İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

700 Hitli sitede ücretsiz reklam (SON GÜNLER)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Merhaba ,

Pvpserverinfo olarak yazın gelişini kutlamak için ücretsiz reklam vereceğiz.
Çekilişle olacak kampanya , tamamen ücretsizdir.Üyelik vs. yoktur.Kampanyaya sadece iyinet üyeleri katılabilir.

Reklam , şuanda counter strike serveri reklamını olduğu yerdedir.Yani headerde.
Reklamın tek şartı , kısacası T.C. Yasalarına uymayan sitelerin katılamayacağıdır.Film siteleri vs. katılamaz.

Reklama katılmak için yapmanız gereken şey çok basit.Alta sadece katılıyorum tarzı birşey yazın.Site adresinizide yazmanız gerekiyor.Sonradan site adresi değiştirmezsiniz , bu çekilişi tehlikeye sokar.Verdiğiniz adresin en fazla 728x90 bir logosunu verebilirsiniz.Şimdilik vermenize gerek yok , 1. seçilincede verebilirsiniz.

Çekiliş hakkında daha fazla sorularınız varsa pm atabilirsiniz.İyi forumlar , iyi şanslar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Gel sen beni dinle, aramızda anlaşalım. Kim uğraşacak wmaraci ile? Yok kısa metrajlı çekiliş filmi.. Yorma kendini.

Hem zaten katılan siteler passe, demode :muck:

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Gel sen beni dinle, aramızda anlaşalım. Kim uğraşacak wmaraci ile? Yok kısa metrajlı çekiliş filmi.. Yorma kendini.

Hem zaten katılan siteler passe, demode :muck:

İyidir böyle :p Google koyamıyorum zaten 3 sınırı doldu , satış zaten şu 2 haftada olmayacak gibi.Bari birileri görsünde satış yaparım belki :D Yazayımmı senide ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5