum yapmasi yalniştir.Bilmiorum siz nasil düşünüyorsunuz.

Teşşekürler.

Dogru soyluyorsunuz.
Ancak sizden de herhangi bir sikayet gelmedi, siz neden goz yumuyorsunuz?

W

Wasgo

Misafir
Evet telefondaydim cevap veremedim.

Şimdi evet neden ben şikayet etmedim . Belli başli sebebler var.
1-Kendim piskolojik rahatsizim.Bilip bilmeyen konuşan asilsiz konuşan gördüğüm zaman nedendir içim kipir kipir oluyor. Dayanamiyip cevap yazmak gelior.
2-Böle insanlar elini kolunu sallayip burada bukadar rahat yazabilior ise bunun bir nedeni vardir.Disiplin eksik. Kastim şudur yönetici arkadaşlara deildir bu bahsetiğim şey.Çikip bir üye bile burada "arkadaşim resmi yazilar göster öle yaz" dememesi.

Şimdi sizde haklisiniz neden ben şikayet etmediğim için ama kendimce sebebim budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5