İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500$ paypal alacağım

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar 500 $ paypal ihtiyacım vardır. ödeme işbankası veya Garantibank olarak yapabilirim.ilgilenenler pm atabilir.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypal ihtiyacım devam etmektedir.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Komisyon % kaç düşünüyorsunuz? Piyasayı bilmiyorum ama %10'dan verebilirim.

%10 kesintiden sonra; 450$'ı size TL olarak İş Bankasından gönderirim, düşünürseniz.

Saygılar

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Komisyon % kaç düşünüyorsunuz? Piyasayı bilmiyorum ama %10'dan verebilirim.

%10 kesintiden sonra; 450$'ı size TL olarak İş Bankasından gönderirim, düşünürseniz.

Saygılar

Konu bütünlüğünü bozmadan komisyon olarak belirttiğiniz %10 ne içindir ? Tam olarak detaylandırırmısınız. Bilgilenmek açısından soruyorum. Konu sahibinden özür dilerim.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Konu bütünlüğünü bozmadan komisyon olarak belirttiğiniz %10 ne içindir ? Tam olarak detaylandırırmısınız. Bilgilenmek açısından soruyorum. Konu sahibinden özür dilerim.

%10 şunun içindir. PP normalde bana çok lazım olmuyor. Lazım olunca da zaten istediğimiz miktarlarda wm sitelerinden temin ediyoruz. Arkadaşın işi görülmesi açısından ve bende PP ihtiyacım olduğunda ordan karşılayacağım için, böyle bir teklif sundum. Mantık şu. Ben direk 450$'ı TL olarak göndereceğim. Ama ben PP'de ki 500$'ı ne kadar sürede harcayacağım veya harcayacak mıyım?

Normalde bu tür sorulara cevap bile vermezdim ama soruş şekliniz sizin kalitenizi belirlediği için açıklama yaptım. Yoksa %20 teklif eden de olur. Çok çok konu sahibi uygun olmadığını söyler, olay biter.

Saygılar.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
%10 şunun içindir. PP normalde bana çok lazım olmuyor. Lazım olunca da zaten istediğimiz miktarlarda wm sitelerinden temin ediyoruz. Arkadaşın işi görülmesi açısından ve bende PP ihtiyacım olduğunda ordan karşılayacağım için, böyle bir teklif sundum. Mantık şu. Ben direk 450$'ı TL olarak göndereceğim. Ama ben PP'de ki 500$'ı ne kadar sürede harcayacağım veya harcayacak mıyım?

Normalde bu tür sorulara cevap bile vermezdim ama soruş şekliniz sizin kalitenizi belirlediği için açıklama yaptım. Yoksa %20 teklif eden de olur. Çok çok konu sahibi uygun olmadığını söyler, olay biter.

Saygılar.

Cevabınız için teşekkürler. Burada sizde paypal alımından bahsediyorsunuz galiba. Arkadaşımızda paypal arıyor , alım için. :)

Galiba siz konuyu yanlış kavradınız. Neyse bilgilendirme için teşekkür ederim. Komisyon oranınızı eleştirmiyorum sadece içeriğini anlamak istedim.

Saygılar.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Cevabınız için teşekkürler. Burada sizde paypal alımından bahsediyorsunuz galiba. Arkadaşımızda paypal arıyor , alım için. :)

Galiba siz konuyu yanlış kavradınız. Neyse bilgilendirme için teşekkür ederim. Komisyon oranınızı eleştirmiyorum sadece içeriğini anlamak istedim.

Saygılar.

Evet ben o konuda algıda yanılma yapmış olabilirim :) Ben satıyor zannettim, alıyormuş. Yanlış anlaşılma için özür dilerim. Yinede PP ihtiyacı olan varsa konuda ki ilk mesajım geçerli olarak PP ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim.

Syg.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5