İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

35$ Paypal Bozdurulacak 1,42 KURDAN!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZXZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bank hesabınız var mı ?

AGD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankası misli.com'a ödeme yapıyor hocam.

E

Ephitet

Misafir
49 tl, misli.com ödemesi olarak yapabilirim, önce paypal'ı transfer edersiniz ödemeyi o şekilde gerçekleştiririm.

AGD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alışveriş gerçekleşmedi satış devam etmektedir.

E

Ephitet

Misafir
AGD, alışveriş için gerekli bilgileri tarafıma vermedi, İsim soyisim, Tc kimlik numarası ve telefon numarasını istedim veremem dedi, o nedenle bende alışverişi gerçekleştirmedim. Paypal alacak arkadaşların bilgisine.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
PayPalı alacak arkadaşlar ilk olarak borçlu olunan ödeme şeklinde aldıktan sonra ödeme yapmaları yararına olur.

X

Xman

Misafir
Banada pm atmış, alışveriş yapmadan önce iyice araştırın arkadaşlar.

AGD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaşlar bu arkadaş beni dolandırdı....

r10.net üyeliğim Kelepçe dedi ve tradem vs vs dedi bu arkadaşa attım paypalı sonra akıllı beni keklediğini sandı bi disputeyle aldım parayı sizlerde dikkat edin isteyen modlara msn konuşmalarını atabilirim.

Bu arakadaş dinliyorsa şuan ona 2 çif lazım var.

1. si parayı aldım merak etmesin disputeyle ama msn konuşma ip adresimiz kayıtlı ve savcılığa suç duyurusunda bulunarak ttnet den adresini bulducaz.Kişi hakkında yasal işlemler başlatılıcak, ben 35$ da değilim paramı geri aldım ama başka kişilere zarar vermesin diye bu kişi hakkında gerekli savcılık işlemi başlatıldı.

2. si arkadaş ister inansın ister inanmasın yarın saat 13:30 da gerekli dilekçe kartal savcılığına verilecektir.Bu sefe başka kişilerin canını yakamıcak....

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
neden bahsediyorsun sen!

Misli.com numarana 40 tl ödeme geçildi. Buyrun istediğin savcılığa verebilirsiniz . Benim dekontum var ;)
Ama eğer bir hatalı çıkarsan ki çıkacaksın g.tünden şırıngayla kan alacağım bunuda bil;) bende veriyorum merak etme ödemeyi yaptığım halde benim paramı geri çekersin demi çok akıllısın;);)

Verdiğin misli numarası r10da dolandırıcı olarak çıkıyor ne ayak?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Üyelik tarihleri aynı ve çok yeni
Sevyesizlik diz boyu!

Kişisel tartışma, kilit, kanıt yok, boş yere zaman kaybı...

X

Xman

Misafir
AGD;

Bir çok forumda Özgür Kaya olarak bilinen dolandırıcının adına açılmış misli.com hesabına para istemeniz sizi ele vermiştir, süresiz uzaklaştırıldınız. Ayrıca şu an sizin bir mağduriyetiniz yok, paypalı dispute yaparak geri çekmişsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5