İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3444 DE Gönder Hemen Cebınde!

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bıkac hızmet sunmak ıcın telefon operatorlerınden baslıkta belorttıgım gıbı 4 hanelı numara servısı almak ıstıyorum,aranızda yapan varsa ve ya nasıl oldugunu bılen varsa anlatabılır mı?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buna benzer daha önce yine konu açılmıştı.Ama malesef bizde bekledik yanıt gelmedi.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
turkcell e yada telsime bi mail atmayı denesene heralde sana yol göstereceklerdir

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bıkac hızmet sunmak ıcın telefon operatorlerınden baslıkta belorttıgım gıbı 4 hanelı numara servısı almak ıstıyorum,aranızda yapan varsa ve ya nasıl oldugunu bılen varsa anlatabılır mı?

Kullanmayı düşündüğünüz sistem hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmak isteriz.

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanmayı düşündüğünüz sistem hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmak isteriz.

Konuyu ben açmadım ama bende merak ediyordum.Frmtr başladı mesela böyle bişeye..Msg atiyorsun 1 gün boyunca kayan yazı geçiyor üstte..Tv programları hesabı..
Mesela frmtr gibi bir sistem??

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben bi ara arastirmistim. ama bnmkisi numara almak ti yani 0900 lu hat gibi calisan telsim hatlarindan.0546 li ozel hatlardan. ancak uzerimde min 6 aylik iletisim uzerine sirket istendi + evrakalri werdikten sora 1 yila kadar arastirma yapilip beklenecegim soylendi.

bende de sirket olmadigi icin biraktim :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Konuyu ben açmadım ama bende merak ediyordum.Frmtr başladı mesela böyle bişeye..Msg atiyorsun 1 gün boyunca kayan yazı geçiyor üstte..Tv programları hesabı..
Mesela frmtr gibi bir sistem??

bu tarz bir hizmeti vermeyi düşünüyoruz, belirli bir süredir test ediyoruz. www.akorlar.com adresinde görebilirsiniz örneğin. bu tarz bir sisteme çok talep olursa işleyişi hızlandırabiliriz.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ejder böyle bir sistemi yaparsan bana göre çok tutar. bir nevi ortaklık programı gibi düsünecek olursak, sen sabit bir numara al diyelim ki 2345 olsun. 2345 domain yazınca benim sitemde gözüksün. sen kendine % bilmem kaç al, mesaj attıran kisiye % bilmem kaç ver. türk insanı sms yollamayı sever. yapılacaklar listesinde ön sıralara al bence bu fikri.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
eğer yeterli talep gelirse altyapımız mevcut.. başka önerileri olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes böyle birşey bekliyor adsenseye felan alternatif herkesin başı belada adsense ile bu çok daha kolay olur ve kazançlarda daha iyi olur gibime geliyor

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
o zaman şu anki projeden sonra böyle bir projeyi devreye alayım.. Peki ne tarz uygulamalar istersiniz.. benim aklıma gelenler.

1. sms sohbet kutusu
2. gelen mesajların XML ile site sahibinin okuyabilmesi

sizinde aklınıza gelenler varsa paylaşırsanız sevinirim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
o zaman şu anki projeden sonra böyle bir projeyi devreye alayım.. Peki ne tarz uygulamalar istersiniz.. benim aklıma gelenler.

1. sms sohbet kutusu
2. gelen mesajların XML ile site sahibinin okuyabilmesi

sizinde aklınıza gelenler varsa paylaşırsanız sevinirim.

eskiden sms board diye bir site vardı. flamenkçeydi galiba dili. sitene bir kutu koyuyordun shoutbox gibi. tasarımını şablonlardan seçiyordun. her kullanıcının kendi numarası vardı mesela 2234 sms gönderme numarası. siteyi belirlemek içinde mesajın başına site id si giriliyordu. gönderilen mesaj o an sitede çıkıyordu. arşivlemesi veya sıralı göstermesi yoktu. bu yüzden mesaj sayısı sürekli oluyordu. kazancıdı ona göre artıyordu site sahibinin . bu sistem Türkiyede tutar.

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer yeterli talep gelirse altyapımız mevcut.. başka önerileri olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

Çok çok tutmaz bana sorarsanız ben mesaj atmam öyle yerlere siz atarmısınız? Ama Aziz Nesin'in bir lafı var hatırlatılmasına lüzum olmayan!!

Burası Türkiye olabilir tabi ama kayan yazı aşk mesajları hikaye orijinal bir fikir bulmak lazım cepten tvler para kazanmaya başladı biz ekmek yermiyiz bir düşünüyüm bakalım..

Bu arada @ejder ö.m kutuna bakarmısın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5