İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 LLLL com domain alınacaktır.

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 LLLL COM (4 HARF ) domaini olanlar varsa alabilirim.

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 harfli com domainlerin 1 adedine en kötüsü içi 30 ytl den başlayıp kalitesine göre 50-100-200 ytl ye kadar ödeyebilirim.

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 harf com domaini olanlar varsa alt limit 40 ytl alıyorum

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım özel mesajlarına bakmıyorsun sanırım 30 tane 4 harf yolladım cevap bile yazmamışsın, sanırım forum kullanmasını bilmiyorsun?

sarkes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde x12y tarzinda 4 harfli com var, yani bir harf 2 sayi 1 harf daha ilgilenirsen gorusebiliriz. bir basketbolcunun adinin ilk harfi, forma no, soyadinin ilk harfi seklinde domainlerim var. ilgilenen pm atabilir

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
antitrust : banada pm atarmısın listeni lütfen
hangi firmada domainlerin?bitiş tarihleri nedir?

PM LÜTFEN

husay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 harfli .net var

a***.net

Sadece harf, içinde rakam vs. yoktur, ilk harfi "a"

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar antiturist in 16 domaininin tamamını aldım.kalmadı.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu nasıl iştir anlamadım
" tamamını aldım " diyorsun, antitrust adlı arkadaş bana pm atıyor, listeyi yollayayım kaç tane alacaksın diyor.

bu nasıl bir organizasyondur anlamadım..

hayır madem bir satış var ortada, herşey açık olmalı.
domain sahibi birşey yazmıyor, ortada bir şey yok.
senin 14 mesajın var, itraderın yok ve " hepsini aldım " diye çıkıyorsun ortaya..

amaç nedir anlamadımki?satışı canlandırmak ise yanlış kapı..başka birşey varsa açık olunki anlayalım.

Biraz daha " özenli " kullanalım forumu lütfen..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş bir liste istedi ona bir liste yaptım ve hepsini aldı. anlaşma sağlandı.
@favorites: sana gelince arkadaşım, ne tarz domain istediğini söyle ona göre araştırıp liste sunayım önüne dedim, örn: CVCV VVCC CCVV VCVC ne tarz istiyorsun diyorum sen bana fiyatları söyle ben aktifim forumda v.s. diyorsun tamam da armut mu alacaksın elma mı diyorum sana sen meyva yolla diyorsun :S

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım elinde satılık domain varsa özel mesaj yaz uygun fiyata ise
almazsam ozaman bu şekilde yaz.Nedemek istiyorsun yani.Özel mesaj yeri diye bir yer var.Organizasyon bilmem ne ne demek bunlar.Sonuçta 4 harf com un ederini birkaç yabancı siteye bakarsan anlarsın.
http://search.ebay.com/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=domain+4+letter&category0=
http://www.namepros.com/378968-llll-com-evaluation-thread-38.html#post2521082
http://www.tdvr.com/domain.php?sortfield=`domain`.`Sale+Data`&sortby=DESC

intraderin yoksa birşey alıp satamazmıyız.Yoksa sitenin sahibi senmisin.Varsa domainin konuş.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hey sakin ol bakalım:)
bu ne hiddet bu ne celal..

ben sadece " satışın ve mesajlaşmanın" formatını garipsedim ve bunu dile getirdim..

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim dememle sanki koskoca 457.000 lik 4 harf com piyasası çalkalanacak.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım burası bir forum. kimse kendi kafasına göre kullanamaz. Madem yabancı forumlarla alakalısın bunu bilmen lazım.
Bakma, burada öyle katı kurallar yok " malesef"..
Bu işin rajonu nedir..satış ilanı yazılır, satıcı ve alıcı o mesajın içinde anlaşır, alım satım yapılır ve herkes buna tanık olur ve itraderler verilir.
Normal işleyiş budur genelde
ama satıcı ilan yazıyor, sen ordan çıkıp "tamamını ben aldım " diyorsun. sonra satıcı bana mesaj atıyor, " ne istediğini söyle sana liste atayım " eğer gerçek alıcı olduğuna inanırsam" diyor
hoppalaa:)

yani senin demenle birşey olacağı yok. ben sadece prosedürün işleyişi üzerinde vurgu yapmak istedim.
aksi halde herkes kafasına göre satıl ilanı yazar ve devam ettirirse, anlamı olmaz o zaman.
Yoksa beni ilgilendirmez ne aldın ne sattın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5